Jump to content

Moto Zajednica

cagiva canyon 600 ccm,neispravno

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

evo ovako,na prodaju cagiva,96.god.,na motoru je sve extra osim magneta,pukao je,nisu namotaji osteceni,frajlauf je kao nov,nekima je ovaj motor poznat,bio je u Pozegi a sad je u Backoj Palanci,ja bi ga prodao ili menjao uz moju doplatu za neki drugi ali Japanski tipa transalp ili slicno,ako nema zamena za motor onda moze za neki pikap,cena canjona je u oglasima 950 evra,placena je iinace malo manje ali ja sam taj frajlauf stavio drugi pa da budem nekako na nuli,eto pa ponudite ko sta imapost-8295-0-63817600-1440132481.jpgpost-8295-0-86687000-1440132482.jpgpost-8295-0-82427000-1440132484.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

   Normalno da neće niko, jer ko kupi motor u Bačkoj Palanci - kolko god da ga malo plati - dobije triper na malom mozgu dok ga prepiše na svoje ime i odjavi !  ( Porez obračunavaju dva dana, a Sup im radi samo do 12.00 - za odjavu i vraćanje tablica )

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

   Normalno da neće niko, jer ko kupi motor u Bačkoj Palanci - kolko god da ga malo plati - dobije triper na malom mozgu dok ga prepiše na svoje ime i odjavi !  ( Porez obračunavaju dva dana, a Sup im radi samo do 12.00 - za odjavu i vraćanje tablica )

to si u pravu nema sta,ali na motoru su Pozega table tako da nemas nista sa Palankom  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Moja iskustva na Canyonu su bila pozitivna. 

Zvuk je nenadmašan, prelep motor. lepo koci.

Malo je vise zedan goriva i to je to.

Posle sam prešao na veći motor, a Canyona sam prodao drugu članu ovog foruma Jamani 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Motor je sasvim ok. Problem je što se u Srbiji teško dolazi do delova, a i uvezeni su uglavnom izdrndani primerci, pa je stvorena slika da su loši.

 

Bez uvrede, ali slikao si ga preko rca. Daj neku lepšu fotku ako želiš da ga prodaš.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

u klubu imamo jednog canyona...drugaru crklo neshto, 6meseci mu trebalo da nabavi deo...posle toga kupio josh skoro 2 cela u rinfuzi, za ne daj boze... :)

inache, on je odushevljen motorom, al kao shto je vecj spimenuto, i on za jedinu negativnu stvar navodi nedostatak delova kod nas...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja