Jump to content

Moto Zajednica

CFMOTO 650NK i TK

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Zeleo bih da otvorim temu o ovim Kineskim motorima da li neko poseduje ili je vozio pa izvolite pisite . Meni je ostavio pozitivan utisak sto se izgleda tice video sam ga uzivo rado bi ga posedovao ali pre svake kupovine bih ga provozao . Kao sto znamo Guevara je uvoznik za nasu zemlju. i Imaju test motore za vozanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Nisam znao da imaju motore za test vožnje... Ja sam NK detaljno gledao na sajmu, sedeo na njemu, palio itd., ali nisam vozio. Ima u podforumu o kineskim motorima (mislim u temi o novitetima) moj post sa fotkama i nekim osnovnim utiscima. Ono što znam je da je Guevara prodala dosta CF Moto kvadova i da su se dosta dobro pokazali. Ipak kad je 650 NK u pitanju, sumnjam da će se ovde bilo ko javiti sa ličnim iskustvima. U Australiji ga dosta teraju i uglavnom su utisci pozitivni. Takođe sam gledao neke putopise kroz Kinu (recimo momak i devojka su napravili 30.000 km Kinom uzduž i popreko) gde su vozili TK po svakakvim putevima (čak i po očajnim blatnjavim i kamenitim bestragijama za koje taj motor nikako nije namenjen), padali sa motora itd., ali na kraju nikakve zamerke nisu imali na sam motor - tačnije jedini put kad im je stao, to se desilo usled greške servisera prilikom redovnog servisa (nije dobro nabio kapicu od jedne svećice kad je menjao svećice i motor je stao posle par kilometara kad je kapica spala). Fakat, ostaje uvek pitanje kvaliteta na duže staze... Niko to na žalost ne može da zna. Kada bih gledao sada da kupim nov motor, pošto nemam predrasuda i apsolutno ne bolujem od marke i brenda, TK bi mi bio zanimljiv. NK mi je takođe lep, ali sedište za suvozača je smešno i to me odbija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Da imaju test model 650nk-a ja da imam lovu sad bez test voznje nebi ga kupio . Ovako na izgled mi se svidja . Za moje potrebe sasvim dovoljno posto na duza putovanja idem sa zenom i porodicom jer kad bi isao sam odma bi rat izbio hehe . Ciato sam i ja dosta mada kad sam zvao pre mesec ipo dana i pitao da li su prodali koji primerak odgovor je bio negativan znaci niko see nije usudio da ga kupi jos . Ja licno mislim da su kod nas u mentalitetu predrasude ogromne .Tipa bolje 15godina star japanac nego nov  kinjez  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1822 postova
  • Lokacija: Beograd

Pa nije baš 15 godina star Japanac.

Za cenu od 5000€ ili 4650 koliko je sad na popustu nema veze, to je skup motor i tu nema rasprave. 

Za taj novac imaš da biraš Japanca u toj klasi a svi su iz ove decenije.

A od novih ima Kavasaki Er6 iz salona godište 2012 za 5400€ ili Z300 potpuno nov za 4500€

Isto tako Jamaha nudi MT07 za 5500€ http://www.polovniautomobili.com/motori/5626180/yamaha-mt-07

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Nisam mislio bukvalno samo sam ciljao na to da bolje polovno nesto nego novi Kinez.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7075 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Pa nije baš 15 godina star Japanac.

Za cenu od 5000€ ili 4650 koliko je sad na popustu nema veze, to je skup motor i tu nema rasprave. 

Za taj novac imaš da biraš Japanca u toj klasi a svi su iz ove decenije.

A od novih ima Kavasaki Er6 iz salona godište 2012 za 5400€ ili Z300 potpuno nov za 4500€

Isto tako Jamaha nudi MT07 za 5500€ http://www.polovniautomobili.com/motori/5626180/yamaha-mt-07

Hehe, moj Japanac ima 24 godine i nista mu ne fali, radi odlicno :)

Ali moram priznati da mi se jako svidja onaj turing model "TK"  lepo su ga skockali, i jos ima fabricke kofere, gledao sam na YouTube ima zanimljivih videa sa njim, rade ljudi svasta s njim, sasvim je sposobna masina,

samo problem je ko sto je kolega gore naveo, cena, malo da spuste tu cenu, da bude veca razlika izmedju njega i novih Japanaca, i verujem da ce mnogi da se odluce da uzmu Cf Moto, a kad prodje neko vreme, kad se firmino ime i kvalitet malo ustolice na trzistu, onda mogu da pocnu malo da dizu cene

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Nije to skup motor vec mi nemamo para, odnosno standard kakav valja sa realnom prosecnom platom od 250e nemozes ni Apn kupiti :lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1822 postova
  • Lokacija: Beograd

Naravno da je skup motor, te priče mi nemamo para ne piju vodu. Sa cenom koja je samo za 10% niža u odnosu na model koji mu je uzor iz firme koja je veoma cenjena ne može se reći da je čak i umerene cene

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7075 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Sa ovom politikom firme, bojim se da ce biti losa prodaja, losija nego Hyosung, jer on je bar imao bolju pozadinu i +Korejska je firma.
A stvarno zelim da se CF Moto probije, ali moraju braca kinezi malo da spuste loptu, jer mnogo veci i poznatiji giganti sa dugogodisnjom istorijom u motociklizmu su posustali zbog zestoke konkurencije a kamoli neka friska firma kao CF Moto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Sa ovom politikom firme, bojim se da ce biti losa prodaja, losija nego Hyosung, jer on je bar imao bolju pozadinu i +Korejska je firma.

A stvarno zelim da se CF Moto probije, ali moraju braca kinezi malo da spuste loptu, jer mnogo veci i poznatiji giganti sa dugogodisnjom istorijom u motociklizmu su posustali zbog zestoke konkurencije a kamoli neka friska firma kao CF Moto

Slazem se bar 1000 evra kad bi bio jevtiniji isao bi sigurno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Pored moje matore krntije koju vozim trenutno za njive Jawu 350ts rado bih posedovao ovaj motor meni licno lep ,samo je pitanje ulozeno dobijeno .Kontam da bi bilo jako tesko prodati ako na primer izdegustiras ga kroz godine ,ovo vredi kupiti pa ga voziti bar 7-8godina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Šteta što nemaju neki XK pa da mogu i ja da komentarišem :)

Imaju u najavi neki adventur versiju samo neznam kad ce se pojaviti na trzisu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Ma bez bar 3000 kubika ne treba kretati iz dvorišta/sa parkinga :dil:  :lol: 

 

 

Лорде, поменути "Зонг" има само 250 кубова. :moto2:

Lapsus ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

To 300 кубика има онај "Ђијенђијан"/"Кивеј"/"Бенели"...

 

...И онај "Лонћинов" лиценцни мотор од "Каве"...   ...и онај мотор од "Сузе" ГН кога су Ћинези разбушили на 300 кубова...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Mislio sam baš na ovaj iz linka. Zato sam i pomešao, ko će ih sve popamtiti :)

 

Imaš li ti Zorge, neki kontakt jer vidim po forumu da se pomalo razumeš u te kineze ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Контакт - у смислу "е, да те питам нешто..."?

 

Наравски!

 

"Прајват Месиџес" раде к'о змај.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja