Jump to content

Moto Zajednica

Novosađani u Crnoj Gori

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

Cerka (a ne supruga) ima visestruki prelom noge i koliko cujem nema vecih povreda od toga. 

 

 

 

 

iz tvojih usta u bozije usi. Tesko mi je cudi ovakve vesti a sad kad cujem da se to dogodilo nekome sa kime si jako dobar i dan pre toga zajedno provedete vece nemogu opisati koliko sam pogubljentog

post-757-0-81647500-1441047702.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Ja sam u šoku i neverici....

 

Dobra vest je da su Ivanu operisali u Podgorici i da je van životne opasnosti.

 

Zoran će ostaviti veliku prazninu u životima svih nas koji su imali to zadovoljstvo da budu u njegovom društvu, osete energiju dobrog, vanserijskog čoveka.

 

Dragi prijatelju pazi na nas odozgo.

 

Počivaj u miru.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Мене данас звали многи, пошто сам сад стигао из ХН. 

Рекош да је неки новосађанин настрадао, са супругом....

 

 

Нека почива у миру. Ћерки (сад видех) желим брз опоравак....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Boze,sacuvaj nas sve od ovakvih stvari.Neka pociva u miru,fala bogu da je dete spaseno,i da ce se oporaviti.O boze.Ako neko sazna kako je doslo do sudara,neka postavi.Vidim da izvestavaju da je doslo do direktnog sudara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Informacije koje imam su da je mladić u kolima velikom brzinom naleteo na njih.

Inače išli su starim putem Kotor, Njeguši, Čevo za Nikšić do kojeg nisu stigli.

Došlo je do direktnog sudara, nesreća je veća što je Zoran i motor odbačeni u provaliju dok je Ivana spala sa motora. Navodno 45min nisu mogli doći od njega i da je preminuo na putu do bolnice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Pre neki dan sam vozio motor po CG. Mnogo ima sečenja krivina sa sve mobilnim na uvetu. Uglavnom mladići i devojke sa nepunih 30 godina. Čuvajte se. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Ovo me je totalno preseklo. I ja vozikam kčerku s vremena na vreme.Najveće mi je zadovoljstvo kad sam sinom koji takodje vozi odem negde van grada na opuštanje, mada uvek sa nekom dozom straha da ne naletimo na nekog kretena. Užasavam se pomisli kroz šta će ova  porodica sad da prolazi. Iako te ne poznajem lično druže neka ti laka crna zemlja, a porodici najiskrenije saučešće.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Njeguši - Kotor je put prepun sitnih, nepreglednih krivina. Jednom sam vozio tuda i više ne bih. Koriste ga inače i za auto trke. Nije uopšte za neko uživanje i veoma je opasan jer je put veoma uzan. Moje najiskrenije saucesce porodici i prijateljima....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Užas. 

Večna mu slava. Devojci što je povređena želim brz oporavak. I da skupi snage da nastavi dalje. Ne mogu da verujem da joj se to desilo sa ocem. Mogu da zamišljam samo krošta prolazi. Ali znam da mora da se bori i da krene napred. I neka zna da netreba da se sada odrekne dvotočkaša. Nisu oni krivi i da bi se njen otac ponosio s njom ako natavi da uživa u njima. 

Još jedno želim joj brz oporavak. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 313 postova
  • Lokacija: Umcari, Srbija
  • Motocikl: Yamaha Thundercat

Sad procitah na MAS-ovoj stranici na fb! Bas, ali bas ne volim ni da vidim ni da cujem ovako nesto!! Prosto mi se ne vozi vise! U p...u lepu materinu sveee

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Ne mogu da verujem ,u subotu smo sin i ja dosli iz Igala motorima,bilo mo je poznato ime sve dok nisam shvatio da je upravo Zoran pre par godina kupio od mene plavog Suzuki Bandita 600 ,onda je bio clan kluba iz Futoga,cerki zelim brz oporavak,a Zoranu neka je slava i nek pociva u miru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Saucesce porodici,rodbini  i prijateljima.

 

Ja sam se vracao iz Crne Gore rutom Kotor-Nikisic-Pluzine i vise puta sam morao da bezim skroz desno zbog trkaca,secenja krivina i opsano brzih prolazaka automobila iz suporotnog smera.

Nije bilo prijatno ni malo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1514 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Po ko-zna-koji put se, ovih dana, vraćam na ovu temu... Da li zato što smo sugrađani, da li zato što smo Zoran i ja generacija, da li zato što i ja imam ćerku od 16 godina koja voli da se vozi samnom na motoru, i što svaki put kada krenemo u vožnju pomislim: sačuvaj nas Bože od kojekakvih trkača, pijanaca, rasejanih, neveštih, pospanih, "komunikativnih" (mobilni), senilnih, nervoznih, bolesnih...!?!?

 

Strašna trabedija.... Moje najiskrenije saučešće porodici i prijateljima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Po ko-zna-koji put se, ovih dana, vraćam na ovu temu... Da li zato što smo sugrađani, da li zato što smo Zoran i ja generacija, da li zato što i ja imam ćerku od 16 godina koja voli da se vozi samnom na motoru, i što svaki put kada krenemo u vožnju pomislim: sačuvaj nas Bože od kojekakvih trkača, pijanaca, rasejanih, neveštih, pospanih, "komunikativnih" (mobilni), senilnih, nervoznih, bolesnih...!?!?

 

Strašna trabedija.... Moje najiskrenije saučešće porodici i prijateljima!

Potpuno te razumem I indentičnoj sam situaciji,razrogačim oči I sav sam smožden posle vožnje, a trebalo bi da bude uživancija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 562 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Ekipa koja se vozila je iz moga kraja. Posao me zadržao, trebao sam as njima da idem za Budvu i HN. Danas sam se sreo sa jednim od momaka koji su bili u grupi. Sve je sticaj jako čudnih okolnosti od samog kretanja do nesreće. Put je dosta uzan i nisu se kretali brzinom većom od 50 na sat. Inače tih par dana su imali par incidentnih situacija sa bahatim vozačima, čak i prigovora istih posle svega. Definitivno se pokazalo da je CG izuzetno opasna destinacija za vožnju motorom. Zoki nek ti je večna slava i laka zemlja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: bajmok/Wien
  • Motocikl: suzuki GSX 1100f

Izuzetno opasna,ali ne zbog uslova puta.Jer sto se ceste tice mora se priznati da su relativno svuda dobre.Ali lokalni vozaci,katastrofa.Jer sistem,ko mi sta moze jer ja sam naj,naj(brzi,pametniji,jaci i td) dovodi do ovakve tragedije.Moje saucesce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja