Jump to content

Moto Zajednica

Problem na novom PCX 125

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: BGD Vidikovac
  • Motocikl: Yamaha Tracer MT09 '18

Cao narode,

 

konacno pre 20ak dana preuzmem nov PCX 125 iz Hondinog salona, ma nisam stigao ni do novog mosta cujem da mi nesto zvecka napred ispod volana.

Malo se jos vozikao, i provalim da kada vozim oko 50-60 km/h i drzim konstantan gas nesto obavezno iritantno zveci na pomenutom mestu.

Ja sutradan odmah nazad ko njih, majstor pogleda i kaze oprugica od kombinovane kocnice zvecka. Istegne je lik, super bilo 5-6 km kad opet poce, ja opet kod njih, uradi mi istu stvar al nista ne pomaze. Ostalo je da kotaktiraju direktno Hondu da vide kako da rese. Mada sam predlagao da je zamene skroz. Videcemo sta ce ovi da odgovore.

 

Da li je neko ima slican problem, ili na nekom drugom skuteru da li se to desava?

Ako ima neko resenjee pomazite, uzasno me nervira taj zvuk >:(

 

Hvala,

Dejan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Njihova obaveza je ako si uzeo nov skuter da ti to zamene ako treba sve sto je potrebno. Ja sam imao problem sa rucnom kocnicom, kada stisnes kocnicu upali stop svetlo nazad i kad pustis ono ostane da gori stop svetlo. Otisao u servis, oni nesto zbudzili i kao radilo do sutradan. Sutra ja opet kod njih, nasao gazdu u salonu, rekao da insistiram da se sve zameni i da me ne interesuju "budzevine" majstorske.

Sutradan mi sve zamenili i nikad nisam imao problema. Ali dokle god si fin sa njima nista neces uraditi. Znaci insistiraj da to srede kako valja.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Moram vas ispraviti, ako mislite da ce vam odmah menjati delove cim povisite ton, e pa gresite i samo cete doci u nezgodnu situaciju bespotrebno jer to tako ne fukcionise, osim ako situacija nije cista kao 1:1.

 

Neki kvarovi se resavaju popravkom, kod nekih popravka ne pomaze pa se menja deo a ima i slucaja da nakon zamene dela opet je prisutan problem jer je kvar na skroz drugoj strani.

Volim da ih zovem glup kvar, jeb*n kvar i ulete koska, sto ga ima u skoro svakom poslu i iziskuje vreme ne bi li se otklonio.

 

Moj ti je savet da budes fin i kulturan kad im budes reklamirao popravku, veruj mi da ce se majstor 100% angazovati u problematiku, vikom-drekom-pretnjama neces nista dobiti tj dobices, dobices jos vecu glavobolju.

Zamoli ih lepo da provere motor nakon popravke, testiranje vise destina km ako je potrebno i da ti jave kad bude bio zavrsen motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: BGD Vidikovac
  • Motocikl: Yamaha Tracer MT09 '18

Mislio sam na to da cu definitivno da trazim da mi menjaju taj deo ako ne srede popravkom, pa cemo da vidimo. Samo me nervira sto moram sto puta sad se setkam kod njih, dok nerese da zamene.

Hvala na savetim, tako cu i da postupim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja