Jump to content

Moto Zajednica

Moj motor

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 460 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: ,es125 trophy,,ktm strada bicikl,r1100rt

kupjem. zmigavce cim finansije dozvole .imam dva studenta brucosa koji nisu upali na budzet,pa je z..bano.crta preko blatobrana je bela karbon folija ostalo mi od necega.motor je 1988 .godiste .ne svidja mi se sto ima ovj auspuh mnoooogo glasno ali ide kao pravi veliki motor.nemam pojma koliko mu laze km sat ali mene i zeninog burazera cirka 180 kg zacas izvukao na 120 km.sta da vam kaze pravi je... veliki pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 460 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: ,es125 trophy,,ktm strada bicikl,r1100rt

moj drug u voznji ima etz sa fabrickim auspuhom, radi i cuje se kao singerica tako da su moji planovi da se nabavi i fabricki auspuh jednog dana.imao sam i neki deciji retrovizor ,bio kratak nista nisam video nazad  pa mi puko film i kupim ovi njegove  ,malo tresu ali vidi se nazad super ne moram da se vise krivim  i okrecem nazad kad sam hteo nkog da preteknem. danas me klinac zajebavao sto kad skrecem levo ili desno pruzam ruku ali ostala navika iz starih dana ,nema veze sto radi  migavac ,jbg nisu svi motori imali migavce a polagalo se na apn   ..pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 988 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere

A za migavce ne moras originalne, ima dosta lepsih migavaca od originalnih koji moze da se ubudze sa manjim prepravkama a kostaju isto ili su jeftiniji od fabrickih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja