Jump to content

Moto Zajednica

JUZNA AMERIKA.....putevima Che Gevare

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

  Da to oko impichment ..predsednice ovde vidim stalno na TV i svi bulje, komentarisu...Portugalski jezik kako oni izgovaraju tesko mi je razumeti al slike govore sve...definitivno se vidi nezadovoljstvo...

  Da dodam ovo oko antena...zavisi u kojoj drzavi Brazila si i recimo po kakvim krajevima se vozis motorom...ali definitivno sve koje sam pitao, rekli su da je dobro da to instaliram..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1143 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Evo ljudi ovako stoje stvari.Gospoda iz suzuki srbije(namerno malim slovom),posle 7 dana vecanja,dosli su do zakljucka da ne mogu da pomognu Zokiju,kao imali su troskove oko sajma.Mislim,sta reci.Kad bih napisao sta mislim,admini bi izbrisali.Nijedan moto klub iz Srbije se nije oglasio,iako je Zoki licno kontaktirao Krkelju,tek je to sramota,to samo govori o njima da su politicka organizacija a ne motoraska(i ovde tacka jer bi i na ovu temu bio banovan).Ljudi iz Cacka,da li postoji neka firma koja bi malo odresila neku kesu i pomogla Zokiju,ipak je cacanska tablica ovaj put obisla jedan kontinent,sramota je da ne uspe covek do kraja,a svima nama je pruzio sest meseci ekskluzive svojim putovanjem(glupo je da mi iz drugih gradova objasnjavamo nasim velikim biznismenima o nekom tamo cacaninu koji se voza motorom i treba mu pomoc-boli njih dupe za sve a ne za nekog tamo Zokija iz Cacka-i to sam probao i opet nista).Zoki ako imas neku ideju(bilo kakvu)da mozemo jos nesto uraditi javljaj sto pre.Meni kad prodje plata bice jos jedan skromni doprinos,ako uopste nesto jos znaci.

>:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:( besan,besan,besan.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Trstenik
  • Motocikl: Suzuki Bandit GSF 600N ,Sky rst50

1. wiggin 20€
2. TheKrle 1000 RSD
3. goranignjat 20€
4. Dva Puležana: e-mayl i mile fazer
5. nekac89 - 1000rsd
6. Beverly_Pa 30$ (t.....c_d@yahoo.com)
7. Nešo_Zlatibor, uplatio - Pay pal
8. Uros 1000 RSD
9. Fikacu 20€
10.MnoCro Vinkovci uplata pay pal
11.Svestenik - preko paypal-a
12. Piki-uplatio sa zeninog racuna(da ne pomislis da te i zene prate        ;) )
13.VeljkoM - uplatio PayPal
14. bmwgs Nova Gradiska paypal
15. 3OPAH (PayPal)
16. Kepo
17. Deki šef bgbt
18. GuMi5 (PayPal - 25€ - g******c@gmail.com)
19. MarkoIN
20. Vinergy - paypal
21. Braca - DestroYer015 1500din
22. Endurac - Pay Pal, 19.04.2016. m... . Photo@yahoo.com
23.Djomla 199 -Pay Pal 20.04.2016.         Ml......e@hotmail.com
24.Zoxbl paypal 20.04.2016  tad.......bl@gmail.com
25.Acobl  paypal 20.04.2016  tad.......bl@gmail.com
26. Kosovska Mitrovica: Bane, Saša, Mrle, Srđan, Vuča, Branko, Ćela, Boris, Jovan, Nemanja, Tuto - Pay Pal
27. Bebop
28. Necko 80
29. Dariooo
30. Zutu13
31. Vlajsa
32. drumskalisica
33. bgvozdic
34. Pinky GS 1200
35. lux
36, jager
37 Cikmir poslao pay pal April 14

38 Kesha

39. Bimba

40. MarkoTs  paypal  Amount sent: -€10.00 EUR (equals -1,280.46 RSD)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

  Piki...hvala ti na trudu i vremenu ...ne brini stizemo i ja i Suzana u Srbiju tamo negde oko 2-3 Maja najkasnije...zaboravimo sve ove firme,biznismene..pomoc je pristigla sa drugih strana od svakodnevnih ljudi ..vecinom su to bikeri a ima i onih koji su ljubitelji putovanja i zeljni nekih novih saznanja o predelima i zamljama iz nekog drugog ugla ..obicnog putnika sa nasih prostora,kako to on vidi i dozivljava.

 Pomoc salju vecinom ljudi koje nikada u zivotu nisam ni video ni cuo..mali broj ljudi koji me zna ...odnosnosa kojima sam se i vozio i druzio,pio ,jeo,nocevao zajedno...nekako su me zaboravili,zaboravili u smislu i podrske,komentara kao i pomoci finansiske...a ta pomoc od nekoliko stotina dinara ne da znaci samo u materijanom smislu vec puno vise na onoj drugoj strani..al sta ces to je stvarnost i nasa danasnjica.

 A,da spomenuo si ...klubove.. cudi me  da nijedan klub nije ukapirao da bi nekim takvim gestom iskocili ispred drugih ili bili prvi koji su pritekli u pomoc...to bi se svakako cenilo...ali verovatno su kratkovidi...kao i recimo ljudi koji oglasavaju svoje proizvode ili prodavnice na ovom sity...niko od njih se ne nije takodje ukapirao da bi to i za njih bila dobra reklama....itd.... mislim da delim isto misljenjesa tobom o njima..tise klubovi promovisu kao zajednica ljubitelja motora,putovanja,solidarnosti ..i sta sve nepisu o sebi..svake godine kada organizuji skup traze sponzore i moljakaju i kukaju na sve koji im nisu dali ilisuim dali manje nego prosle godine...i onda ti naplacuju ulaz a ti se vozio 500 km da bi dosao do tamo..to je isto kao kada mi je rodjendan ...pozovem te da mi budes gost a onda ti naplatim....ja sam po tim skupovima bio od Makedonije do Umaga ,Splita,R.Srpske,Crne Gore,Bosne...po Srbiji neznam gde nisam bio ...vodio ekipe za Trebinje gde sada dolazi po 40-50 motora iz Cacka ...i znam vecinu predsednika i oni mene ..al eto surova realnost ..niko se cak od njih nije ni oglasio a kamo li pomogao...Krkelja mi rece...ako ne trazis...neces nista ni dobiti.

 Ali valja doziveti i ovakve stvari u zivotu ..jer lekcija  ce se definitivno nauciti iz ovoga za buduce...

 

     Da ne preteram ... al,za sada... ;)

  • Podržavam 20

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp

1. wiggin 20€
2. TheKrle 1000 RSD
3. goranignjat 20€
4. Dva Puležana: e-mayl i mile fazer
5. nekac89 - 1000rsd
6. Beverly_Pa 30$ (t.....c_d@yahoo.com)
7. Nešo_Zlatibor, uplatio - Pay pal
8. Uros 1000 RSD
9. Fikacu 20€
10.MnoCro Vinkovci uplata pay pal
11.Svestenik - preko paypal-a
12. Piki-uplatio sa zeninog racuna(da ne pomislis da te i zene prate         ;) )
13.VeljkoM - uplatio PayPal
14. bmwgs Nova Gradiska paypal
15. 3OPAH (PayPal)
16. Kepo
17. Deki šef bgbt
18. GuMi5 (PayPal - 25€ - g******c@gmail.com)
19. MarkoIN
20. Vinergy - paypal
21. Braca - DestroYer015 1500din
22. Endurac - Pay Pal, 19.04.2016. m... . Photo@yahoo.com
23.Djomla 199 -Pay Pal 20.04.2016.         Ml......e@hotmail.com
24.Zoxbl paypal 20.04.2016  tad.......bl@gmail.com
25.Acobl  paypal 20.04.2016  tad.......bl@gmail.com
26. Kosovska Mitrovica: Bane, Saša, Mrle, Srđan, Vuča, Branko, Ćela, Boris, Jovan, Nemanja, Tuto - Pay Pal
27. Bebop
28. Necko 80
29. Dariooo
30. Zutu13
31. Vlajsa
32. drumskalisica
33. bgvozdic
34. Pinky GS 1200
35. lux
36, jager
37 Cikmir poslao pay pal April 14

38 Kesha

39. Bimba

40. MarkoTs  paypal  Amount sent: -€10.00 EUR (equals -1,280.46 RSD)

41. jokram 1.000 din- nije mnogo al sluzice valjda :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750S, Husqvarna 610 SM, Yamaha RD 250

1. wiggin 20€
2. TheKrle 1000 RSD
3. goranignjat 20€
4. Dva Puležana: e-mayl i mile fazer
5. nekac89 - 1000rsd
6. Beverly_Pa 30$ (t.....c_d@yahoo.com)
7. Nešo_Zlatibor, uplatio - Pay pal
8. Uros 1000 RSD
9. Fikacu 20€
10.MnoCro Vinkovci uplata pay pal
11.Svestenik - preko paypal-a
12. Piki-uplatio sa zeninog racuna(da ne pomislis da te i zene prate          ;) )
13.VeljkoM - uplatio PayPal
14. bmwgs Nova Gradiska paypal
15. 3OPAH (PayPal)
16. Kepo
17. Deki šef bgbt
18. GuMi5 (PayPal - 25€ - g******c@gmail.com)
19. MarkoIN
20. Vinergy - paypal
21. Braca - DestroYer015 1500din
22. Endurac - Pay Pal, 19.04.2016. m... . Photo@yahoo.com
23.Djomla 199 -Pay Pal 20.04.2016.         Ml......e@hotmail.com
24.Zoxbl paypal 20.04.2016  tad.......bl@gmail.com
25.Acobl  paypal 20.04.2016  tad.......bl@gmail.com
26. Kosovska Mitrovica: Bane, Saša, Mrle, Srđan, Vuča, Branko, Ćela, Boris, Jovan, Nemanja, Tuto - Pay Pal
27. Bebop
28. Necko 80
29. Dariooo
30. Zutu13
31. Vlajsa
32. drumskalisica
33. bgvozdic
34. Pinky GS 1200
35. lux
36, jager
37 Cikmir poslao pay pal April 14

38 Kesha

39. Bimba

40. MarkoTs  paypal  Amount sent: -€10.00 EUR (equals -1,280.46 RSD)

41. jokram 1.000 din- nije mnogo al sluzice valjda  :)

42. Aleš paypal

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Samo nek je neki cirkus, 791 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: BMW R1250RS Triple Black

Evo ljudi ovako stoje stvari.Gospoda iz suzuki srbije(namerno malim slovom),posle 7 dana vecanja,dosli su do zakljucka da ne mogu da pomognu Zokiju,kao imali su troskove oko sajma.Mislim,sta reci.Kad bih napisao sta mislim,admini bi izbrisali.Nijedan moto klub iz Srbije se nije oglasio,iako je Zoki licno kontaktirao Krkelju,tek je to sramota,to samo govori o njima da su politicka organizacija a ne motoraska(i ovde tacka jer bi i na ovu temu bio banovan).Ljudi iz Cacka,da li postoji neka firma koja bi malo odresila neku kesu i pomogla Zokiju,ipak je cacanska tablica ovaj put obisla jedan kontinent,sramota je da ne uspe covek do kraja,a svima nama je pruzio sest meseci ekskluzive svojim putovanjem(glupo je da mi iz drugih gradova objasnjavamo nasim velikim biznismenima o nekom tamo cacaninu koji se voza motorom i treba mu pomoc-boli njih dupe za sve a ne za nekog tamo Zokija iz Cacka-i to sam probao i opet nista).Zoki ako imas neku ideju(bilo kakvu)da mozemo jos nesto uraditi javljaj sto pre.Meni kad prodje plata bice jos jedan skromni doprinos,ako uopste nesto jos znaci.

>:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:( besan,besan,besan.

 

 

Možda sam preveliki optimista al predlažem bar neki kontakt na:

 

http://www.cacak.org.rs/Gradonacelnik-41-1

 

Ne košta ništa a možda mu dobro dođe na izborima ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ja imam jedan predlog, pozvacu izmedju ostalih, Ministarstvo za sport. Imamo problem oko izbora narednih par dana i tu moze da bude pomalo haoticno u danima nakon izbora i smene vlasti, sto se tice odobrenja i placanja.

 

Sad sam Zokija cimnuo preko FB, mislim da je najbrzi kontakt da mi da odredjene informacije pre nego sto ih kontaktiram. Nema neko da radi u ministarstvu od drugara? Ako neko ima brzzi kontakt sa Zokijem nek me cimne. 

 

EDIT: Cuo sam se sa Zokijem preko vIbera. Necu da prepricavam i da pisem umesto njega, ali samo da kazem onima koji su zeleli meso sa Kopakabane i Ipaneme....mozda im se ispuni zelja ;))))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1143 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Eto ja sam prvi trazio guzice iz Brazila jos dok nije ni krenuo na put,a od ovih pedera i ljigavaca sam to smetnuo s uma,ali pamti Zoki dobro je :takoje: .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

А ја мислио оне антене кад возе кроз шуму/прашуму, па да склања гране и лишће од возача.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

 

1. wiggin 20€

2. TheKrle 1000 RSD

3. goranignjat 20€

4. Dva Puležana: e-mayl i mile fazer

5. nekac89 - 1000rsd

6. Beverly_Pa 30$ (t.....c_d@yahoo.com)

7. Nešo_Zlatibor, uplatio - Pay pal

8. Uros 1000 RSD

9. Fikacu 20€

10.MnoCro Vinkovci uplata pay pal

11.Svestenik - preko paypal-a

12. Piki-uplatio sa zeninog racuna(da ne pomislis da te i zene prate ;) )

13.VeljkoM - uplatio PayPal

14. bmwgs Nova Gradiska paypal

15. 3OPAH (PayPal)

16. Kepo

17. Deki šef bgbt

18. GuMi5 (PayPal - 25€ - g******c@gmail.com)

19. MarkoIN

20. Vinergy - paypal

21. Braca - DestroYer015 1500din

22. Endurac - Pay Pal, 19.04.2016. m... . Photo@yahoo.com

23.Djomla 199 -Pay Pal 20.04.2016. Ml......e@hotmail.com

24.Zoxbl paypal 20.04.2016 tad.......bl@gmail.com

25.Acobl paypal 20.04.2016 tad.......bl@gmail.com

26. Kosovska Mitrovica: Bane, Saša, Mrle, Srđan, Vuča, Branko, Ćela, Boris, Jovan, Nemanja, Tuto - Pay Pal

27. Bebop

28. Necko 80

29. Dariooo

30. Zutu13

31. Vlajsa

32. drumskalisica

33. bgvozdic

34. Pinky GS 1200

35. lux

36, jager

37 Cikmir poslao pay pal April 14

38 Kesha

39. Bimba

40. MarkoTs paypal Amount sent: -€10.00 EUR (equals -1,280.46 RSD)

41. jokram 1.000 din- nije mnogo al sluzice valjda :)

42. Aleš paypal

43. Bucko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Montenegro-Bar
  • Motocikl: Bmw r1200c Independent , Suzuki DR 800 Big

Evo ljudi ovako stoje stvari.Gospoda iz suzuki srbije(namerno malim slovom),posle 7 dana vecanja,dosli su do zakljucka da ne mogu da pomognu Zokiju,kao imali su troskove oko sajma.Mislim,sta reci.Kad bih napisao sta mislim,admini bi izbrisali.Nijedan moto klub iz Srbije se nije oglasio,iako je Zoki licno kontaktirao Krkelju,tek je to sramota,to samo govori o njima da su politicka organizacija a ne motoraska(i ovde tacka jer bi i na ovu temu bio banovan).Ljudi iz Cacka,da li postoji neka firma koja bi malo odresila neku kesu i pomogla Zokiju,ipak je cacanska tablica ovaj put obisla jedan kontinent,sramota je da ne uspe covek do kraja,a svima nama je pruzio sest meseci ekskluzive svojim putovanjem(glupo je da mi iz drugih gradova objasnjavamo nasim velikim biznismenima o nekom tamo cacaninu koji se voza motorom i treba mu pomoc-boli njih dupe za sve a ne za nekog tamo Zokija iz Cacka-i to sam probao i opet nista).Zoki ako imas neku ideju(bilo kakvu)da mozemo jos nesto uraditi javljaj sto pre.Meni kad prodje plata bice jos jedan skromni doprinos,ako uopste nesto jos znaci.

>:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:( besan,besan,besan.

 

 "Svak je rođen da po jednom umre, čast i bruka žive dovijeka"

 

   Sramota za Gospodu iz Suzukija pravo razocarenje uzas.......

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1143 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Bas sto kazes razocarenje,nego me nervira mogli su me lepo odjebati odmah a ne da daju obecanja pa nista,mogli smo pre 7 dana znati na cemu smo,ali bitno da Zoki i Suzi stizu :jee1: .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Montenegro-Bar
  • Motocikl: Bmw r1200c Independent , Suzuki DR 800 Big

Zoki i  ekipa iz Crne Gore je skupila nesto i uplatila

 

Zlatko, Dino, Ivan i Marko iz Bara

Ivan i Jovan iz Niksica

Velibor, Krsto, Zeljko, Milan, Marinero iz Podgorice

 

Zeljko me zvao iz Poljske dje je na putu motorom i zamolio da uplatim za njega a Marinero je u Lisabonu i zvao me da uplatim takodje za njega-Motociklisticki duh

 

"Ceta mala ali odabrana"

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Montenegro-Bar
  • Motocikl: Bmw r1200c Independent , Suzuki DR 800 Big

  Piki...hvala ti na trudu i vremenu ...ne brini stizemo i ja i Suzana u Srbiju tamo negde oko 2-3 Maja najkasnije...zaboravimo sve ove firme,biznismene..pomoc je pristigla sa drugih strana od svakodnevnih ljudi ..vecinom su to bikeri a ima i onih koji su ljubitelji putovanja i zeljni nekih novih saznanja o predelima i zamljama iz nekog drugog ugla ..obicnog putnika sa nasih prostora,kako to on vidi i dozivljava.

 Pomoc salju vecinom ljudi koje nikada u zivotu nisam ni video ni cuo..mali broj ljudi koji me zna ...odnosnosa kojima sam se i vozio i druzio,pio ,jeo,nocevao zajedno...nekako su me zaboravili,zaboravili u smislu i podrske,komentara kao i pomoci finansiske...a ta pomoc od nekoliko stotina dinara ne da znaci samo u materijanom smislu vec puno vise na onoj drugoj strani..al sta ces to je stvarnost i nasa danasnjica.

 A,da spomenuo si ...klubove.. cudi me  da nijedan klub nije ukapirao da bi nekim takvim gestom iskocili ispred drugih ili bili prvi koji su pritekli u pomoc...to bi se svakako cenilo...ali verovatno su kratkovidi...kao i recimo ljudi koji oglasavaju svoje proizvode ili prodavnice na ovom sity...niko od njih se ne nije takodje ukapirao da bi to i za njih bila dobra reklama....itd.... mislim da delim isto misljenjesa tobom o njima..tise klubovi promovisu kao zajednica ljubitelja motora,putovanja,solidarnosti ..i sta sve nepisu o sebi..svake godine kada organizuji skup traze sponzore i moljakaju i kukaju na sve koji im nisu dali ilisuim dali manje nego prosle godine...i onda ti naplacuju ulaz a ti se vozio 500 km da bi dosao do tamo..to je isto kao kada mi je rodjendan ...pozovem te da mi budes gost a onda ti naplatim....ja sam po tim skupovima bio od Makedonije do Umaga ,Splita,R.Srpske,Crne Gore,Bosne...po Srbiji neznam gde nisam bio ...vodio ekipe za Trebinje gde sada dolazi po 40-50 motora iz Cacka ...i znam vecinu predsednika i oni mene ..al eto surova realnost ..niko se cak od njih nije ni oglasio a kamo li pomogao...Krkelja mi rece...ako ne trazis...neces nista ni dobiti.

 Ali valja doziveti i ovakve stvari u zivotu ..jer lekcija  ce se definitivno nauciti iz ovoga za buduce...

 

     Da ne preteram ... al,za sada... ;)

  “U dobru je lako dobar biti, na muci se poznaju junaci.”

Da ti Zoki nama srecno i zadovoljno dodjes kuci , jer svijet nije sirimasan zato sto se nemogu nahraniti gladni ljudi nego zato sto se nemogu bogatasi nahranit,ovo mislim  na  Suzukija i njegove prestavnike nego da nepisem dalje i da ne lajem svasta jer ovo me toliko veceras iznerviralo kada sam procitao, ali stvarno sam iskren i ako se neponajemo, pravo razocarenje i za sve klubove.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Montenegro-Bar
  • Motocikl: Bmw r1200c Independent , Suzuki DR 800 Big

Bas sto kazes razocarenje,nego me nervira mogli su me lepo odjebati odmah a ne da daju obecanja pa nista,mogli smo pre 7 dana znati na cemu smo,ali bitno da Zoki i Suzi stizu :jee1: .

Kolega predlazem da se taj dopis od Suzukija  sa sitnim slovima objavi na sva glasila i sve forume , a Ime toga Gospodina sto je potpisao dopis da uvelicas i podeblas crnim slovima da ostane vidljivo u upisano za istoriju.Jer nema objasnjenja da nisu mogli pomoci barem sa 20e. Na kraju krajeva taj gospodin ih je mogao dati iz svojega dzepa ako nije mogao dati 20e mogao je dati 10e ako nije mogao dati 10e mogao je dati 5e, jer je bitna  paznja prema Zokiju I Suzani.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Samo nek je neki cirkus, 791 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: BMW R1250RS Triple Black

1. wiggin 20€
2. TheKrle 1000 RSD
3. goranignjat 20€
4. Dva Puležana: e-mayl i mile fazer
5. nekac89 - 1000rsd
6. Beverly_Pa 30$ (t.....c_d@yahoo.com)
7. Nešo_Zlatibor, uplatio - Pay pal
8. Uros 1000 RSD
9. Fikacu 20€
10.MnoCro Vinkovci uplata pay pal
11.Svestenik - preko paypal-a
12. Piki-uplatio sa zeninog racuna(da ne pomislis da te i zene prate  ;) )
13.VeljkoM - uplatio PayPal
14. bmwgs Nova Gradiska paypal
15. 3OPAH (PayPal)
16. Kepo
17. Deki šef bgbt
18. GuMi5 (PayPal - 25€ - g******c@gmail.com)
19. MarkoIN
20. Vinergy - paypal
21. Braca - DestroYer015 1500din
22. Endurac - Pay Pal, 19.04.2016. m... . Photo@yahoo.com
23.Djomla 199 -Pay Pal 20.04.2016. Ml......e@hotmail.com
24.Zoxbl paypal 20.04.2016 tad.......bl@gmail.com
25.Acobl paypal 20.04.2016 tad.......bl@gmail.com
26. Kosovska Mitrovica: Bane, Saša, Mrle, Srđan, Vuča, Branko, Ćela, Boris, Jovan, Nemanja, Tuto - Pay Pal
27. Bebop
28. Necko 80
29. Dariooo
30. Zutu13
31. Vlajsa
32. drumskalisica
33. bgvozdic
34. Pinky GS 1200
35. lux
36, jager
37 Cikmir poslao pay pal April 14
38 Kesha
39. Bimba
40. MarkoTs paypal Amount sent: -€10.00 EUR (equals -1,280.46 RSD)
41. jokram 1.000 din- nije mnogo al sluzice valjda  :)
42. Aleš paypal
43. Bucko

44. Ćale (srećan vam put, i Tebi i Njoj  :takoje:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Najblizi Laktasi
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s

 

Bas sto kazes razocarenje,nego me nervira mogli su me lepo odjebati odmah a ne da daju obecanja pa nista,mogli smo pre 7 dana znati na cemu smo,ali bitno da Zoki i Suzi stizu :jee1: .

 

Kolega predlazem da se taj dopis od Suzukija  sa sitnim slovima objavi na sva glasila i sve forume , a Ime toga Gospodina sto je potpisao dopis da uvelicas i podeblas crnim slovima da ostane vidljivo u upisano za istoriju.Jer nema objasnjenja da nisu mogli pomoci barem sa 20e. Na kraju krajeva taj gospodin ih je mogao dati iz svojega dzepa ako nije mogao dati 20e mogao je dati 10e ako nije mogao dati 10e mogao je dati 5e, jer je bitna  paznja prema Zokiju I Suzani.
slazem se, mogli su izdvojiti za hostese na sajmu a propusta takvu reklamu. Mogao je na sledecem sajmu imati izlozenu Suzanu koja je toliko puta presla koliko on nikad nece vidjeti, i svaki pravi ljubitelj bi zastao i pitao: "a je l to onaj DR sto bi u Japanu i u Brazilu? Nepoderiv." Ja cak zbog te sve izdrzljivosti razmisljao o sledecem motoru da idem na neki DR, DR BIG, al sad necu iz principa. I molim Te javi tom gospodinu da je Suzuki izgubio kupca
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Zürich,Schweiz
  • Motocikl: Bmw GS1200 Adventure

Zato nikad ne kupujem Motor kod glavnog prodavca i necu ni ubuduce. Srecno Zoki i puno srece.

 

Gesendet von meinem Nexus 6P mit Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Samo nek je neki cirkus, 791 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: BMW R1250RS Triple Black

Zoki, al što se tiče unih "Butguza" ... Možda bi bilo najlakše i najpovoljnije, da Suzu dovedu neke dve brazilke, kao ono turistkinje i taj fazon. A? Mislim, radi papirologije, ništa drugo.

 

Mani se antena i zmajeva i trk na Copacabanu  :care:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3970 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

b36aa614e3c53b6754ec1394ab87dd14.jpg

 

 

Zoki brate, evo i od mene 30 franaka, sritan ti povratak.

 

I puno ti hvala za tvoje mega giga kino u kojem neopisivo uživam.

 

Živija ti nama.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

 

 

Bas sto kazes razocarenje,nego me nervira mogli su me lepo odjebati odmah a ne da daju obecanja pa nista,mogli smo pre 7 dana znati na cemu smo,ali bitno da Zoki i Suzi stizu :jee1: .

Kolega predlazem da se taj dopis od Suzukija  sa sitnim slovima objavi na sva glasila i sve forume , a Ime toga Gospodina sto je potpisao dopis da uvelicas i podeblas crnim slovima da ostane vidljivo u upisano za istoriju.Jer nema objasnjenja da nisu mogli pomoci barem sa 20e. Na kraju krajeva taj gospodin ih je mogao dati iz svojega dzepa ako nije mogao dati 20e mogao je dati 10e ako nije mogao dati 10e mogao je dati 5e, jer je bitna  paznja prema Zokiju I Suzani.
slazem se, mogli su izdvojiti za hostese na sajmu a propusta takvu reklamu. Mogao je na sledecem sajmu imati izlozenu Suzanu koja je toliko puta presla koliko on nikad nece vidjeti, i svaki pravi ljubitelj bi zastao i pitao: "a je l to onaj DR sto bi u Japanu i u Brazilu? Nepoderiv." Ja cak zbog te sve izdrzljivosti razmisljao o sledecem motoru da idem na neki DR, DR BIG, al sad necu iz principa. I molim Te javi tom gospodinu da je Suzuki izgubio kupca

 

 

 

  Nije Suzuki kriv, nego njihov predstavnik ovde. Kad bi ova prica, ovaj putopis stigao do Rukovodstva Suzukija u Japanu i njihove marketinske sluzbe - oni bi to znali da iskoriste. Zoki bi im verovatno postao promoter i ko zna sta jos . Ne bi me cudilo da Zokija i njegovu Suzi strpaju u avion, pa da ga provozaju po Aziji i Juznoj Americi i snime neki reklamni film . 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja