Jump to content

Moto Zajednica

Tomos automatik A3 T15 SLC tuning,styling

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Vrsac, Srbija
  • Motocikl: Gilera Nexus 500, ZX6R

Ala je razradjujes lele, da nije malo jak gas? Inace fin je motoric, samo retrovizori udaraju malo u oci, ja najvise volim kad vuce na fabricki sve, al lepo uradjeno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova

Stavio sam nove retrovizore oni stari mi se nisu svidjali , jos sam i dostelovao karburator. Motor se odlicno hladi vuce jako mocno i dosta prelazim sa njim :)

post-27360-0-25903800-1461272336.jpg

post-27360-0-50311700-1461272359.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova

Par fotki sa jucerasnje voznje sa kolegom , 95km smo presli kolega vozi automatika sa apn 4 masinom  ja sam ovih dana sve ukupno oko 240km presao motor se ponasa fenomenalno.

post-27360-0-47633000-1461475235.jpg

post-27360-0-01708000-1461475254.jpg

post-27360-0-51925800-1461475274.jpg

post-27360-0-93928600-1461475291.jpg

post-27360-0-39640600-1461475309.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Interesuje me kolika bi bila cena ovom mom trudu i  radu koliko bi vredeo motor.

Tesko ces dobiti pravi odgovor. Tebi vredi mnogo,jer znas koliko si vremena i para ulozio,a onom koji kupuje malo. U principu vredi onoliko koliko je neko spreman da plati. Znaci stavis u oglase,pa ako niko ne zove-mnogo je. Spustas cenu dok ne pocnu da zovu... Ne znam sta bi ti drugo rekao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Nekom logikom ako ideš, ide cena materijala + rad i sve to umanjeno za neki postotak jer vise nije novo. Sad je pitanje samo koliko ti cenis svoj rad i za koliko ćeš umanjiti u skladu sa koliko je korisceno.

 

To bi bila neka realna cena a u praksi se dešava da dodje neko kome se bas ne svidja ta boja npr ili taj auspuh pa ne želi da plati za taj deo. Na tebi je onda da mu kažeš da traži drugi motorom koji je u drugoj boji ili da mu taj 'nedostatak' kompenzujes smanjenjem cene.

 

Ja bi ga poslao u potragu za drugom bojom jer svako može doći sa takvim argumentima a ti cekas onog kupca kojem se svidja to sto si napravio.

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 292 postova
  • Lokacija: Nju nau
  • Motocikl: XF 650 freewind

@Savan   "To bi bila neka realna cena a u praksi se dešava da dodje neko kome se bas ne svidja ta boja npr ili taj auspuh pa ne želi da plati za taj deo. Na tebi je onda da mu kažeš da traži drugi motorom koji je u drugoj boji ili da mu taj 'nedostatak' kompenzujes smanjenjem cene."

 

prilicno klizav teren ;) a kako kompenzovati to sto takvo vozilo ne postoji kao fabricko,ne postoji mogucnost regularne registacije,?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

sve se moze registrovati kako kad ljudi naprave prikolice bagije rucno i registruju normalno samo moraju atest da urade

Ovo nisi u pravu. Ne moze se sve registrovati.
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Pretpostavljam da kad tako nešto prodaješ onda to i naglasis. Pa onda svakako neće doći neko ko misli da može da se registruje i da skida cenu na konto toga.

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja