Jump to content

Moto Zajednica

trebam pomoc

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: SRPSKO SARAJEVO
  • Motocikl: yamaha r1 06,yamaha raptor yfz 450,TRIKE BUBA 1200,kawasaki klr 600,kawasaki zxr 750 streetfighter

radi se o suzukiju 600 2007,u pitanju je struja,na motoru bio otisao mjenjac,uradio sam mjenac sklopio masinu ssve vratio na svoje mesto ali sad mi izbacuje CHECK na cajgeru,ispitao sam sve na sta sam sumljao i izgleda da je sve ispravno jedino za procesor nisam siguran,znaci sva tri prekidaca rade od kvacila,copave,i za gasenje motora prekidac,prepoznaje kod kljuca jer gasi lampicu od koda kad dam kontakt,cras senzor nije,nisam cupao instalaciju jjer to uvek pazim kad vadim i vracam masinu,kako je moguce da je otisao procesor i ima li ko ideju sta bi me jos moglo zezati,znaci kad dam kontakt samo kazaljka odradi i pojavi se CHECK a pumpa,exup i leptiri na usisima ne odrade,kad sam sve pokopcao i na prvo davanje kontakta sve je odradilo samo ne pumpa vec na drugo davanje kontakta i ostalo je stalo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: SRPSKO SARAJEVO
  • Motocikl: yamaha r1 06,yamaha raptor yfz 450,TRIKE BUBA 1200,kawasaki klr 600,kawasaki zxr 750 streetfighter

ma stavljena je i masa,jesu li xenoni mogli napraviti sta na procesoru jer su bili xenoni na motoru i culo se velko zujanje od xenona naravno kineski su ja nisam pametan,ne znam vise sta da gledam jedino zicu po zicu da pregledam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Trebalo bi da imaš i na menjaču prerkidač - onaj koji ti pali lampicu kad je motor u leru ( a možda imaš i pokazivač u kojoj si brzini ) - da li je sve dobro spojeno, da nisu zamašćeni komtakti ? Može da deluje glupo, al možda ti je crkla sijalica u toj lampici za neutral , pa možda je i do nje .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: SRPSKO SARAJEVO
  • Motocikl: yamaha r1 06,yamaha raptor yfz 450,TRIKE BUBA 1200,kawasaki klr 600,kawasaki zxr 750 streetfighter

ma radi ler lampica  kad ubacim u brzinu ugasi se,motor hoce i da vergla ali i dalje isti problem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: SRPSKO SARAJEVO
  • Motocikl: yamaha r1 06,yamaha raptor yfz 450,TRIKE BUBA 1200,kawasaki klr 600,kawasaki zxr 750 streetfighter

nije druze to je prvo sto sam pogledao i masu provjerio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja