Jump to content

Moto Zajednica

Pirelli Angel GT

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 752 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

Koliko prelazi ovakva guma?  Imam ozbiljnu nedoumicu koje gume da kupim  :stabre:  

Tvoj motor niti je težak niti je jak kao FJR od @BaneVuk58 tako da tebi razlike između ovih vrhunskih guma neće dolaziti do izražaja u mjeri u kojoj to pokazuju na jakim i teškim motorima.

Ako ti finansije nisu problem uzmi ''šta srce ište''.

Ako ti lova ipak znači, bilo šta od: Polot Road, Angel GT, Road Smart, Road Attack nije pogrešan izbor i gledaj šta ti je povoljnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2778 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

 

Koliko prelazi ovakva guma?  Imam ozbiljnu nedoumicu koje gume da kupim  :stabre:  

Tvoj motor niti je težak niti je jak kao FJR od @BaneVuk58 tako da tebi razlike između ovih vrhunskih guma neće dolaziti do izražaja u mjeri u kojoj to pokazuju na jakim i teškim motorima.

Ako ti finansije nisu problem uzmi ''šta srce ište''.

Ako ti lova ipak znači, bilo šta od: Polot Road, Angel GT, Road Smart, Road Attack nije pogrešan izbor i gledaj šta ti je povoljnije.

 

Право збориш.Нисам ни обратио пажњу шта човек вози, шта год да узме добро ће проћи 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CB500XA

EDIT: posle 2000 km. Na kraju sam uzeo Angel ST za 210 eura komplet. Uzeo sam iz razloga sto mi motor nije toliko tezak, imao oko 200 kila. Momenat kad sam skinuo scorpion trail, bukvalno drugi motor. mnogo lakse obara i lepo lezi. videcu koliko ce da izdrze pa pisem utiske malo kasnije, hvala svima

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 461 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW GSA 1250
2 hours ago, tzok said:

EDIT: posle 2000 km. Na kraju sam uzeo Angel ST za 210 eura komplet. Uzeo sam iz razloga sto mi motor nije toliko tezak, imao oko 200 kila. Momenat kad sam skinuo scorpion trail, bukvalno drugi motor. mnogo lakse obara i lepo lezi. videcu koliko ce da izdrze pa pisem utiske malo kasnije, hvala svima

 

Kod ovog model oznaga st i gt ne znaci ono sto znaci kod drugih proizvodjaca GT u ovo slucaju nije oznaka za teze motore. Radi se o potpuno novom modelu gume u odnosu na st.  Imao sam obje. St je dobra guma. Ali je gt dosta dosta bolja. Jedina mana je sto se za turing klasu gume dosta brzo trosi. Ali sve ostalo je za 10.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CB500XA

oni napisali da je najduze izdrzala i ne znam sta i da je Biaggi testirao. znaci slagao me je prodavac za tezinu :) rekao je ne treba ti gt ona je za teze motore

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Zna da prokliza kad se udje ostro u krivinu, ne znam da li je do gume ili do asvalta ili do mene

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z 1000 sx
On 7/5/2017 at 2:56 PM, СајберГастарбајтер said:

@Surb

Smanji pritisak u odnosu na preporuceni, ako hoces da sredis to. Jedino sto ce brze da se trosi. Ostaje ti da biras: ili sigurnost pri ostrijoj voznji i bolji grip ili manje ostra voznja i duze trajanje gume.

Ili baci oko na asfalt da li je istrosen , kod nas ima dosta pojedenog asfalta gde ni jedna guma ne pomaze... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja