Jump to content

Moto Zajednica

Kada i koji motor kupiti

Recommended Posts

  • Drug član, 1045 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07
pre 10 minuta, antir3ality je napisao:

Društvo, u pitanju je trol. Pogledajte njegov profil tj postove pa će vam biti jasno. I ja sam se upecao pa sam pokušavao da mu dam neke odgovore nažalost.

I meni je to prošlo kroz glavu, pa se pomislim, sve i da je tako, možda nekad neko stvarno bude tražio pomoć, pa nek ima šta da pročita... :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZZ-R1100

Dobro dodju trolovi da se skupi famoznih 100 postova. Samo sto mi je bolno da pisem kada apsolutno nemam cemu da doprinesem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Donja Mahala
  • Motocikl: Spyder 9 New, Yamasaki 125

Ne nisam trol ozbiljno trazim nekakav motor glava mi je puna to sam samo stavio na profil tako bezveze nesto kako kazes pratim srce ali opet nekako neznam samo da vas pitam za jos 1 motor ako neko ima i kako se pokazao upitanju je genata xrn 125 4t 2016 motor naked ta marka je iz velike britanije i kopiranju sve ostale poznate marke motora naprave motor istog izgleda za manje para puno manje a eto neznam jos me taj motor zanima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Donja Mahala
  • Motocikl: Spyder 9 New, Yamasaki 125

Hahaha hvala ali tesko da ce biti do njega vec do mene jedino mogu nac sponzorusu koja me htjela samo zbog motora ali nevolim takve cure

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio free
6 hours ago, Zizi44 said:

Hahaha hvala ali tesko da ce biti do njega vec do mene jedino mogu nac sponzorusu koja me htjela samo zbog motora ali nevolim takve cure

Nađi dečka, sad je to moderno a i imaju para...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1195 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Hahaha hvala ali tesko da ce biti do njega vec do mene jedino mogu nac sponzorusu koja me htjela samo zbog motora ali nevolim takve cure
Kupi onda Jawu 350 jer ta koja na nju sedne sigurno te mnooogo voli i znaćeš da nije sa tobom zbog motora!


Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600
11 hours ago, Zizi44 said:

Hahaha hvala ali tesko da ce biti do njega vec do mene jedino mogu nac sponzorusu koja me htjela samo zbog motora ali nevolim takve cure

Uz genatu s mašinom od lifana, samo nekog druga pozadi ćeš moći da nahvataš da povezeš. Za dobru žensku juri i neku dobru mašinu, tipa r1, gsxr 1000, s1000rr, cbr1000rr, ninja zx 10-r.

 

I što se cene tiče, sponzoruše znaju cene motora bolje od tebe, tako da se ne brini, tu si sa ovim britanskim govnetom zaštićen, neće te ni pogledati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Donja Mahala
  • Motocikl: Spyder 9 New, Yamasaki 125

ma nemoram sto se mene tice ni nac curu jer ako me voli zbog motora neka ide u pm a meni je bitno makar da me pita da je provozam jer sigurno ce htjet posto je motor iskreno prelijep a muci me problem sto mi covjek ja ga pito par informacija o motoru 8.1 nista odgovorio nije plus mu posaljem poruku na broj moba nista neznam sta sad a kao sto si reko neki od 1000 da smijem uzet uzeo bi suzuki gsr 600 on je 600 meni je sasvim dovoljno i 600 a neznam sad gledam hondu cbr 125 700 km manje od ovog britanskog govneta a kvalitetu nemores usporedit honda je honda

Promenio član Zizi44

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Honda Pantheon
Pre 12 sati, Zizi44 je napisao:

ma nemoram sto se mene tice ni nac curu jer ako me voli zbog motora neka ide u pm a meni je bitno makar da me pita da je provozam jer sigurno ce htjet posto je motor iskreno prelijep a muci me problem sto mi covjek ja ga pito par informacija o motoru 8.1 nista odgovorio nije plus mu posaljem poruku na broj moba nista neznam sta sad a kao sto si reko neki od 1000 da smijem uzet uzeo bi suzuki gsr 600 on je 600 meni je sasvim dovoljno i 600 a neznam sad gledam hondu cbr 125 700 km manje od ovog britanskog govneta a kvalitetu nemores usporedit honda je honda

Možda nije razumeo poruku zbog nedostatka znakova interpunkcije...probaj opet pa javi šta je bilo

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Donja Mahala
  • Motocikl: Spyder 9 New, Yamasaki 125

Kao prvo dok sam ziv nikad necu upotrebljavat znakove interpunkcije na mobitelu jer je to gubljenje vremena ja ovakvu poruku napisem za manje od 15 sekundi a kad koristim interpunkcijske znakove to mi ide na K a to sta vama smeta mene ne zanima prijatno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja