Jump to content

Moto Zajednica

JUZNA AMERIKA.....putevima Che Gevare

Recommended Posts

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

   Za one koji se bolje snalaze na fb

 

https://www.facebook.com/zoki.kawazoki

Nemoj da zaboraviš nas, koji ne žele da uđu u facebook sektu. Prvi sam se prijavio da pratim ovu temu, pa uzimam za sebe pravo da od tebe zahtevam da mi putopis šalješ na PP! :lol: :lol: :lol: Sa srećom legendo! :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: Qingy sm200 SV650N

 

Nemoj da zaboraviš nas, koji ne žele da uđu u facebook sektu. Prvi sam se prijavio da pratim ovu temu, pa uzimam za sebe pravo da od tebe zahtevam da mi putopis šalješ na PP! :lol: :lol: :lol: Sa srećom legendo! :care:

Izgleda da nas ima dosta bez face-a.

 

Srecno Zoki.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: bor

Ne mogu da verujem kakva tura i meni je san da obidjem Juznu Ameriku motorom nadam se da ce se nekad ostvariti. Srecan put slikaj samo sto vise bice to dobar putopis  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: BMW R1100GS, BMW R1100RT, HONDA CBX 1000

Zoki sretan put ti zelim, sta mogu da ti kazem osim svaka tebi cast. Uyivaj u voznji i cekamo tvoj izvestaj sa putovanja i uspesan povratak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Volim kada se ljudima događaju lepe stvari i kada to podele sa drugima.

Svaka čast na hrabrosti i odlučnosti i srećan put!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

   U BG danas stigao,voznja je bila za desetku....prelep suncan dan ,malo prohladno u pocetku al kad se zna gde se ide ...ko te pita. ;)                                                                                                    

Stvari nisam gubio usput ...sve je stajalo na svom mestu,dobro za pocetak.

Ujutro  se krece ka Becu...trebalo bi da stignem do 18h.

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT09

Srecno.Covek definitivno zivi svoje a i snove mnoge od nas.Nikada nije kasno..Imam osecaj da je zivot ovog coveka kao zivot orla leti slobodno bez zidova i granica..ziv bio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova

   U BG danas stigao,voznja je bila za desetku....prelep suncan dan ,malo prohladno u pocetku al kad se zna gde se ide ...ko te pita. ;)                                                                                                    

Stvari nisam gubio usput ...sve je stajalo na svom mestu,dobro za pocetak.

Ujutro  se krece ka Becu...trebalo bi da stignem do 18h.

 

zar nisi rekao da saljes motor tamo u meksiko?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Krenuo jutros sa kolegom u Rumu na buvljak,klackamo lagano u Punticu kad nas obilazi crni Dr natovaren. Bog te vido ovo mora da je Kawazoki, krenuo za J.Ameriku. Dok mu ja objasnjavam sta i kako poce Zoki da se odvaja na Novosadski a ja iz daleka skljocnuo po koju. Evo prvih slika ovog sjajnog putopisa.

Moje veliko postovanje i sretan put

post-11902-0-75272900-1446573033.jpg

post-11902-0-13078200-1446573062.jpg

post-11902-0-82821500-1446573109.jpg

  • Podržavam 21

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

  Mali svet zar ne...hvala na fotkama.

Kucam sa Becke z.stanice....kreno  jutros oko 9 i do 5 popodne odradio 600km...propratilo me dobro vreme ,suncano malo hladnjikavo pa sam morao kisno da obucem preko svega i nisam ga skidao ceo dan.

Beclija slabo ima na stajgi ...sve suvi stranci...auuuuuuu...

Auto voz je u nekoj zavucenoj ulici 2,3km od stajge ...odoh da ga potrazim pa da se ukrcam.

 

 

Pozdrav

  • Podržavam 31

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

     Auto voz....,moram reci da je to  prava stvar za one koji ne zele da cepaju autoban 1000km i bleje po njemu sem ako nisu na BMW  ;)

Kartu za mene i voz sam preko neta platio ,odstampao rezervaciju sredio.....cena za Suzanu je 49E za mene manje jer sam i upola laksi od nje :sampion: ...samo 39E naravno II clasa al Nemacka sto bi rekli i posto nema guzve razvucu se sedista pa spavanjac.

Malo je zbunjujuce naci rampu za utovar jer nije obelezeno nicim ali dobio sam odstampanu mapu sa googla....a mogli su samo da mi kazu da na prvom semaforu skrenem desno pa zatim levo na prvom sledecem i pratiti put dok nepocne da se razdvaja pa drzi levu stranu i posle 500-600m skrenes levo .....prosto ko pasulj al oni izgleda nikad nisu ni bili na toj rampi...nadjoh i to.

     Naravno sta drugo ocekivati u Becu nego da sretnes zemljaka ...e pa zemljaci rade na utovaru i vezivanju motora....mali svet zar ne  :na_glavi:

     Kaze brat...dokle zemljak? ...ja reko J.Amerika  a on ...mene  si naso da ,zajebavas....na kraju nekako mu objasnih da sam ozbiljan covek i da imam 61 god i da se ...bla....,bla...

    Poce da vezuje Suzanu i rece mi ...

Bolje skini ove torbe i ostalo,da ti neodleti ...znas ovaj voz ide i do 140 na sat.

Nasmesim se i rekoh mu da nebrine :tras2: ...cepali smo se mi sa ERovima  i do 160 pa nam nista nije otpadalo...naravno ,nizbrdo.

 

     

  • Podržavam 39

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja