Jump to content

Moto Zajednica

Treći Kurs bezbedne vožnje 2015

Recommended Posts

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

:BJB3: :BJB3: :BJB3: :BJB3: :BJB3: :BJB3:

 

Moto sezona 2015. se polako bliži kraju (kako za koga :)), pravo je vreme za treći ovogodišnji BJB kurs bezbedne vožnje!

 

Teorija - subota 26. septembar od 16h, praktični deo nedelja 27. septembar od 9h.

Kurs je namenjen kako za one koji ulaze u svet motociklizma, tako i za one koji žele da sistematizuju i utvrde svoje znanje. Ove godine podižemo kvalitet Kursa na viši nivo, odlučili smo da više ne improvizujemo vožnju po neadekvatnim poligonima već da zakupimo pravu moto stazu kao i na Prvom i Drugom Kursu :)

 

Dakle, ponovo vam se pruža sjajna prilika:

Teorijska nastava će biti u prostorijama srednje tehničke škole Zmaj,  i to u Subotu, 26. septembra 2015. g sa početkom u 16h.

 

Broj polaznika će se naknadno utvrditi, vaše je da se što pre prijavite :)

 

Praktična nastava;

Karting staza Ada Huja
 

Praktični deo Kursa, kao i na prvom i drugom Kursu, podižemo na viši nivo tako da će biti održan na karting stazi Ada Huja u nedelju 27.septembra! Staza će biti zakupljena po povoljnoj ceni na 4 sata. Plan je da u prvih sat - sat i po vremena vežbamo klasične poligonske vežbe - kočenje, kaunterstirng, izbegavanje prepreke na pravcu i u krivini.. a da ostalo vreme iskoristimo za vožnju po stazi pod budnim okom instruktora i BJB redara. Podrazumeva se da će polaznici Kursa biti snimani kamerama u toku vožnje, predviđeno je po završetku Kursa u opuštenoj atmosferi pregledamo snimljeni materijal i ukažemo na vožnju svakog polaznika Kursa sa savetima kako istu unaprediti i poboljšati :)

 

ada-karting.jpg

 

 

Satnica:

Datum održavanja teorijskog dela  Kursa: subota, 26. septembar 2015 od 16h.

17:45h - Okupljanje
16-20h - Teorijski deo Kursa

 

Datum održavanja praktičnog dela  Kursa: nedelja, 27. septembar 2015 od 9h.

8:30h - Okupljanje na parkingu kartodroma Ada Huja
09-13h Praktični deo Kursa

 

Vidimo se! :jee1:

 

Više o prethodnim kursevima bezbedne vožne i sadržaju pogledajte u istom ovom podforumu.

Za ovaj treći Kurs Bezbedne vožnje, zbog smanjenog broja polaznika nešto se uvećava kotizacija zbog plaćanja troškova zakupa staze i iznosi 2000 RSD po učesniku Kursa, na bazi pretpostavke od minimum 20 prijavljenih polaznika, Napominjem da smo dobili dobar popust od vlasnika staze tako da ova cena po polazniku samo pokriva troškove zakupa.

 

Dogovor u vezi placanja kotizacije je da se početkom teorijskih predavanja plati i praktični deo.

Tokom teorijskog dela bice napravljen spisak ucesnika sa plaćenom kotizacijom i to je lista za ulazak na praktični deo Kursa.

 

Predavači: Severian, Pablo, TheLord, pomoć na poligonu Arakis i BJB redari.

 

VAŽNE NAPOMENE:

 

- Svi polaznici kursa su obavezni da imaju položeno za A kategoriju (zato što mi nismo ustanova koja je za to ovlašćena), da na poligonski deo vežbe dodju svojim motorom koji mora biti uredno registrovan i ispravan i finalno da pred početak kursa potpišu izjavu o prihvatanju rizika i odgovornosti tokom održavanja kursa. Ako vozite skuter od 50 kubika, mozete prisustvovati kursu, ali je potrebno da imate položen AM (bivši PSP).

- Samo polaznici teorijskog dela kursa sa plaćenom kotizacijom moći će da vežbaju poligonske vežbe!

- Prijavite se na kurs tek pošto ste sigurni da ćete doći na teoriju i poligon!

 

- Ukoliko ste bili na teorijskom delu, platili kotizaciju a praktični deo se odložio zbog kiše, morate 7 dana ranije da tražite povraćaj novca u protivnom kotizacija ostaje (za kafu i sokove ostalim polaznicima :))

Obaveštenje za sve učesnike kursa:

Kao i do sada, svi učesnici Kursa treba da odštampaju IZJAVU priloženu uz ovu poruku, te da je popunjenu i potpisanu ponesu sa sobom. U slučaju da u vožnji učestvuje i suvozač, na odgovarajućem mestu u formularu potreban je i njegov/njen potpis i podaci.

Bez ispravno predate Izjave, vožnja u BJB grupi nije moguća.

 

Vidimo se :)

 

Izjava - BJB v3.pdf

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Beograd, Surcin
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600s

1. marko4522

2. Gorance85

3. Vićsa

4. Dzejzel

5. Stile

6. brankor

7. Lucky George

8. Radovan91

 

 

Pitanje; jel mogu pirjaviti i brata ako on nije clan foruma?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Derventa, Novi Sad
  • Motocikl: DR-Z400, Benelli Trek 1130

ae da se i ja zapljunem, postoji sansa da ne stignem radi posla ali cu obavijestim blagovremeno


 


8. malonj


Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Pozdrav svima,

 

Ovoga puta, ako bude dovoljno prijavljenih, organizovaćemo uplatu unapred (kako bi izbegli neprijatne situacije od poslednji put).

 

Dakle, prvi korak je da vidimo ima li dovoljno prijavljenih (najmanje 20-ak), a onda ćemo definitivno potvrditi datum (ovaj gore ili neki vrlo blizu nakon toga), pa će svi prijavljeni uplatiti kotizaciju unapred. Tek na taj način biće potvrđeno mesto na kursu, a sam kurs finalno potvrđen i zakazan. Otkazivanja u poslednji čas (kao što je bilo ranije) nam veoma prave probleme i u tom smislu ovoga puta idemo na opisani način.

 

Hvala na razumevanju!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • enduro exploring, 500 postova
  • Lokacija: ZEMUN, Serbia
  • Motocikl: Suzuki Vstrom DL1000

Ako se organizatori i učesnici slažu ja bih svratio na praktični deo kursa da Vas malo slikam u video formatu  ;)  ko prošli put...

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

1. marko4522
2. Gorance85
3. Vićsa
4. Dzejzel

5. Stile

6. brankor

7. Lucky George

8. Radovan91

9. malonj

10. Tibor

dajte copy paste, bez lenjosti, olaksavate svakom sledecem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Zao mi sto nisam mogao na II kurs nadam se da cu moci na ovaj III ali mi je jos rano da se prijavim... Poslednji put sam bio na kursu bezbedne voznje pre 3god ako se ne varam i tad nije bilo staze... Mislim da je kurs odlicna stvar za obnovu gradiva i uvezbavanje a i uocavanje gresaka koje sticemo u svakodnevnoj voznji. A za nove kolege, da ne kazem pocetnike trebao bi biti nezaobilazan korak ka boljoj i sigurnijoj vozlji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

beeedakk! ja sam na putu do subote uvece! ajde pomerite to  :tras2:   :)

 

 

Ovo nije jos fiksan termin, jer nismo jos dobili potvrdu od vlasnika staze. Iz dosadasnjih razgovora mi se vise cini da ce biti prvi vikend u oktobru nego ovaj poslednji u septembru al objavicemo tacno blagovremeno. Tako da slobodno se prijavi a kad se definitivno definise datum ces videti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda VFR 1200F

1. marko4522
2. Gorance85
3. Vićsa
4. Dzejzel

5. Stile

6. brankor

7. Lucky George

8. Radovan91

9. malonj

10. Tibor

11. CrazyGIX

12. rb26

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Ducati Monster 696

 

beeedakk! ja sam na putu do subote uvece! ajde pomerite to  :tras2:   :)

 

 

Ovo nije jos fiksan termin, jer nismo jos dobili potvrdu od vlasnika staze. Iz dosadasnjih razgovora mi se vise cini da ce biti prvi vikend u oktobru nego ovaj poslednji u septembru al objavicemo tacno blagovremeno. Tako da slobodno se prijavi a kad se definitivno definise datum ces videti.

 

 

eeextra hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Ducati Monster 696

1. marko4522
2. Gorance85
3. Vićsa
4. Dzejzel

5. Stile

6. brankor

7. Lucky George

8. Radovan91

9. malonj

10. Tibor

11. CrazyGIX

12. rb26

13. Heavyform

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

Hocemo moci ovako posle kursa  :sampion:

 

 

Ovako nesto sam mogo i pre kursa ali posle kursa sam svakako mnogo sigurniji  :P  :P  :P

 

Preporucujem kurs svakako  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja