Jump to content

Moto Zajednica

JUZNA AMERIKA.....putevima Che Gevare

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Montenegro-Bar
  • Motocikl: Bmw r1200c Independent , Suzuki DR 800 Big

“Bez muke se pesma ne ispoja, bez muke se sablja ne sakova"

Zoki ti si kralj!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Zürich,Schweiz
  • Motocikl: Bmw GS1200 Adventure

Ova prica traje i dalje...sinoc otrcim na cargo terminal ,,zvizducem usput,srecan da konacno i to obavim ...dodjem na salter predam papire i tu onda pocne ...never ending Story.. :stabre: tu pocinje potraga za mojim motorom ..naravno prethodno sam zvao Lufthansu ..dao broj posiljke koja se na oficialnom sity Lufthanse pokazuje da je let broj LH 501sleteo i rece mi doticna osoba mozete doci da ga preuzmete...dovedose sefa smene ..ni on nemote da nadje Motor...pozvase nocnog menadzera za ,Import ..ni on nemoze da nadje Suzanu.

Ja odlepio ...ne mogu da verujem sta se dogadja..u medjuvremenu zovu telefonom Rio i proveravaju ..sta se desilo,na kraju balade...

motor je jos u Riu..nije imao ili neko nije stavio nalepnicu za DG..dangeras goods ,dekleraciju,tako da zbog toga nije krenula...cija je greska ,saznacu al su mi rekli da je glavni sef ,koga su kontaktiralin obecao da je motor na sledecem letu za FR, a to je danas po Brazilskom vremenu 22.10h i sutra uvece po istom vremenu mogu otici da ga preuzmem...obecanja..obecanjaaaaa.

Dakle...setacu se Fr....,jos malo i Imam dve noci...nespavanja.. :takoje:

 

A za moto skupove...neverujem da cu ikada vise uci na bilo koji moto skup..ne kazem da necu otici i provozati se do nekoga mesta gde se odrzava..

jer tu cu videti ljude koje znam godinama...i to ne bih propustio.

 

Pozdrav...tako blizu a tako daleko.. ;)

Samo dignute glave i napred, mozda bi mogao traziti odstetu bar za Hotel, jer ipak nije tvoja greska vec njihova.

VELIKI POZDRAV IZ SWICE

 

Gesendet von meinem Nexus 6P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Pazi i bez motora si putopisac...taman da uslikas jos nesto i uzivas sa nekom Helgom u narucju....uzelesmo te se...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Ako ostanes jos koji dan mozemo se videti u Frankfurtu u ponedeljak,javljaj gde si i kad si :jee1: .

p.s.imas tamo oko stanice zanimljiv kvart da prekratis malo vreme ;) .

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Pitanje je samo od koga. Po svemu je onaj broker zajebao mali milion sitnica a njega da uganja to će biti malo teze. Bar ja mislim tako..

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Pa nije broker svabo, već tamo onaj brazilac/argentinac odakle već salje.

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

To se dobija. Pisao sam prigovor za svog teča jer su mu kasnili koferi koji su putovali iz Švedske sa njim, pa mu se istopila neka krema, nešto se pokvarilo, neke stvari umazale itd. i dobio 500€ odštete. On, naravno, a ja ni hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

Avion na danasnjem letu LH501 je sleteo, valjda je "Suzana" u njemu.

     

   Na zalost ...nije Suzana u avionu..i na svo moje guranje i obecane pomoci ljudi iz Lufthanse cargo u Frankfurtu ...0,...,nada,..zilch nothing.Nenad iz Ria je contaktirao ..brokera,cargo ljude .. broker kaze mi smo predali Lufthansi sad oni rade dalje...ovi pak kazu ..kontaktiraj brokera on treba da napravi ..buking i .rekli su u mozda u Ponedeljak...i posto je ovde neka ebena festa...nema mesta za spavanje ama bas nema a za vikend su cene jace dosta a pun mi je ..da nekazem sta ja sada sam na aerodromu i  veceras letim u 20h za Bg..preterali su   ..a i ja nemam snage vise ni mentalno ni fizicki..moram da napravim malu pauzu da se saberem i da se nekome na ebem keve..za sve ovo. Dosta je bilo sa setanjem ... iako sam opet jutros zvao traking u Lft.cargo i nemogu da mi kazu sta se desava...cak na officialnom sity Lyft.Cargo stoji i dalje da posiljka broj 97323575 je oficialno bila u uavionu 4.Maja...kao i vreme sletanja i vreme preuzimanja ...i to nije skinuto ...haos...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Pametno. Nije vredno tvojih živaca sigurno !  :takoje:

 

... mada sad će te ljubitelji guzetine sa foruma sigurno posavetovati da iskoristiš priliku i pridružiš se toj fešti Frankfurtskoj  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Zürich,Schweiz
  • Motocikl: Bmw GS1200 Adventure

Hajte narode ko je vec iz Franfurta,pomozite Zokiju oko toga,naterajte i zapretite malo Lufthansi moraju popustiti i srediti stvari.

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 441 postova

Stvarno žalosno. Od tolike divljine najveći problem u "civilizaciji" (na relaciji Brazil-Nemačka ... da čovek ne poveruje).

Zoki, drž' se, kao što već neko reče nije vredno nervirati se (birokratija je najveće ZLO).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Banja Luka-Srpske Toplice
  • Motocikl: AFRICA TWIN RD 03

A jel znaju ti seljaci da ti moras na enguro ljetos?

 

Skickat från min SM-N910F via Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Pa ako je Suzana ostala u Brazilu, neka je tamo, možda pomogne našim olimpijcima, pa neka je oni sa zlatom vrate ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Pa ako je Suzana ostala u Brazilu, neka je tamo, možda pomogne našim olimpijcima, pa neka je oni sa zlatom vrate ;)

O cemu ti ?

 

Prevoz je placen.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: MURSKA SOBOTA --- SLOVENIJA
  • Motocikl: YAMAHA FJR 1300A

 

Pa ako je Suzana ostala u Brazilu, neka je tamo, možda pomogne našim olimpijcima, pa neka je oni sa zlatom vrate ;)

O cemu ti ?

 

Prevoz je placen.

 

Ocemu ti ?

Prevoz je placen ????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

    Izvinjavam se za nejavljanje ...sleteo u Bg ali sam vec na aerodromu u Frankfurtu morao da posetim lekara jer mi se stanje sa disanjem bas pogorsalo...tu sam dobio infuziju koja mi je dosta pomogla ali vec sledece jutro to jest u Nedelju ujutro sam morao u Beogradu da posetim  hitnu ponovo ...jutros sam bio u zavodu za plucne bolesti gde su mi odredili tretman i lekove za bronhitis i ovu upalu koju vucem vec nedeljama...nadam se da cu preziveti   ;)

Sto se tice motora ..jos nije krenuo ,odnosno nas momak koji je u Riju ,Nenad je preuzeo stvar i nateze ove kretene tamo koji su papirologiju zajebali i svu ovu zbrku napravili..cim saznam neke novosti ..stavi cu u post.

 

Pozdrav 

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja