Jump to content

Moto Zajednica

bandit 600 N

Recommended Posts

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Mužlja
  • Motocikl: Suzuki GSF 600s

Helo, zemljak mi prodeje....

http://www.mojauto.rs/polovni-motori/2075303_Suzuki_2606_Bandit-600_1995_god

Ove godine nisam ga ni video sa njime tako da ne mogu ni da kazem nista konkretno o trenutnom stanju, izgledu, radu masine itd... predhodnih godina znam jedino da je ulozio u potrosne stvari i da nije divljao snjime.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Cuo sam se sa njim, nisam u mogucnosti da ga uzivo pogledam, 300km je od mene, a nemam sopstveni prevoz tako da bi me transport kostao jos 100e preko, sto je ludost... Videcu nesto blize ako iskrsne..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2344 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Zar nemaš nekog ko ima kombi ili auto sa prikolicom? Gorivo,kilo jagnjetine,kupus salata i kisela nisu vise od 50€...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Verovali ili ne nemam nikog ko ima kombi ili prikolicu pa bi ja svojim kolima... Snaci cu se nekako valjda, iki nesto blize..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Bandit 600 S 1996, odlican, agregat perfektan, stvarno dobar primerak, ne trosi ulja ni gram, ne dimi, redovno odrzavan, ima nalepnicu ispod sedista gde je upisan svaki servis i podmazivanje lanca itd, ustelovani karbovi, ventili, nove svecice filteri ulje... uzeo sam ga od porodicnog coveka sa dvoje dece ne od nekog gradskog divljaka koji mu je dusu vadio, uvezen iz svice on je prvi vlasnik u srb, odusevio me covek i cim ga je upalio iskeshirao sam, nije padano ili se bar ne vidi, prav ko strela nije zaderan nigde, radi kao sat, evo par slika i video klipa da cujes kako radi.. fabricka boja, fabricko sve. zato sam i uzeo na kraju S jer sam odusevljen u kakvom je stanju, i skroz zanemario to sto mi se ne svidja S model tj maska.

 

9gx-WP-201.jpg

 

6oi-WP-201.jpg

 

qd9-P82600.jpg

 

https://www.youtube.com/watch?v=RSKMfJnOTNs&feature=youtu.be

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Hvala, zavoleo sam ga vec, ne izgleda on lose sa maskom, vec mi nekako atraktivnije izgleda sa farom, volim taj retro okrugli far... vozio sam gs500 pre golog skroz, ovde je mnogo bolja zastita od vetra, ako vec pricamo o tome, tako da radi posao, a sto se motora tice ja sam prezadovoljan, nisam divljao niti vrteo mnogo, volim da uzivam i da vozim "ko baba"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Ti ga nahvali kao da ga ti prodajes , a ne da si ga kupio   :)  :)  .

I ja porodican covek sa dvoje dece, al sto volem da zavrnem u crveno  :na_glavi:  :na_glavi:  . Salim se naravno, pravi lepotan , ili lepo ulickan. Vec sam negde napisao da me stari bandit odusevljava, pogotovo u crvenoj boji. Sa srecom ga terao pa makar i u crveno . :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Drugari hvala vam puno, i ja sam prezadovoljan, ja inace ne volim da teram u crveno ai volim da imam pod ruku dovoljno ks da nekad u preticanju izvucem par brzina do kraja i da me pukne adrenalin i da opet nastavim lagano nakon toga, jer ne uzivam da vozim kada se ne osecam bezbedno, najvise zbog budala koje izlete pa te iseku ni krivog ni duznog a i zato sto cesto imam suvozacicu pozadi ciji mi je zivot mio...  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Ti ga nahvali kao da ga ti prodajes , a ne da si ga kupio   :)  :)  .

I ja porodican covek sa dvoje dece, al sto volem da zavrnem u crveno  :na_glavi:  :na_glavi:  . Salim se naravno, pravi lepotan , ili lepo ulickan. Vec sam negde napisao da me stari bandit odusevljava, pogotovo u crvenoj boji. Sa srecom ga terao pa makar i u crveno . :)

 

Ma kakvi da prodajem, nego prenosim prve impresije, vozim ga tek 2 dana i stvarno sam odusevljen, ne brzinom, ne impulsivnoscu vec ovako generalni utisak mi je da mi motor odgovara mnogo i da mi se svidja kako se ponasa i kako sve funkcionise :) A pod ovim porodican covek mislim na ozbiljnijeg coveka koji nije zeljan dokazivanja i divljanja i maltretiranja po gradu, nego sedne i ode na turu 300-500km, npr prosle sezone isao na more sa njim napravio turu 1500km, i nakon toga sve opet sredio i parkirao motor do sledece ture... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Zato ces mu ti ebati kevu, ha ha salim se. U zdravlju da te sluzi.

 

Послато са GT-I9301I

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja