Jump to content

Moto Zajednica

Poginuo Pero Bogicevic

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Saucesce porodici i prijateljima.

Ne znam detalje nesrece ali znam da se u Medjuvrsju opaaaaasno brzo teraju motori.

To je kod Cacka nesto slicno Miseluku u N.S-u.

Ove godine sam se vracao iz Crne Gore sa suprugom na motoru i nije nam bilo prijatno dok smo prolazili kroz Medjuvrsje a susret ti dolaze sprave sa dve glave i kusur napeti ko zapete puske.

Jedni peglaju a drugi stoje sa strane i gledaju pa smena....

Doživeo sam ove godine dvoje na motoru, bez kacige, kako se bore da smire Kawasaki da bi ušli u oštru krivinu na tom putu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

Ovo je taj put, i te voznje o kojima pricate: 

 

U krivini na 3:46, poznata kao Pejicina krivina, je Petar nastradao vozeci u svojoj traci, poznavaju ga preko osam godina, i njegov nacin voznje, on je ne bi prosao sa preko 50km/h.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova

sutra u 15 do 12 na poligonu bivsem kod skole vuk karadzic u cacku pocasna voznja u perovu cast...

 

a sahrana je u 13 casova na cacanskom groblju.

 

ako ko dalazi a hoce sa nama u voznju u Perovu cast pa na groblje,a ne zna gde je pomenuti poligon,evo moj br. pa cemo vas naci i dovesti tamo. 064 264 264 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova

Ovo je taj put, i te voznje o kojima pricate: 

 

U krivini na 3:46, poznata kao Pejicina krivina, je Petar nastradao vozeci u svojoj traci, poznavaju ga preko osam godina, i njegov nacin voznje, on je ne bi prosao sa preko 50km/h.

Da, pejicina krivina je na 3:45. Ovaj ili je lud ili laže cajger. 120 na ovoj krivini, 240 kroz klisuru, da li je to realno?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 702 postova
  • Lokacija: Чачак
  • Motocikl: CBF600N ABS & Hornet 600

posto zivim na relaciji cacak - ovcar banja svaki dan sam 2x prolazio tuda... nikad brze od 55-60 nisam prosao... verujem da nije ni pero. ali sad kasno pricati... nek su mu siroki putevi nebeski

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

 

Ovo je taj put, i te voznje o kojima pricate: 

 

U krivini na 3:46, poznata kao Pejicina krivina, je Petar nastradao vozeci u svojoj traci, poznavaju ga preko osam godina, i njegov nacin voznje, on je ne bi prosao sa preko 50km/h.

Da, pejicina krivina je na 3:45. Ovaj ili je lud ili laže cajger. 120 na ovoj krivini, 240 kroz klisuru, da li je to realno?!

 

Kabuto, prijatelju, pusti to u ovoj temi. Ne ljuti se, ali mislim da nije primereno. Nisam lično poznavao Peru, ali mi je zaista mnogo žao, jer je on naš brat sa foruma. Onima koji su ga lično poznavali je, sigurno, mnogo teže. Pokoj mu duši.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Saučešće porodici, a njemu neka je pokoj duši i neka su mu široki putevi nebeski.

Koliko sam shvatio čovek nastradao ni kriv ni dužan, ubi ga neki napaljeni jebivetar!

Gre'ota!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

Petar se pre par dana vratio iz Moldavije, koju je sam obisao motorom bez ikakvih problema. Juce je zavrsio sa poslom, i otisao da se provoza do Ovcar Banje i nije se vratio :(

 

11017673_388690004660747_280007422997363

 

 

Sa ovim covekom je imao udes, koji je inace 10-ak godina mladji od Petra, znaci nije neki klinar bio, vec zreliji vozac.

 

11150451_1587561104857476_82866697741342

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja