Jump to content

Moto Zajednica

17. Moto GP Sepang, Malezija

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Cuj dobio je sta je trazio... Da je receno, OK- mozete izgurivati jedan drugog sa staze, Markez bi drugacije ulazio u duele, mogao je da ga obori x puta tokom trke, ali ga je obilazio trkacki. Rosi to nije bio u stanju i izveo je jedino sto je mogao, secajuci se iste situacije sa Jibernaoum.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Da, Lale, ali da je zavrsilo kao sa Gibeom, da se samo odbio, pogotovu ovdje, imao bi prostora da ostane na tockovima, ovako , obaranje. Ne znam.

 

Jebo te zec, Rossi stvarno vjeruje da je u pravu! :tras2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Cuj dobio je sta je trazio... Da je receno, OK- mozete izgurivati jedan drugog sa staze, Markez bi drugacije ulazio u duele, mogao je da ga obori x puta tokom trke, ali ga je obilazio trkacki. Rosi to nije bio u stanju i izveo je jedino sto je mogao, secajuci se iste situacije sa Jibernaoum.

Krug pre incidentnog, Rossi je bio iza Marka, u desnoj krivini, kada je pokušao da ga pretekne i Mark mu je zatvorio putanju. Rossi ga nije izgurao već je kočio i propustio ga. Ko je iza, mora da procenjuje mogućnost prolaska.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

U Valensiji ce MM da vrati Rossiju i to je to

E vidi, to bi bio i moj odgovor. Markezu ne znaci nista, a Rossiju bi ga zavukao do balcaka.

 

A ako bude kazna samo da krece posljednji u Valensiji. Od sutra navijam za Lorenza. Prso je upravo na svom terenu, na tom kidanju zivaca. Da je izjavio da ga je ponijelo, iznervirao se, i to uradio , pa i da progutam, ali on zaista ne vidi problem u tome sta je uradio.

 

A stvarno se iskreno nadam da se Suzana napraviti za sljedecu sezonu jacu masinu, jer imaju odlicne vozace i bilo bi super da gledamo jos neku plavu osim Yamahe na podijumu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 747 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

Nisam Rosijevac i neka bude kako bude na kraju ali mi je još pred očima scena prolaska kroz cilj:

 

1 Pedroza...raduje se on i ekipa Honde na pit volu

2 Horhe...... raduje se on i vjerovatno njegovi mehaničari

3 Rossi........tresu se tribine!!!

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Skupljen(Vladimirci)
  • Motocikl: Sachs Mad Ass 125

Retko kad komentarišem vozače u pogrdnom smislu ali ovo danas... Smetalo mi je što MM. nazivate tako  ali šupak ostaje šupak!!!

Ovo je produkt toga što su mu sve ove godine tolerisali takav način vožnje bez neke žestoke kazne...

Što se tiče Rosija , sa ljudske strane pravi odgovor na žestoku provokaciju....

Sa sportske strane , to nije smeo da uradi i najverovatnije će biti kažnjen...

  • Podržavam 14

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Izneću moju procenu, ovako unapred: Lorenzo je dobio šampionat!

 

Ako ne kazne Rosija (govorim o netrivijalnoj kazni) u Valensiji i sledeće godine imaće mrtvih. Mislim, već u Valensiji mali će se zaleteti u Rosija. Šutiranje će poslati validna taktika...

 

A, ako kazne Rosija, kao što moraju, Lorenzu će uzeti titulu u Valensiji.

 

Rosi je prsao tamo gde je uvek dobijao - u glavi! Markez jeste nisko počeo i jeste ga namerno usporavao (prvi sektor posle onog lakog prolaza Lorenca, usporava Rosija 0.9s, PRVI SEKTOR! Posle toga gap ide 0.7, pa 0.8, pa onda 2.1s!). A onda je Rosi prsao (od pokazivanja ruke, do kolena).

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

...i samo neko da kaže da nije dogovoreno između Lorenca i MM? Lorenco kao uvređena mlada ode sa postolja, žao mu što je dogovoreni plan uspeo samo delimično (čitaj: Rosi nije omastio a bilo je za dlaku 2 - 3 puta)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

Iskreno mislio sam da je Rosi resio Markeza kada je javno rekao da pomaze Lorencu. Ocekivao sam da ce neko pametniji da savetuje Markeza da se ne mesa u poslednje dve trke da ne navlaci na sebe gnev publike. Sad sam ubedjen da ce Dorna morati da trazi novu zamenu za Rosija jer ni jedan Rosijev navijac nikada nece navijati za Markeza kad se deda povuce a tu je lova

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1168 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Nisam Rosijevac i neka bude kako bude na kraju ali mi je još pred očima scena prolaska kroz cilj:

 

1 Pedroza...raduje se on i ekipa Honde na pit volu

2 Horhe...... raduje se on i vjerovatno njegovi mehaničari

3 Rossi........tresu se tribine!!!

 

I nije sada važno ko je trenutno najbolji, najbrži...., proćiće i 50 ili 100 godina i neće se nigde pominjati šampioni tipa Stoner, Lorenco itd, ali i tad će da se znati da je postojao tamo neki Rossi koji je skoro 20 godina dominirao trkačkim stazama..., i na to neće uticati to dali će ove godine biti prvi ili drugi..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja