Jump to content

Moto Zajednica

Ljepote Crne Gore Montenegro Vision

Recommended Posts

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Odlicno, hvala na ruti..... ja je pregledao na Google map-u..... mada cenim da je deo rute rezervisan za terence i enduro motore, po suvom vremenu.

 

Onaj makadam sa vododerinama, nije za sve motore.... ali priroda je savrsena  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy
  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

Odlicno, hvala na ruti..... ja je pregledao na Google map-u..... mada cenim da je deo rute rezervisan za terence i enduro motore, po suvom vremenu.

 

Onaj makadam sa vododerinama, nije za sve motore.... ali priroda je savrsena  :takoje:

Nema na cemu,pa da naglasio sam da je za enduro motore i po kvasnom vremenu jer sam je sam isprobao i po lijepom i po kisnom vremenu pa cak jednom nijesam mogao ni da prodjem od velikih nameta koji su dostizali po 15m :O Hvala ti,mozda ce nekome znaciti ili imati zelju obici sve ovo gdje svi ljudi iz svijeta ovdje dolaze jer na tako alom mjestu toliko jezera sve u nekih 500m :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 324 postova
  • Lokacija: Beograd-Kotor
  • Motocikl: Honda VFR1200F

Meni ovo lici primamljivo za Crosscountry Montbike :) preporucujes li trasu za bike, da se krene iz Mojkovca, prespava u kolasin i vrati u Mojkovac sledeci dan?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

Meni ovo lici primamljivo za Crosscountry Montbike :) preporucujes li trasu za bike, da se krene iz Mojkovca, prespava u kolasin i vrati u Mojkovac sledeci dan?

Ja i mislim da je i ovo ruta za crosscountry Mountbike,jer jedna agencija iz Kolasina ,,Expolorer" vodi bicikliste i razne ture po ovoj ruti,ja sam je presao za nekih 6 ipo sati sa mountbike Polar 2014 al stvarno sa zaustavljanjem za slikanjem i slicno moze da se predje i za manje sati...moja je preporuka ko moze i ko voli ovo je najbolja ruta za to...:D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

I ako imas neki predlog rute, pa recimo prirodni downhill montbike, kao Njegusi-Kotor, baci kosku :)

Ahaaa imam i to naravno,isao sam sa motorom bisao jednu dobru rutu a za biciklo je takodje ubica,Isao sam na Podgoric-Cetinje,Kotor-Njegusi izaso dolje na Tivat-Budva itd...ajde napravicu uskoro i za to rutu gdje Hiljade motoriste tuda idu to kad sam vidio zaprepastio sam se...jer je pogled bozanstven :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

Copy that ;) vjerovatno ovo ljeto idem

Neces se pokajati vjeruj mi...znas li kako je gore lijepo na Bjelasici to dok se ne ode i ne obidje tesko je ispricati :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

Bio sam na hiking od jezera do crne glave, i gore kampovali. Prelijepo je, nemam rijeci

Svaka cast,to je samo jedan dio puta ni cetvrtina sta se sve prolazi i sta se moze vidjeti...vidim imas neku zestoku hondu 1200f :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • abc, 885 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: BMW GS 1250 Adventure

 

Odradi dobar test ;) pa samo naprijed sa zeljom za Alpe

Testirao sam motor jos onda kofere da testiram pa cu vidjeti,hvala usudicu se pa sta bog da, :D
Ne moraš se penjati sa koferima na vrh. Nađeš neki kamp u blizini i radiš jednodnevne izlete na više passeva. Ja sam prošle godine bio u kampu i u dva dana obišao desetak passeva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

 

 

Odradi dobar test ;) pa samo naprijed sa zeljom za Alpe

Testirao sam motor jos onda kofere da testiram pa cu vidjeti,hvala usudicu se pa sta bog da, :D
Ne moraš se penjati sa koferima na vrh. Nađeš neki kamp u blizini i radiš jednodnevne izlete na više passeva. Ja sam prošle godine bio u kampu i u dva dana obišao desetak passeva.

 

To je isto odlicno,al planiram se popeti na vrh i nastaviti dalje da se ne vracem istim putem...:D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

Sa dobrim odabirom kampa radiš kružne ture tako da se voziš po istim.

Da da,hvala ti na savjetu,ja sam neiskusan sto se tice toga pa prikupljam sve sto mi kazete ...:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Ni kola, ja sam kupio svadbeni poklon, a ti vidi sta ces, nemoj da odugovlacis sa svadbom. Ako nece crnogorka, uvalja cemo ti jednu sremicu, a onda neka ti je Bog u pomoci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

Hvala ti na ovome,sve cu pogledati ovdje je bas mnogo toga...bar jedan dio da se obidje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

Ni kola, ja sam kupio svadbeni poklon, a ti vidi sta ces, nemoj da odugovlacis sa svadbom. Ako nece crnogorka, uvalja cemo ti jednu sremicu, a onda neka ti je Bog u pomoci.

Hahahaha...ne ljutim se ja Sremice su dobre....hvala :D hahahahahahah

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

Pozdrav svima,da li ste imali priliku da obidjete jedne od najvisocijih planina u Crnoj Gori,u pitanju su Komovi koji dosezu do 2487mnv i to Kucki Kom,takodje i Vasojevicki kom koji su svega u nekoliko metara tu....

 

Evo jedne rute ako idete od Mojkovca pa idete na Kolasin i Matesevo...

 

https://www.google.com/maps/dir/%D0%9C%D0%BE%D1%98%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%86,+%D0%A6%D1%80%D0%BD%D0%B0+%D0%93%D0%BE%D1%80%D0%B0/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8,+%D0%A6%D1%80%D0%BD%D0%B0+%D0%93%D0%BE%D1%80%D0%B0/@42.8235588,19.5219982,10.5z/data=!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x13529fc7c822542f:0x7a74c9ad816b7ad9!2m2!1d19.5835874!2d42.9600774!1m5!1m1!1s0x13527e1c57aeb2ad:0x25aecf44e1ef12fc!2m2!1d19.6488889!2d42.6802778

 

 

Put je naravno za enduro motore,tek kad prodjete Tresnjevik pocinje makadam nekih 7-8km od prilike ne sjecam se tacno al takodje predobar makadamski put,imate i prodavnice kao i da svratite da jedete izvrsna hrana a jeftina....:)

 

 

post-37921-0-48378000-1457869248.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 888 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

Evo jedno lepo jezero iz tog kraja - Bukumirsko, sledeci put idemo na Komove obavezno,prosli put kiša je smetala.

 

Momce2015_198.jpg
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1200 GSA

Nikola, veliki putnici kažu da je najbolji motor za putovanje onaj koji imaš u garaži... Sve ostalo je filozofija...Volio bih makar dio Alpe ture odvoziti sa vama..ako Bog da da se uklopim sa terminom.. A ti nakači te kofere, pa ćemo ih testirati usput. Ako staneš, šlepam te GS-om do vrha.. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

 

Evo jedno lepo jezero iz tog kraja - Bukumirsko, sledeci put idemo na Komove obavezno,prosli put kiša je smetala.

 

Momce2015_198.jpg

 

Hvala ti na ovoj fotografiji,i sto si me podsjetio an ovo jezero,eto obisao sam skoro cijeli Sjever i CG al nijesam upio sve odjednom i da obidjem ovo prelijepo jezero,ako bog da obicice se i ono...a obavezno na Komove razumijem da je kisa zeznula,al bice zdravlja i opet da se posjeti...:D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja