Jump to content

Moto Zajednica

suzuki bandit 1200

Recommended Posts

  • MK SO Zandarmerije, 567 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

   dodje i taj dan .svi koji ste prodavali motor koji volite znate osecaj.ali ne kada ste prodavali da bi kupili drugi,mladji,lepsi,bolji...

 

           nego kad prodajete da bi kupili nesto drugo,sto nije motor,a treba vam vise u tom trenutku.  jezivo...

 

          meni treba novac za kamion,posao...eto malo kao uvod,da ne hvatam na patetiku,znate sta hocu da kazem. godiste je 1997.

 

  motor je u jako dobrom stanju,uvezen iz svajcarske,ja sam prvi vlasnik u srbiji,kupio sam ga 2012 godine,kod mene presao svega 5000km,odrzavan i pazen,ulje menjano na 3000 km umesto na 6000,nije vozen po kisi,nikada pokisao ili stajao na suncu,ima svoju garazu.pre 10tak dana zamenjeno ulje i filter.nisam padao s njega,palio gumu pucao iz auspuha i ostala izivljavanja,nisam iz te price.ima s desne strane na dekli malo ostecenje koje je zafarbano i takav je kupljen,jedva je primetno,ja to nisam primetio kada sam kupovao ali hocu da skrenem paznju i na tu sitnicu.gume dobre isterace i ovu i sledecu sezonu,lanac i lancanici dobri diskovi takodje.jednostavan i jeftin za odrzavanje,dovoljno je reci suzukijev agregat uljara. prodajem samo zato jer mi treba kamion za posao,inace on od mene nebi otisao nikad.cena je fiksna jer mislim da je drugarska,zamene me ne interesuju.kontakt moze pozivom sms-om,email-om,kako vam zgodno.

 

   fanaticno je odrzavan,normalno vozen,kap kise nije video,na suncu nije stajao.nekome ce zvucati cudno,meni je normalno :)

za kisu i blato imam kola.

 

danas izadjem da ga slikam za prodaju,gledam ga,ne slika mi se,sramota me od samog sebe.kao da prodajem dete..

imao sam osecaj da ce da se okrene i pita- zar mene...

u p...u materinu i zivot i pare,zaradicu drugi valjda. izvinite,morao sam da izbacim to iz sebe

 

 cena je 1500e,fiksna,ja mislim da je drugarska,zamene ne, moze sms,pozivi,moj broj je 063 17 36 081,email je branko1@live.com,moze i ovde i u privatnim porukama i kako god.

 

uzdravlje.

 

 

eiw9vl.jpg
ip4lkj.jpg
27xhuu0.jpg
1ql79f.jpg
208b2fb.jpg
24dimuw.jpg
2u6k8rl.jpg
30kd3jt.jpg
349du2b.jpg
jqgv2p.jpg
2llhzxi.jpg
5zoeqd.jpg
2i720xz.jpg
azffbm.jpg
 

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Цена стварно коректна...

 

А овде се најбоље види детаљ који си описао 

3qwVFDW.png

 

danas izadjem da ga slikam za prodaju,gledam ga,ne slika mi se,sramota me od samog sebe.kao da prodajem dete..

imao sam osecaj da ce da se okrene i pita- zar mene...

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Prelep motor, cena i vise nego dobra.. Ako se ovaj motor ne proda do kraja nedelje, ja ne znam koji hoce.. Prelep!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 567 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

da,propustih godiste. 1997.dodao sam i gore u oglasu. pogresi covek :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Da Bog da isti dan zaradio za 5 takvih, i svaki naredni dan sa kamionom  :takoje: 
Super motor, i vise nego drugarska cena, uz 1500e treba buduci vlasnik bar po' gajbe da otrese s' tobom na njegov racun  :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

ne znam shta mi je zalije...shto meni fali 1/5 kesha za ovako odlichnu priliku, ili shto muka choveka natera da ovako proda svog ljubimca :( :( :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 567 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

zovu ljudi,pitaju jel moze to malo jeftinije.....

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

Pa kupio covek 5E na Kupujem Prodajem i ozboljno je lepsi nego fabricki.

A fabricnki za rezervu, tako i ja na svakom motoru :)

 

Kakva prangija , srecna prodaja !

 

 

Da nema polovinu GSXa 1400 sada bi pravlili posao :) (nadam se da cu da uskoro nabavim i ostatak da ga kompletiram)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 567 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

registrovan do 15.8.2015. to sam propustio da napisem,a iz nekog razloga ne mogu da editujem moj tekst gore,pa zato da dodam ovde

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Eh, da neki drugari nisu pocetnici mogli bi ovo sebi kupiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 567 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

kaparisana moja suzi :(  otici ce za neki dan.   drago mi je da ce otici kod ozbiljnog coveka i starijeg motorcikliste..

 

 i moram da pozdravim momka i devojku koji su bili da gledaju motor danas pre ovog sto je kaparisao.retko normalni i prijatni ljudi.kako odmah vidis kad je covek covek,ma minut je mnogo. zaboravih imena,to mi mana. tu su sa foruma. pa ako bog da i posao krene, za sledecu sezonu da trazimo novu ljubav.ova je morala da se zavrsi .ziveli !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Mi smo bili :)

 

Skroz korektan motor. Cestitam na prodaji.

 

Mi se troumimo izmedju XJR, Bandita i Versysa, nismo mogli tako brzo da donesemo odluku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 567 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

a ti  si taj.uze ga covek koji je dosao odmah posle vas.srecno i tebi ,da odaberes najbolji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja