Jump to content

Moto Zajednica

Ducati Monster 696

Recommended Posts

  • Mr., 501 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,

pozdrav svima, od nedavno sam vlasnik svog prvog motora i mogu reci da sam prezadovoljan sa svojim izborom.

isao sam na navak moto dinamik kurs i na stazi je milina voziti. drugar mi je poginuo na motoru 2010, i nikada nisam

vozio motor i zbog toga. nekada je on vozio ducati monster kao moj samo 620. vozio ga je godinama, pa je

na kraju kupio suzuki gsxr i desilo se to sto se desilo nazalost :(. Njegov monster mi se uvek svidjao i rekao sam

sebi ako ikada uzmem motor bice ducati monster. 

 

evo i par slika:

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

 

8.jpg

 

9.jpg

 

10.jpg

 

11.jpg

 

 

ALA Lijep je da naprosto boli. Cestitke i da znas da ti zavidim. Nek je sa srecom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Heavyform, motorce ko bombonce, kompaktno i bas ono "smekerica".. Nego, jesu li dovoljno veliki, da ne kazem mali, ovi retrovizori? Bi pozeleo malo veci? :):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista

I jel mozes malo da opises kakav ti je po gradu, po vrucinama? Polozaj, koje si ti visine? Za monstera su neke karakteristicne mane oblik sedista za koje kazu da prosto gura telo u rezervoar i oslobadjanje velike kolicine toplote izmedju nogu pri stani kreni rezimu i velikim vrucinama. Da li ti se pregrevao i nesto slicno?

 

Kakav je u gradskim guzvama i na sporim brzinama, previse agresivan, nepredvidiv? Ne znam da li se preteruje sa tim manama ili je u podnosljivim okvirima. Vanredni kvarovi, koji je interval servisa, servisna mreza, cene odrzavanja i sl?

 

Meni je ova verzija Monstera najlepsa. 1100EVO Diesel  :care:

 

ducati+monster+diesel.jpg

 

ducati_monster_diesel.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Ducati Monster 696

I jel mozes malo da opises kakav ti je po gradu, po vrucinama? Polozaj, koje si ti visine? Za monstera su neke karakteristicne mane oblik sedista za koje kazu da prosto gura telo u rezervoar i oslobadjanje velike kolicine toplote izmedju nogu pri stani kreni rezimu i velikim vrucinama. Da li ti se pregrevao i nesto slicno?

 

Kakav je u gradskim guzvama i na sporim brzinama, previse agresivan, nepredvidiv? Ne znam da li se preteruje sa tim manama ili je u podnosljivim okvirima. Vanredni kvarovi, koji je interval servisa, servisna mreza, cene odrzavanja i sl?

 

Meni je ova verzija Monstera najlepsa. 1100EVO Diesel  :care:

 

ducati+monster+diesel.jpg

 

ducati_monster_diesel.jpg

 

 

sorry na zakasnelom odgovoru :) ja sam visok 175cm i meni je bike bukvalno idealan. probao sam 821, 1200, bmw r1150r, yamaha mt09, bmw r nine t

i ovaj mi je najbolji. tj najbolje meni lezi... nikakvih problema nisam imao niti je pretoplo leti kad vozis. mnogo vise vozim van grada i na stazi nego po gradu

doduse. 

 

ova dizel varijanta monstera meni licno nije lepa, posebno taj zadnji deo iza sedista ali ukusi su razliciti :) svakako 1200 izgleda najbrutalnije od svih

monstera ali pitanje da li je potrebno toliko konja za monstera. meni je ovaj sasvim dovoljan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Ducati Monster 696

Heavyform, motorce ko bombonce, kompaktno i bas ono "smekerica".. Nego, jesu li dovoljno veliki, da ne kazem mali, ovi retrovizori? Bi pozeleo malo veci? :) :)

 

sasvim dovoljni. concave su pa vidis u jednom obe strane puta. jako jako su nice posebno kad se naviknes na njih.

ja ih ne bih menjao sad to sigurno. realno, fabricki su katastrofalni. ogromni a mnogo manje se vidi na njima nego na ovim

mojim malim. jedina mana ovih malih je cena od nekhi 200eur po komadu. ali ima druga firma pored rizome koja proizvodi vrlo

slicne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Racuna li se i ovo u temi o Monsterima?post-9080-0-14324500-1468617831.jpgpost-9080-0-96969000-1468617844.jpgpost-9080-0-40783400-1468617912.jpg

By the way, moj klinac je na fotki...  :-D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Monster 600

Pozdrav svima ljudi!

 

Ja sam takođe Ducati fan, mada imam malo stariji model.

post-40503-0-28016700-1491083914.jpg
post-40503-0-05917100-1491083926.jpg
post-40503-0-79761700-1491083928.jpg
 
Planiram uskoro da kupim novi motor, opcije za sada su KTM 640 SM 2003. godište i Suzuki V-Strom 650 2004. godište
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja