Jump to content

Moto Zajednica

Ljepote Crne Gore Montenegro Vision

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

Druze ne rece nam sta je bilo sa lifamom, sta je crklo ima li mu spasa, a tebi bi seo jedan xt 600 ko samar budali.

E nikako to da objavim,Lifan na zalost je crkao skroz i nema mu spasa,moje drugo putovanje po CG je doslo kraju tome,i to bas kad sam radio maturu u Plavu i Gusinju sad ovog ljeta na Komove mi sve polomi unutra cak sam spavao u toj divljini sam cijelu noc na nekoj terasi od neke kolibe...otvorio sam masinu i sve je polomljeno svi zuvcanici...A vjerujem da bi mi legao neki bar od 600 kubika samo je to tesko bar za mene priustiti....:/ nadam se da ce biti bolje vrijeme i da uzmem motor da valja...da bih mogao da nastavim sa planovima...hvala na pitanju....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Da li neko zna, da li zavrsen put od Gran. prelaza Scepan Polje prema Trsi? Ovde mislim na onaj put malo pre prelaza levo, pa gore i onda dalje prema Trsi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

Da li neko zna, da li zavrsen put od Gran. prelaza Scepan Polje prema Trsi? Ovde mislim na onaj put malo pre prelaza levo, pa gore i onda dalje prema Trsi.

Dako se neko vec javi....:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova

Pozz svima!

Prvi put pisem na ovoj temi, ali pratim svaku novu poruku, sliku, ideju ...

Svaka cast na svemu, slike su extra i iskreno mi je zao sto se jos jos ljudi ne prijavljuje i postavlja slike i  ideje za nove rute.

Voleo bih da se malo o tome takodje napise, o novim, slabo posecenim mestima i putevima/rutama jer ih u Crnoj Gori ima na pretek!

Meni je omiljeni deo potez Scepan polje,Pluzine,Trsa, Nedajno, Mala Crna Gora, Brezna,Susica, Sedlo, Pisce... taj sam deo vise puta prolazio, znaci deo oko Zabljaka i Pivskog jezera.

Mada i sa bosanske strane Maglica ima prelepih predela. Interesuje me dal' je neko isao od Pluzina ka Bosni preko onog useka (selo Zukva selo Zabrdje) pa se izadje tamo u bosni kod Cemerna-Tjentista??? ako je neko bio, ili zna bar neku informaciju kakav je put do tamo, treba to obici .

Veliki pozdrav svima ,evo malo slika i od mene

Ako ti nije problem, Popisi lokacije na kojima su slike slikane.

Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Nedajno (pogled na kanjon Susica)

Dolina kanjona Sušica, Dubljevici (najbolji i pogled sa najvisljeg mesta na jezero), Pivsko jezero, put ka selu Trsa, Reka Piva etno selo "Waterfall"

Ima tu jos dosta...

Ko ima krosa,(ja ne :)) preporucujem rutu Brana Mratinje - Mratinje - Maglic - Tjentiste, e to je extra

post-31724-0-87022100-1479929742.jpg

post-31724-0-17050500-1479929798.jpg

post-31724-0-77121000-1479929844.jpg

post-31724-0-62700000-1479929874.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1268 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Ko ima krosa,(ja ne  :)) preporucujem rutu Brana Mratinje - Mratinje - Maglic - Tjentiste, e to je extra

 

Da li tamo ima granicni prelaz ili ne...Ako nema moze bit zeznuto..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Ko ima krosa,(ja ne :)) preporucujem rutu Brana Mratinje - Mratinje - Maglic - Tjentiste, e to je extra

 

Da li tamo ima granicni prelaz ili ne...Ako nema moze bit zeznuto..

Ima neka rampa na Bosanskoj strani, placa se eko taksa 5€ nista vise

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

Nedajno (pogled na kanjon Susica)

Dolina kanjona Sušica, Dubljevici (najbolji i pogled sa najvisljeg mesta na jezero), Pivsko jezero, put ka selu Trsa, Reka Piva etno selo "Waterfall"

Ima tu jos dosta...

Ko ima krosa,(ja ne :)) preporucujem rutu Brana Mratinje - Mratinje - Maglic - Tjentiste,

Hvala sto si podijelio sa nama ovaj predivni predio,ja sam bio preko nedajno i u kanjonu Susica nisam ni stigao da objavim fotografije,svaka cast radujemo se sto nas je sve vise da dijelimo fotografije nase lijepe CG...zivio! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Posle priključivanja Crne Gore NATO-u došlo je do promene zakona, pa je sada za ulazak u ovu zemlju potrebno posedovati pasoš. Iako zakon stupa na snagu od 01.07.2017. godine, počeo je da se primenjuje od sinoć je počeo da se primenjuje.

Zakon nalaže da je za maloletnike, osim pasoša, obavezno posedovati i saglasnost za put maloletnog deteta ukoliko samo jedan roditelj vodi decu sa sobom. Saglasnost se overava kod notara, a minimalna cena za overu je 500 dinara.

Ukoliko deca ne poseduju pasoše, zahtev za izdavanje podnosi jedan od roditelja uz pisanu saglasnost drugog roditelja koju overava notar (ova overa se plaća), a ukoliko su oba roditelja prisutna, nije potrebna saglasnost, već je dovoljan samo potpis na zahtevu za izdavanje.

Ukoliko je do puta ostalo svega par dana, mora se uz podnošenje zahteva za izdavanje pasoša priložiti i dokument koji potvrđuje hitnost, u ovom slučaju rok za izdavanje je 48 sati od trenutka podnošenja zahteva, a cena od 3.600 dinara, kod hitnog izdavanja je ista kao i ukoliko se dokument izdaje redovnim putem, kažu u MUP-u.

 

copy/paste sa linka na link, ocigledno sami sebe demantuju....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha Thundercut
Posle priključivanja Crne Gore NATO-u došlo je do promene zakona, pa je sada za ulazak u ovu zemlju potrebno posedovati pasoš. Iako zakon stupa na snagu od 01.07.2017. godine, počeo je da se primenjuje od sinoć je počeo da se primenjuje.
Zakon nalaže da je za maloletnike, osim pasoša, obavezno posedovati i saglasnost za put maloletnog deteta ukoliko samo jedan roditelj vodi decu sa sobom. Saglasnost se overava kod notara, a minimalna cena za overu je 500 dinara.
Ukoliko deca ne poseduju pasoše, zahtev za izdavanje podnosi jedan od roditelja uz pisanu saglasnost drugog roditelja koju overava notar (ova overa se plaća), a ukoliko su oba roditelja prisutna, nije potrebna saglasnost, već je dovoljan samo potpis na zahtevu za izdavanje.
Ukoliko je do puta ostalo svega par dana, mora se uz podnošenje zahteva za izdavanje pasoša priložiti i dokument koji potvrđuje hitnost, u ovom slučaju rok za izdavanje je 48 sati od trenutka podnošenja zahteva, a cena od 3.600 dinara, kod hitnog izdavanja je ista kao i ukoliko se dokument izdaje redovnim putem, kažu u MUP-u.
 
copy/paste sa linka na link, ocigledno sami sebe demantuju....


Ovo sam i ja negde procitao,ali me prijatelji iz C.Gore uveravaju da to nije tako i da ce zasigurno jos ovu sezonu ljetnju moci ici u CG na licnu kartu...eto zato sam pitao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Prijepolje
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Od Virpazara put Rijeke Crnojevica7dbee48f778e534eaad9f00e3a3e0b49.jpg

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
Posle priključivanja Crne Gore NATO-u došlo je do promene zakona, pa je sada za ulazak u ovu zemlju potrebno posedovati pasoš. Iako zakon stupa na snagu od 01.07.2017. godine, počeo je da se primenjuje od sinoć je počeo da se primenjuje.
Zakon nalaže da je za maloletnike, osim pasoša, obavezno posedovati i saglasnost za put maloletnog deteta ukoliko samo jedan roditelj vodi decu sa sobom. Saglasnost se overava kod notara, a minimalna cena za overu je 500 dinara.
Ukoliko deca ne poseduju pasoše, zahtev za izdavanje podnosi jedan od roditelja uz pisanu saglasnost drugog roditelja koju overava notar (ova overa se plaća), a ukoliko su oba roditelja prisutna, nije potrebna saglasnost, već je dovoljan samo potpis na zahtevu za izdavanje.
Ukoliko je do puta ostalo svega par dana, mora se uz podnošenje zahteva za izdavanje pasoša priložiti i dokument koji potvrđuje hitnost, u ovom slučaju rok za izdavanje je 48 sati od trenutka podnošenja zahteva, a cena od 3.600 dinara, kod hitnog izdavanja je ista kao i ukoliko se dokument izdaje redovnim putem, kažu u MUP-u.
 
copy/paste sa linka na link, ocigledno sami sebe demantuju....


Juče je kod mene došao drug iz Srbije i u CG su ušli sa ličnom kartom i on i supruga a za đecu je potreban pasoš kao što je bilo i do sada.
Tako da ove gluposti koje pišu mediji po Srbiji možete da ignorišete.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja