Jump to content

Moto Zajednica

Blueberry 2GO467 na testu

Recommended Posts

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Beograd-Surcin
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000, Kawasaki ER5

Ja sam takodje zainteresovan za ovu navigaciju, ako ide sa IGO jos bolje.

 

@bobi_krofna ako si i dalje za javi pa da vidimo ako mozemo nas dva sami ili treba vise ljudi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Beograd-Surcin
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000, Kawasaki ER5

Mozemo onda da kontaktiramo ljude i da uzmemo. Utisci o navigaciji su ok a cena od 10-11000 deluje korektno.

 

Valja nam putovati pa da se ne gubimo :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Само пар опаски, данас сам је мало тестирао у вожњи.

 

Пабло рече да је незгодна за руковање у рукавицама. Напротив.

Мени је скроз океј, чачкао сам је мало у вожњи и сваки додир је регистровао (кожне рукавице).

 

Још сам приметио да доста брзо прекалкулише и направи нову руту ако промашиш (фиксирао сам као дестинацију центар Темерина а кружио са свих страна).

И звук, доста добро се чује у градској вожњи, а појачан је на два клика од максимума.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lucifer

Jel može mala pomoć oko ove navigacije.

Kupila sam istu u Tehnomaniji pre dvadesetak dana ali je stajala neotpakovana do juče.Problem je nastao kada sam htela da je napunim.Nemam adekvatan strujni punjač pa sam je povezala USB kablom sa računarom ali ona nikako da se napuni. Svetli crvena lampica, pokazuje da se baterija kao puni ali je ona stalno na minimumu. Kako ste vi napunili navigaciju pre nego ste je montirali na motor? Da li da i dalje pokušavam da je napunim ili da reklamiram Tehnomaniji? Jel neko imao ovakav problem?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lucifer

Stajala je celu noć na punjaču sa izlazom od 400mA i baterija je bila skroz prazna.Probala sam opet večeras preko računara ali sada se javlja još jedan problem. Preko ekrana su se pojavile linije i kockice i više neće da se upali.Tako da je verovatno neispravna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Beograd-Surcin
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000, Kawasaki ER5

Najbolje da im odneses, da se ne zezas ti sa njom.

 

Vi koji je imate i koristite, jeste ubacivali neke druge mape ili koristite 'fabricke' i kako su se pokazale?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Такође нисам ни пробао, пошто од раније користим blueberry навигације и знам која је мука са фабричким програмом и мапама, тако да сам и ја одмах ставио Примо 2.4 и HERE Q3 2015 мапе.

 

А што се тиче пуњења, не знам мени се напунила док сам чачкао око инсталирања програма и убацивања нових мапа. Сад не знам колико тачно је стајала прикључена на USB.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Само пар опаски, данас сам је мало тестирао у вожњи.

 

Пабло рече да је незгодна за руковање у рукавицама. Напротив.

Мени је скроз океј, чачкао сам је мало у вожњи и сваки додир је регистровао (кожне рукавице).

 

Још сам приметио да доста брзо прекалкулише и направи нову руту ако промашиш (фиксирао сам као дестинацију центар Темерина а кружио са свих страна).

И звук, доста добро се чује у градској вожњи, а појачан је на два клика од максимума.

 

Mislio sam na uključivanje uređaja kad koristiš rukavice, zbog onog dugmenceta na vrhu uređaja. Meni je makar to bilo malo nezgodno. A inače, ekran je fino reagovao na dodir preko rukavica. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Mislim da u Setup-u postoji opcija kako ce da reaguje na gubitak napajanja. Ako je vezete tako da napajanje dobija kad se da kontakt, sama ce se ukljuciti i startovati navigacioni program od mesta gde je stala. Kad ugasite motor gasi se i ona. Ja bih ipak vezao na stalni napon pa gasio kad mi bas ne treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Управо тако сам урадио.

Супер је скроз опција да се гаси сама у року пар секунди кад одузмем струју преко прекидача.

Јер гашење преко оног дугмета је мисаона именица у рукавицама, а и без њих се поштено намучим док је уређај у кућишту.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Beograd-Surcin
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000, Kawasaki ER5

Juce kupljena ova navigacija, na cekove 13500, za kes je mislim 12500.

 

E sada, imam problem. Ceo dan sam pokusavao da ubacim neke mape, IGO pre svih ali nikako da uspem, valjda nisam dovoljno pametan. Da li neko to radi(ne dzabe naravno:-)) ili ako neko od vas ima neki savet, uputstvo bio bih veoma zahvalan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Beograd-Surcin
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000, Kawasaki ER5

@lalajko, pokusacu veceras ili sutra, @Svaler je dosta pomogao pa se nadam da cu uspeti. U svakom slucaju veliko hvala na pozivu, bice prilike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Шта му то дође?

Искрен да ти будем, нит знам, нит сам тражио и гледао :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

To je kao na Garmin uređajima... odabereš tačku A i tačku B i ako recimo želiš između neku i čekiraš tu opciju.

Potom uređaj bira najkrivudavije puteve i postavlja rutu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Па сад, уређај бира путању по задатим критеријумима - најбрже, најкраће, најекономичније. Избегавај - аутопутеве, наплате путарина, трајекте, бла бла бла.

 

Ја сам путању задајем тако што унапред детаљно прегледам на гугл мапсу куда желим проћи и онда куцам крајње одредиште које желим и затим убацујем међу тачке (међу одредишта) по жељи и он ме води тим путем.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Evo malo sam se raspitao kod kolege koji radi nabavku i distribuciju.

 

Za one kojima je mozda malo hitnije ili nece da se cimaju i cekaju, neka provere u WinWin prodavnicama.

 

Za one koji su spremni da se malo organizuju za neke grupne varijante postoji sledeca kombinacija: Da se nekoliko vas dogovori, i da javite meni preko PP-a (samo nisam bas u poslednje vreme cesto online zbog nekih privatnih obaveza) ili najbolje da se javite za grupnu porudzbinu mom kolegi Goranu Jereicu na 069/8210-752 i dogovorite oko grupne porudzbine, placanja, dostave.... U ovom slucaju cena bi bila negde oko 10600 din po komadu a novost je to sto za ovu novu turu ima u toj ceni obezbedjen i vakuum nosac za auto + dobili biste i najsvezije mape za IGO

Vredi li još uvek ova ponuda i ima li kolega koji su zainteresovani za ovu i ovakvu ponudu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

 

Evo malo sam se raspitao kod kolege koji radi nabavku i distribuciju.

 

Za one kojima je mozda malo hitnije ili nece da se cimaju i cekaju, neka provere u WinWin prodavnicama.

 

Za one koji su spremni da se malo organizuju za neke grupne varijante postoji sledeca kombinacija: Da se nekoliko vas dogovori, i da javite meni preko PP-a (samo nisam bas u poslednje vreme cesto online zbog nekih privatnih obaveza) ili najbolje da se javite za grupnu porudzbinu mom kolegi Goranu Jereicu na 069/8210-752 i dogovorite oko grupne porudzbine, placanja, dostave.... U ovom slucaju cena bi bila negde oko 10600 din po komadu a novost je to sto za ovu novu turu ima u toj ceni obezbedjen i vakuum nosac za auto + dobili biste i najsvezije mape za IGO

Vredi li još uvek ova ponuda i ima li kolega koji su zainteresovani za ovu i ovakvu ponudu?

 

Koliko znam, da, ali najbolje da se cujete radnim danima izmedju 9 i 17h sa Goranom Jeremicem na 069/8210-752 i sve dogovorite

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

 

 

Evo malo sam se raspitao kod kolege koji radi nabavku i distribuciju.

 

Za one kojima je mozda malo hitnije ili nece da se cimaju i cekaju, neka provere u WinWin prodavnicama.

 

Za one koji su spremni da se malo organizuju za neke grupne varijante postoji sledeca kombinacija: Da se nekoliko vas dogovori, i da javite meni preko PP-a (samo nisam bas u poslednje vreme cesto online zbog nekih privatnih obaveza) ili najbolje da se javite za grupnu porudzbinu mom kolegi Goranu Jereicu na 069/8210-752 i dogovorite oko grupne porudzbine, placanja, dostave.... U ovom slucaju cena bi bila negde oko 10600 din po komadu a novost je to sto za ovu novu turu ima u toj ceni obezbedjen i vakuum nosac za auto + dobili biste i najsvezije mape za IGO

Vredi li još uvek ova ponuda i ima li kolega koji su zainteresovani za ovu i ovakvu ponudu?

 

Koliko znam, da, ali najbolje da se cujete radnim danima izmedju 9 i 17h sa Goranom Jeremicem na 069/8210-752 i sve dogovorite

 

Ok, hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja