Jump to content

Moto Zajednica

70cc tuning Yamasaki Sky, Sprint cross, Kinroad XT50GY

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Visa R 50

Ukoliko su nekom potrebni silent blokovi koji se nalaze u zadnjem tocku, oni gumeno/metalna lezaja koji ublazuju udarac i smanjuju vibracije, imam jedan set od 4 komada na poklon. Isti pašu na Honda CG125.

20230727_152637.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova

imam pitanje vidim da ste dosta pisali u ovoj temi zanima me ram od sky-a vidim da je nekom ide amortizer drugacije nego obicno kao od markosky-a koji je bio poslao u prosloj strani teme meni ima drugaciji sistem sa klackalicama sta je bolje kontam da ako je spojen bez klackalice da se malo povisi i ako neko zna kako moze da se resi oblaznuo navoj za svecicu

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: zitoradja
  • Motocikl: kymco visa r

Nije da bas niko nista u ovom prvom pitanju moraces malo jasnije da napises ili pusti sliku,sto se tice navoja morace druga glava nije to skupo.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova

Izvinjavam se sto odgovaram kasno na kraju je bilo sve do CDI-a ali kada sam upalio motor provozao ga malo (DOK SE NIJE UGREJAO) samo je od jednom krenuo da gubi snagu do te mere da se maltene ne ugasi , promenio sam svecicu , bobinu, cdi, stator . Da li moze da bude do neceg drugog npr karburator ili tako nesto proverio sam da li ide gorivo iz creva stize do karburatora i sve je super ali da li nesto u karburatoru nevalja on je 110cc uzeo sam novi karburator i slavinu cak i filter plus to karburator na sebi ima slavinu svoju (u koju sumljam ) POMAGAJTE MOLIM VAS .

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova

Castim pice ako resim:) nov sam u ovome i volim ovako malo da brckam iz hobija uzivam u tome jeste da malo nervira jer mi je prvi motor pa ono zao mi je ali prodje sve to klip i cilindar nisam menjao inace tako da moze i do toga mozda neznam ali star je klip kolko mi se cini

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja