Jump to content

Moto Zajednica

Treći Kurs bezbedne vožnje 2015

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 277 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: TA650

Da na ponavljam sve hvale za kurs i organizatorima, zadovoljstvo licnim napretkom, ostale kolege su sve rekli!  :jee1:

 

Ali moramo sto vise savetovati druge da pohadjaju ovaj kurs! Ja sam bio nervozan i nisam imao samopouzdanja, ali sad mogu da potpisem koliko je lako i bez pritiska tekao ceo prakticni!  :takoje:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Beograd

Neprocenjivo iskustvo!!! Hvala svima iz BJB-а na organizaciji i strpljenju koje su nam posvetili kako na teorijskom delu, a pogotovo na praktičnom delu na stazi. Svima nama koji smo bili dat je odličan materijal za vežbanje iusavršavanje vožnje. Nismo ni svesni (govorim prvenstveno u svoje ime) koliko stvari ne znamo i koliko one koje znamo ne primenjujemo u svakodnevnoj voznji.

 

Idelalno bi bilo za sve nas da se ovaj kurs organizuje u kraćim vremenskim intervalima (npr.jedanput mesečno), naravno pod pretpostavkom da ima polaznika  ;)

 

Lično sam bio dosta obazriv po pitanju većine stvari i uvideo tokom voznje na stazi koliko se pomeraju lične barijere i granice. Kurs je preporuka za svakog zaista. 

 

Hvala svima još jednom.. :care:

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

U auto skoli se uci prebacivanje brzine i paljenje motora a kurs mi je omogucio da pocnem da ucim da vozim...

Sve pohvale organizatorima, vas treba staviti da pisete zakom o polaganju za motor

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Biće uskoro :)

Velika je šteta što se u auto-školama ne izučava i ne primenjuje makar deo onoga što smo mi imali prilike da čujemo, vidimo i isprobamo na predavanju i na stazi.

 

Izvanredno iskustvo, u svakom smislu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za originalne BMW delove, 91 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650

Svaka cast redarima na organizaciji, vremenu i trudu a pre svega volji da se ustane na ovaj kisni dan :)

Vreme nas je posluzilo samo tako!

 

Drugi put sam bio na ovom kursu i vidim da i dalje imam dosta toga da naucim. Za ljude kao sto sam ja, koji kratko voze, kurs je neprocenjive vrednosti. Suma koju smo platili je stvarno simbolicna i sluzi samo za pokrivanje troska staze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za originalne BMW delove, 91 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650

Ljudi pa ispasce da sam bezao sa nastave :D

 

Javio sam taj dan Rajku da necu doci, mozda sam trebao da se potpisem kao Tiamat a ne kao Pavle :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Beograd

Drugari, hvala svima, i organizatorima i ostalim ucesnicima. Zaista je bilo neverovatno korisno (naucio mnoooogo) a i vrlo  zabavno (primenio nauceno). Sad ostaje da se vezba, vezba, uziva i vezba :)

 

 

...

Sledeći kurs na proleće 2016!

 

 

1. Blind Willie

2...

:)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Beograd

Al ti imas piva od mene...☺ hvala puno

 

Nema na cemu :)

 

 

Jel moze neki link za celu galeriju, slike su strava. Svaka čast.

 

Hvala :)

Na zalost, to je sve sto je ispalo OK sa kursa, ostale fotke su mutne, preosvetljene, mracne ... a kao sto rekoh nisam mnogo ni fotkao ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 387 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750

Evo i ja da prenesem utiske.

Prvo hvala organizatorima na celoj akciji, stvarno svaka cast za ulozen trud.

Ovo mi je drugi kurs ove godine i kao sto Severian rece da vidi napredak kod nas tako se vidi i napredak kod vas - drugi kurs je bio jos bolje organizovan iako ni na prvom nije bilo zamerki :)

Moja iskrena preporuka za sve koji se iole osecaju nesigurno dok voze, jako dobar teoretski deo i jos bolji prakticni - na stazi bez nekog rizika mozete da probate sve ono sto ste culi/znali u teoriji.

 

Vidimo se i sledeci put :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja