Jump to content

Moto Zajednica

Predlog za grupe na Navaku

Recommended Posts

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Javlja se problem sa brzim i sporim vozacima,jedni drugima smetaju,prvi jure svaki sekund drugi se bore da prezive jer vezbaju na jedinoj mogucoj stazi za voznju u Srb.

 

Predlazem da svi budemo fer i odaberemo grupu koja nam odgovara i to po vremenima

 

 

- Crvena do 1.35

- Plava do 1.45

- Zelena od 1.45 pa do 20 min  :)

 

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova

Mislim da jednostavno nije lako izvodljivo. Treba i da ne bude preko 20 motora u grupi a od 1:35 do 1:45 ima puno vozaca. U sustini jedino je crvena bitna a ove dve su svakako neki miks.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

To sa brzim vozacima u zelenoj grupi je situacija u popodnevnim stintovima jer je samo u toj grupi bilo mesta. U svakom slucaju predlog jeste na mestu.

 

Ja bih dodao i predlog da na stazu izlaze grupe redosledom: zelena, plava pa crvena. Znaci prvo manje brzi pa sve brzi. A verujem da ce crvenima znaciti tih 40min za grejace guma, montiranje satora itd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Nije loš predlog kad bi vozači bili tako podeljeni u trećine. Mislim da nije praktično izvodljivo. Eventualno crvena može da se isprofiliše a totalni početnici da se guraju u zelenu pa plavoj šta bog da. 

 

Za redosled se potpuno slažem!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure

I ja se slažem za redosled, bio sam u zelenoj grupi i ladio sam j..a do 10:40, a verovatno bi brzim vozačima značilo još vremena za pripremu i grejanje guma.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

Nije loš predlog kad bi vozači bili tako podeljeni u trećine. Mislim da nije praktično izvodljivo. Eventualno crvena može da se isprofiliše a totalni početnici da se guraju u zelenu pa plavoj šta bog da. 

 

Za redosled se potpuno slažem!

 

Ovakako je najbolje moguće ali je teško za izvesti. Neka grupa se brzo popuni pa se onda u ostale ubacuje kako se stigne, nekad drugari voze potpuno različita vremena a neće da se razdvajaju zbog druženja...

 

Možda kada bi se za one koji ne dolaze prvi put pri prijavi upisivalo i vreme pa da po tome odmah sortiraju grupe?

 

Meni lično ne smeta ni kada me obilaze niti mi ko zasmeta kada ja obilazim, ali mi je žao kada sam primetio da neki sporiji vozači više gledaju u retrovizore da bi se nekome sklonili nego što uživaju u svojoj vožnji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova

Iskreno mislim da se crvena vec profilisala. Mi koji dolazimo stalno tacno znamo da ne pripadamo tamo i koliko sam video u crvenu se niko ni ne gura. Par ljudi koji realno tamo pripadaju nisu mogli verovatno zbog broja ucesnika u crvenu ali eto kao ideja mogu slobodno crvenu da prosire za 5-6 ucesnika jer tamo ljudi znaju sta rade i nece im verovatno smetati par motora vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Motocikl: YZF R6

Po meni je bolje da crvena grupa bude u sredini kao prosli put zbog pakovanja pri odlasku sa staze. Da bi ljudi stigli da se popakuju i krenu kucama u neko dogledno vreme. Barem je meni tako bolje ne znam za druge.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja