Jump to content

Moto Zajednica

Ljepote Crne Gore Montenegro Vision

Recommended Posts

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Vizija i strategija razvoja je alfa i omega svakog i malo ozbiljnog pristupa bilo čemu.

A političke stranke i političari već 20g se igraju vlasti...

MU3PM svi redom i njihove političke stranke koje ionako samo služe lakšoj kontroli ljudi tj biračkog tijela.

Sve to triba stirat u septičku (crnu) jamu....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

Vizija i strategija razvoja je alfa i omega svakog i malo ozbiljnog pristupa bilo čemu.

A političke stranke i političari već 20g se igraju vlasti...

MU3PM svi redom i njihove političke stranke koje ionako samo služe lakšoj kontroli ljudi tj biračkog tijela.

Sve to triba stirat u septičku (crnu) jamu....

Naravno brate,i zatvorit da nikad ne izadju iz nje....ja se ne bavim tim...al mi je dojadilo ....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Da vam iskreno kazem, kao turista, za mene nema draze potrosenih para nego kad ja i cura sednemo na motor i odemo na 10-15 dana u prelepu Crnu Goru, Hrvatsku, Grcku... to su trenuci za pamcenje, koji ostaju dok je covek ziv, i za to nikad nisam zalio ni dinara.   :takoje:   :)  

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Eto u tome i jest smisao, vama dvojma u te dvi-tri nedilje, pružiti što je moguće bolju i kompletniju ponudu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha Thundercut

Ja sam vec u ovoj temi pisao o odnosu Crnogoraca prema onom sto im majka priroda poklonila (da se razumemo,nismo ni mi Srbi bolji)...iskreno mislim da u Srbiji i Crnoj gori "stanuju najlepsi predeli na svetu...i najlepse zene (dok i njih ne upropaste zapadni trendovi)...nase drzave ne postuju ni jedno ni drugo...gledam neke druge zemlje koje imaju mnogo manje al su to manje iskoristile mnogo vise...

 

Послато са LG-E460 уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha Thundercut

Da vam iskreno kazem, kao turista, za mene nema draze potrosenih para nego kad ja i cura sednemo na motor i odemo na 10-15 dana u prelepu Crnu Goru, Hrvatsku, Grcku... to su trenuci za pamcenje, koji ostaju dok je covek ziv, i za to nikad nisam zalio ni dinara. :takoje::)

Tako je...

 

Послато са LG-E460 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

Ja sam vec u ovoj temi pisao o odnosu Crnogoraca prema onom sto im majka priroda poklonila (da se razumemo,nismo ni mi Srbi bolji)...iskreno mislim da u Srbiji i Crnoj gori "stanuju najlepsi predeli na svetu...i najlepse zene (dok i njih ne upropaste zapadni trendovi)...nase drzave ne postuju ni jedno ni drugo...gledam neke druge zemlje koje imaju mnogo manje al su to manje iskoristile mnogo vise...

 

Послато са LG-E460 уз помоћ Тапатока

Slazem se,upravo tako....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

Da vam iskreno kazem, kao turista, za mene nema draze potrosenih para nego kad ja i cura sednemo na motor i odemo na 10-15 dana u prelepu Crnu Goru, Hrvatsku, Grcku... to su trenuci za pamcenje, koji ostaju dok je covek ziv, i za to nikad nisam zalio ni dinara.   :takoje:   :)  

To je veoma lijepo cuti...^_^

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

 

Da dodam i ja malo Durmitora (pre cca 2 meseca):

1) Crno jezero,

post-40665-0-98846600-1479768012.jpg

 

2) Opet, sa Međedom i Savinim kukom iza,

post-40665-0-66914300-1479768185.jpg

 

3) Bobotov kuk,

post-40665-0-61236300-1479768227.jpg

 

4) Pogled sa Bobota ka Žabljaku,

post-40665-0-42346000-1479768272.jpg

 

5) Šareni pasovi.

post-40665-0-76481900-1479768329.jpg

 

Telefon, ali beše lepo svetlo. Bez pp.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

Da dodam i ja malo Durmitora (pre cca 2 meseca):

1) Crno jezero,

attachicon.gif20160827_113522.jpg

 

2) Opet, sa Međedom i Savinim kukom iza,

attachicon.gif20160827_112239-1.jpg

 

3) Bobotov kuk,

attachicon.gif20160826_123454.jpg

 

4) Pogled sa Bobota ka Žabljaku,

attachicon.gif20160826_160053.jpg

 

5) Šareni pasovi.

attachicon.gif20160826_135043.jpg

 

Telefon, ali beše lepo svetlo. Bez pp.

Prvo da ti se zahvalim sto si sa nama podijelio ove predivne fotke,svaka cast,telefon je odradio svoj posao i ti...stvarno je prelijepo...pa nesto mu se desilo te je izvrnuo Bobotov kuk...mora vise da mu je dojadilo da je stalno na kuku pa oce malo na glavi da stoji :D hahahhaha

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Pozz svima!

Prvi put pisem na ovoj temi, ali pratim svaku novu poruku, sliku, ideju ...

Svaka cast na svemu, slike su extra i iskreno mi je zao sto se jos jos ljudi ne prijavljuje i postavlja slike i  ideje za nove rute.

Voleo bih da se malo o tome takodje napise, o novim, slabo posecenim mestima i putevima/rutama jer ih u Crnoj Gori ima na pretek!

Meni je omiljeni deo potez Scepan polje,Pluzine,Trsa, Nedajno, Mala Crna Gora, Brezna,Susica, Sedlo, Pisce... taj sam deo vise puta prolazio, znaci deo oko Zabljaka i Pivskog jezera.

Mada i sa bosanske strane Maglica ima prelepih predela. Interesuje me dal' je neko isao od Pluzina ka Bosni preko onog useka (selo Zukva selo Zabrdje) pa se izadje tamo u bosni kod Cemerna-Tjentista??? ako je neko bio, ili zna bar neku informaciju kakav je put do tamo, treba to obici .

Veliki pozdrav svima ,evo malo slika i od mene

 

post-31724-0-53811300-1479818069.jpg

post-31724-0-24331100-1479818078.jpg

post-31724-0-66672200-1479818084.jpg

post-31724-0-97341800-1479818098.jpg

post-31724-0-93922000-1479818108.jpg

post-31724-0-24958300-1479818144.jpg

post-31724-0-51374000-1479818154.jpg

post-31724-0-59512500-1479818165.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 746 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Druze ne rece nam sta je bilo sa lifamom, sta je crklo ima li mu spasa, a tebi bi seo jedan xt 600 ko samar budali.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

Pozz svima!

Prvi put pisem na ovoj temi, ali pratim svaku novu poruku, sliku, ideju ...

Svaka cast na svemu, slike su extra i iskreno mi je zao sto se jos jos ljudi ne prijavljuje i postavlja slike i  ideje za nove rute.

Voleo bih da se malo o tome takodje napise, o novim, slabo posecenim mestima i putevima/rutama jer ih u Crnoj Gori ima na pretek!

Meni je omiljeni deo potez Scepan polje,Pluzine,Trsa, Nedajno, Mala Crna Gora, Brezna,Susica, Sedlo, Pisce... taj sam deo vise puta prolazio, znaci deo oko Zabljaka i Pivskog jezera.

Mada i sa bosanske strane Maglica ima prelepih predela. Interesuje me dal' je neko isao od Pluzina ka Bosni preko onog useka (selo Zukva selo Zabrdje) pa se izadje tamo u bosni kod Cemerna-Tjentista??? ako je neko bio, ili zna bar neku informaciju kakav je put do tamo, treba to obici .

Veliki pozdrav svima ,evo malo slika i od mene

Pozdrav i za tebe i dobrodoso i na ovu temu koju sam pokrenuo,o ljepotama Crne Gore i zabacenim mjestima,i drago mi je sto se vise ljudi pridruzuje ovoj ideji i tako cemo mnogo vise pricati i upoznavati ta ,,zabacena" mjesta...Fotke koje si podijelio sa nama su prelijepe i odabrao si pravu rutu koju si posjecivao nekoliko puta koja je i po meni jedna od najljepsih ako ne i najljepsi dio CG.Ja iskreno nijesam izlazio sa motorom iz Cg pogotovo to gdje pominjes,al se nadam da ce se neko ukljuciti ko je bio i podijeliti i to sa nama,jer sam i ja radoznao bas o takvim mjestima...Pozdrav i za tebe veliki i dobrodoso jos jednom ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja