Jump to content

Moto Zajednica

Ducati Monster 696

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Ducati Monster 696

pozdrav svima, od nedavno sam vlasnik svog prvog motora i mogu reci da sam prezadovoljan sa svojim izborom.

isao sam na navak moto dinamik kurs i na stazi je milina voziti. drugar mi je poginuo na motoru 2010, i nikada nisam

vozio motor i zbog toga. nekada je on vozio ducati monster kao moj samo 620. vozio ga je godinama, pa je

na kraju kupio suzuki gsxr i desilo se to sto se desilo nazalost :(. Njegov monster mi se uvek svidjao i rekao sam

sebi ako ikada uzmem motor bice ducati monster. 

 

evo i par slika:

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

 

8.jpg

 

9.jpg

 

10.jpg

 

11.jpg

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7030 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Razlika izmedju starog Monstera 620 i bilo kojeg novijeg GSXR-a 750/1000 je bar 60-70KS ,tako da treba oprezno s tim.
Iako preferiram stariji model Monster S4R,  i ovaj noviji je osvezenje lepo odradjeno, i dalje u duhu Monstera :takoje:  na momenat sam se smorio kad je izisao Streetfighter S, jer sam mislio da ce on naslediti Monstera posto je u slicnom fazonu, ali srecom nije ga nasledio, Monster se vratio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Ducati Monster 696

bio sam u full gas radnji blizu balatona. imali su izlozene sve ducati modele. sedeo sam na svim

monsterima, doduse nisam nista vozio. streetfighter je mali huliganski motor dok mi je monster na ivici

ali opet klasika :) ducati scrambler je jako interesantan ali prilicno retro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7030 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

 

:takoje:  I ja imam Monstera S4RS :)

 

pa daj slike bre sta cekas :) konacno kolega ducati :) ovde sve sa nekim japancima komuniciram. 

 

eeee da imam para ko sto nemam, budi ubedjen da bi jedan jarko crveni 748R stajao u garazi pored Honde :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Ducati Monster 696

 

 

:takoje:  I ja imam Monstera S4RS :)

 

pa daj slike bre sta cekas :) konacno kolega ducati :) ovde sve sa nekim japancima komuniciram. 

 

eeee da imam para ko sto nemam, budi ubedjen da bi jedan jarko crveni 748R stajao u garazi pored Honde :)

 

 

nikad se ne zna, mozda se i nadje u garazi jednom! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista

Au bas je lep. Verovatno najlepse i najukusnije sredjen monster koji sam video. 

 

Interesantno da sam te prvo ''nasao'' na stranom duc forumu u temi o retrovizorima. :D Gledam za drugara, uzima nekog nakeda i odma ce skinuti stock retrovizore jer realno odvratno izgledaju na svakom i razmislja se da li da vozi uopste bez retrovizora, jer se svakako preventivno okrece da proveri situaciju, ili stavi ovako nesto.

 

Kakvi su uzivo, iskreno i ja sam misljenja da bilo kakav retrovizor izgleda ruzno na nakedu, cak i ovi iako su manje zlo u odnosu na velike standardne. Kako se tebi cini uzivo, da li narusavaju estetiku motora ili je podnosljivo? Za preglednost sam procitao tamo da kazes da su ok. :)

 

Jos jednom, stvarno lep motor. Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Ducati Monster 696

Au bas je lep. Verovatno najlepse i najukusnije sredjen monster koji sam video. 

 

Interesantno da sam te prvo ''nasao'' na stranom duc forumu u temi o retrovizorima. :D Gledam za drugara, uzima nekog nakeda i odma ce skinuti stock retrovizore jer realno odvratno izgledaju na svakom i razmislja se da li da vozi uopste bez retrovizora, jer se svakako preventivno okrece da proveri situaciju, ili stavi ovako nesto.

 

Kakvi su uzivo, iskreno i ja sam misljenja da bilo kakav retrovizor izgleda ruzno na nakedu, cak i ovi iako su manje zlo u odnosu na velike standardne. Kako se tebi cini uzivo, da li narusavaju estetiku motora ili je podnosljivo? Za preglednost sam procitao tamo da kazes da su ok. :)

 

Jos jednom, stvarno lep motor. Pozz

 

hvala :) puno detaljisanja je bilo :) slazem se da su original retrovizori prilicno ruzni a sa njima jos i nista ne vidis...

bez retrovizora je extra ali po meni ovo je the next best thing mozda cak i bolje jer mu daje neki smek. sama

ogledala daju sirok ugao tako da bukvalno u jednom vidis obe strane puta. sigurno ih ne bih menjao,

jako sam zadovoljan sa njima. jedina mana, cena... ima jeftinija varijanta od rizome ali nisam siguran kakvo

je ogledalo, da li daje toliku preglednost.

 

na ovima je sranje sto ne mozes da stavis slidere na kraj vec oni daju nesto svoje sa plasticnim coverima.

sto je totalno sranje, pa sam posebno pravio novi drzac od metala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista

To da, monsteru cak i stoje lepo. Ako se vidi druga strana puta, sta mislis jel dovoljan jedan, levi samo?

 

I jel bi bilo pregledno u polozaju ispod rucke ili se ne vidi od ruke?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Ducati Monster 696

nisam siguran da je dovoljan jedan. jeste da ja koristim jednu stranu vise nego drugu

ali dobro dodje i drugi. svakako lepse izgleda da postoje oba. uglavnom uvek mozes

kupiti jedan, probati malo i onda naruciti drugi ako treba.

 

moze da se montira ispod ruke ali meni nije odgovaralo pa sam namestio ovako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja