Jump to content

Moto Zajednica

JUZNA AMERIKA.....putevima Che Gevare

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: V Strom, BMW R1200 RT

Moja greska, sad sam se vratio na pocetak putopisa i vidim da si promenio marsutu, da je VERACRUZ prvo bio u planu, ali da je kasnije promenjen let  za CANCUN..

Oprostite.. :grr:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1135 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Ih bre ljubav je to,ne menja se to tako lako,narocito motor koji ga nikad nije izdao pa ni na onom putu u Tokio,jebiga ljudi mogu i kuče da kupe bilo gde za 100 evra pa opet vode svog ljubimca i plaćaju za njega skupe dažbine tako je i sa Zokijem i Suzi.

p.s.ma on Suzi ne bi menjao ni za gs1200adv :P .

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1135 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

E jebem ti fejs upropasti i ovo,nije isto kao kad pise ovde tamo samo slika i mali komentar i nista,ovde je pisao kako,sta,gde,muke ,problemi i resenja i nekako je brate ljudskije kao da smo s njim tamo,a ovo na fejsu je onako kao neki obican put a nije uopste tako,daj nek neko izhakerise nesto pa da nastavi ovde  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ljuudi, nije to sve tako jednostavno. Evo, ja sam u Cacku vec nekoliko dana, poneo sam tablet sa koga sada kuckam. Jedva sam nasao mrezu da se nakacim na net, a mozete misliti kako je tek u Juznoj Americi.Pretpostavljam da ce bti perioda i po deset petnaest dana kada se nece javljati,a pravi putopis tek kad se vrati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Ludbreg, VŽ
  • Motocikl: Honda XL 600R

Ovaj putopis me naveo da se ulogiram na forum, jednostavno koga takvo nešto zanima, ta putovanja po svijetu, tome nema pomoći; taj u živtu mora napraviti puno km da si udovolji. Majstore, samo naprijed, da suza sve to to prođe bez kvara, a vi živi i zdravi vratite doma! Pratim putopis!

P.S. Ko treba levo jaje i desni bubreg, pola jetre i jedno plućno krilo, nek se javi... Moram se nekamo i ja otisnuti :D

 

Pozdrav iz Ludbrega

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1135 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Pa jel moze da napravi novi profil KAWAZOKI 2 ili tako nesto pa da nastavi ovde pod tim imenom(mada je to bezveze) ako ne postoji druga mogucnost,a ako ne postoji volja od strane admina onda je sramota stvarno :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: Qingy sm200 SV650N

Prva stvar koju pogledam kad se ulogujem je da li ima novosti u rubrici putopisi.

Hvala Zokiju sto nam je omogucio da sa njim putujemo u Japan. Licno volim njegov nacin pisanja i jako ce mi nedostajati ovaj putopis.

Zoki srecno

Pravda za Zokija

Pravda za sve nas koji citamo putopise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Ako ovakav podvig ne zasluzuje sve moguce benificije i ustupke onda ne znam,meni licno je velika cast sto sam clan foruma gde je i kawazoki a da sam "neko" na istom naj manje sto bih mogao uciniti je dati mu sav moguci prostor sa pisanje i postavljanje slika,neko rece da se forum vrednuje po broju clanova,zar se tu ne racuna i broj poseta istom! 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Ja takođe mislim da je ovaj forum posećen pre svega zbog kvaliteta tema koje se pokreću. Putopisi čine dobar deo takvih tema, a ovakvi kao što je Kawazokijev su praktično "kapitalna dela" među putopisima. Ne znam da li postoje tehnički problemi da se čoveku dodeli više prostora za upload fotki? Ako postoje tehnički problemi, onda to možemo lako rešiti :) Imam ja server bez limitiranog bandwith-a i bez limitiranog prostora na disku koji koristim za svoje privatne poslove. Sve fotke koje kačim ovde na forumu linkujem sa tog servera (slično kao sa popularnih hostova za uplaod poput rapidshare i sličnih...). Evo primer ispod:

 

Divcibare_01bw.jpg

 

Time se ne koriste resursi servera na kome se hostuje bjbikers sajt. Za kawazokija mogu da kreiram jedan poddomen i dam pristup da čovek uploaduje i linkuje fotke do mile volje :) Molim upravu sajta da se izjasni po ovom pitanju, takođe i kawazokija (može i na PP), s tim što, ukoliko ima drugih razloga osim tehničkih, onda me ne morate smarati jer ne želim da ulazim u tuđe odnose. Lično bih voleo da ovde pratim kawazokijev putopis jer je facebook poptuno nepregledan za bilo kakvo smisleno praćenje, ali ako ne bude volje šta da se radi...

  • Podržavam 23

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1135 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Posto su admini verovatno umrli evo da ih vaskrsnem jednom recenicom jer izgleda samo na to reaguju:

Veliki vodja je sisa i svi politicari su govna :P

  • Podržavam 25

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: SLO
  • Motocikl: BMW R850R

Oko uploada fotki na neki server mogu i ja pomoći ako zatreba a stvarno bi bila šteta ako bi taj putopis ostao bez fotografija zbog nekog %&%&%& administratorskog hira. PM.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1543 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Nemam fb profil, niti nameravam da ga imam, a voleo bih da nastavim da pratim putopis na ovome mestu, na mom omiljenom podforumu. Hajde, ako je neka tehnička začkoljica, pronađite način da se prevaziđe problem sa slikama jer su ovakvi putopisi jedinstveni. Svi ćemo mi, pre ili kasnije, prošnirati Balkan uzduž i popreko, neko će proći i Evropu, ali stići na drugi kraj sveta motorom.....eeee to treba poštovati :popovanje:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1064 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Najača stvar na našem forumu je putopis, valjda je to očigledno, a admini bi to mogli i statistički da prikažu. Među putopisima ima vrhunskih što se vidi po broju pregleda, a jedan takav je i ovaj Zokijev, koji zavređuje pažnju. Stoga treba tehnički-ljudski omogućiti da nam na ovom mestu prenese i dočara svoja iskustva, "tu iza ćoška". ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Posto su admini verovatno umrli evo da ih vaskrsnem jednom recenicom jer izgleda samo na to reaguju:

Veliki vodja je sisa i svi politicari su govna :P

Ako napišemo nešto što veliča Rosija, možemo da merimo vreme dok se ne pojavi Lalajko  :lol:  A što se tiče Pikijevog posta, zabrinut sam što nema Arakisa sa gumicom! Jel nestaško u Srbiji?  :lol:  :lol:  :lol: 

Gospodo i drugovi admini, Icatenej je ponudio pomoć u rešavanju (mogućih i ograničavajućih) tehničkih problema. Vidite i sami koliko nas je koji nemamo i ne želimo da imamo FB, a želimo da uživamo uz Kawazokija.

U lične odnose ne želim da ulazim, mislim da ih ova tema i interesovanje za nju uveliko prevazilazi. Pozdrav!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Ja imam FB,pratim tamo,ali je daleko lepse ovde ,slike mogu videti svuda na netu,ali ovde je to nekako prijatnije i ,nekako zivo,kao da sam tamo.Bilo bi glupo da zbog nedostatka mesta za slike,izgubimo ovako lepu avanturu

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Brod koji ocigledno tone, a kapetan mu u tome koliko vidim samo pomaze.

 

Zokiju svaka cas na poduhvatima, cak je i moja supruga pratila prosli putopis. Hvala Zoki.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Tehnički je teško izvodljivo.

Meni je obećano da će pokušati u toku noći da se odradi, ako ikako bude moglo.

I nama je stalo da se taj putopis objavi onako kako zaslužuje, ali trenutno nije tehnički izvodljivo.

Na žalost, ja lično nisam toliko stručan čak ni da vam objasnim u čemu je problem, a kamoli da ga rešim.

Eto, ako znači, mogu da vam se izvinim u ime svih i da zamolim za strpljenje.

Hvala .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Omogućili smo Zokiju da ima veći prostor na serveru, tako da neće više imati nikakvih ograničenja. Obavestio sam ga pp-om.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja