Jump to content

Moto Zajednica

Golubac smestaj

Recommended Posts

  • MK Road Flyers, 195 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Bmw gs1200

Pozdrav svima, pravim turu sa drugarom otprilike 24. jula, zanima me da li ima neki smestaj na Golupcu ili tu negde u blizini, a da je jeftin? Treba mi za jednu noc. Inace 1. put da objavljujem nesto i skoro sam se prikacio forumu. Motori su nam: yamaha xt125x i sachs x-road, pa se mozda i sretnemo negde! Hvala :)

post-37530-0-08999600-1437159418.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Honda CBF 600S 2004.

Kamp "Toma" Golubac,na samoj obali Dunava,imaju i bungalove,bio i zadovoljan otisao.

 

Nisam noćio i ne znam da li me je samo loš momenat tamo zadesio ili šta, ali jedna od najgorih usluga koju sam dobio. Juče sam prolazio tuda i nisam hteo da svratim pa taman da mi je zadnje. Lokacija extra, koncept restorana extra, usluga - užas. Da pojasnim, radila je neka žena, mi smo bili jedini gosti. Prvo neverovatno je neljubazna bila, bukvalno kao da smo joj tu preko volje. Kafe nikakve nije bilo, pomfrit je bio jako mala porcija a koštala kao dobra pljeskavica, na stolu je bilo pepela koji njoj, izgleda, nije smetao. Ne mora da znači da je stvarno tako, možda se samo meni zalomilo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

 

Kamp "Toma" Golubac,na samoj obali Dunava,imaju i bungalove,bio i zadovoljan otisao.

 

Nisam noćio i ne znam da li me je samo loš momenat tamo zadesio ili šta, ali jedna od najgorih usluga koju sam dobio. Juče sam prolazio tuda i nisam hteo da svratim pa taman da mi je zadnje. Lokacija extra, koncept restorana extra, usluga - užas. Da pojasnim, radila je neka žena, mi smo bili jedini gosti. Prvo neverovatno je neljubazna bila, bukvalno kao da smo joj tu preko volje. Kafe nikakve nije bilo, pomfrit je bio jako mala porcija a koštala kao dobra pljeskavica, na stolu je bilo pepela koji njoj, izgleda, nije smetao. Ne mora da znači da je stvarno tako, možda se samo meni zalomilo.

 

Kamp je koji km dalje,isti je vlasnik restorana i kampa e sada sto kazes kako se zalomi.

Meni je u kampu bilo OK,razapeo sator i ostavio ga ceo dan sa sve stvarima,provozao se kroz klisuru do Rumunske granice,vratio,prespavao i kuci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Zlatna ribica preporuka, klopa odlicna, cene niske..jedino za prenociste nemam info.

Ne znam u kakvom su stanju sobe u hotelu?

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Sto se tice Ribice,nema mane..Gazda Sasa drzi nivo..Bajkeri su dobrodosli posle moje Bajkerske svadbe,bas u Zlatnoj Ribici...Sobe su extra.Usluga bez premca..Ako sta treba,javi se...

Imaju i kafic u sklopu bazena..

post-21769-0-65166800-1437290710.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: JABUKOVAC
  • Motocikl: Yamaha R1 Yamaha Fazer 800

Druze vidim vozicete dunavskom magistralom, tura vam je odlicna! Hocu samo da skrenem paznju i ako ste u subotu 25-og zeljni malo dobrog provoda, mi u Jabukovcu oragnizujemo treci put zaredom moto zurku. Bice vam usput, skretanje sa magistrale iz pravca Kladova prema Negotinu i jos jedno 20km voznje. Bice rucka, dobre muzike i besplatnog ulaze... Ako ste zainteresovani mogu i detaljnije da vam opisem put ili dam kontakt telefon. Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Блок 38
  • Motocikl: z1000sx

Пре неколико дана сам овде преспавао: http://booking.com/438196ccf6e2393c .

Онако, употребљиво је. Лепше је на сликама него уживо, али има двориште у које се може ући моторима и одличну хладовину. Собе су доста велике, али основно опремљене. Купатило ОК. За ноћење сасвим прихватљиво, али ништа више од тога.

Боље је позвати телефоном јер може да се добије повољнија цена.

 

Заправо, ја сам требао овде да спавам то вече (http://booking.com/fe093194cd1b), али нисмо успели да стигнемо до мрака.

 

Припреми ред вожње скеле. Кошта 500 дин. по мотору у једном смеру.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Road Flyers, 195 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Bmw gs1200

Prosle godine sam bio u kampu Toma sa tatom ali smo imali sator. Mislim da cemo prespavati 1. noc u zlatnoj ribici, orlovi- jel znas mozda koja je cena za 1 noc (nesto najjeftinije) i da li moramo da zovemo da rezervisemo ili samo mozemo da dodjemo? Krecemo 24. i predvece cemo biti u Golupcu. A 25. cemo verovatno doci i u Jabukovac, deji- da li mozemo da nekako prespavamo u Jabukovcu? Nisam jos siguran da li cu nositi sator, ne znam da li cu imati mesta na motoru a ne znam ni kako cu staviti stvari na motor :S. Hvala vam svima na preporukama! :)

post-37530-0-09164000-1437312971.jpg

post-37530-0-07034900-1437312994.jpg

post-37530-0-57143600-1437313011.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: JABUKOVAC
  • Motocikl: Yamaha R1 Yamaha Fazer 800

Prosle godine sam bio u kampu Toma sa tatom ali smo imali sator. Mislim da cemo prespavati 1. noc u zlatnoj ribici, orlovi- jel znas mozda koja je cena za 1 noc (nesto najjeftinije) i da li moramo da zovemo da rezervisemo ili samo mozemo da dodjemo? Krecemo 24. i predvece cemo biti u Golupcu. A 25. cemo verovatno doci i u Jabukovac, deji- da li mozemo da nekako prespavamo u Jabukovcu? Nisam jos siguran da li cu nositi sator, ne znam da li cu imati mesta na motoru a ne znam ni kako cu staviti stvari na motor :S. Hvala vam svima na preporukama! :)

Zurka ce biti odrzana na jedno 4km od samog mesta, u sklopu jedne stare osnovne skole koja vise nije u funkciji. Mesto za sator bice naravno dovoljno i sam cu da budem u satoru :), a ako je problem samo sator (zbog manjka mesta na motoru) organizovacemo jedan sator za vas. Neki drugi vid prenocista nebi mogao da vam obecam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: JABUKOVAC
  • Motocikl: Yamaha R1 Yamaha Fazer 800

Ma da bre, sator je problem, aj videcu ako budem imao mesta ponecu ga, a ako ne docicemo bez satora :)

Sator nije problem, satora ima dosta. Mozete slobodno bez satora doci!

 

Ako budes imao nekih pitanja oko skretanja sa magistrale itd. evo ti broj telefona od predsednika:

 

Nenad

0643296997

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: MaxSym 400i

https://www.facebook.com/apartmani.golubac

 

+381 12669087

 

Nalazi se u selu Dobra,nekih 10 km dalje od Golupca,pre tunela.

Smestaj i domacini izvanredni,motor u dvoristu sa kapijom.Cim se predje recica Dobra Cvetkovici su odmah sa leve strane pored puta na Dunavu,ne mozete promasiti,ima tabla na kapiji.

Nazalost gazda Vlasta je preminuo pre par godina,bio je ljudina ali tu su sinovi i supruga koji nisu nista losiji.

Pecam cesto tamo i znam jos dosta mesta za prenociste ako vas zanima,Donji Milanovac,Golubinje....a Tomin kamp ne bih preporucio.

 

Cuvajte se odrona i rupa u tunelima,put izaziva na brz tempo ali je jako opasan narocito na 2 tocka !

 

p.s.sad ste mi ubacili crva da krenem i ja mada ne bih isao dalje od Kladova nego bi poneo motku da pecam malo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Road Flyers, 195 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Bmw gs1200

Nista od putovanja za sad, drugaru se ukazala dobra prilika i prodao je motor i gleda neki drugi sad. Vidimo se neki drugi put. Deji hvala za sator ali eto iskrslo je. Poz svima i hvala na odgovorima  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja