Jump to content

Moto Zajednica

Budala večeras (nije udes... al zamalo)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 135 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

 

sto ulazis u frku kad si slabiji :D

 

Pa i nisam slabiji, mogu da ga bijem, karam i uteknem, veći sam od njega za najmanje glavu i 30 kila, viši sam od njega bar pola metra (na motoru)...

 

Lako meni za mene, ne mislim da se bijem ni svađam ni dokazujem. Nego pitam koji je kua tim idiotima da tako reaguju i šta misli da postigne takvim ponašanjem???

 

Ponekad mi se čini da većina šofera automobila veruje da je život nakakva video-igrica. Ono, zgaziš motoristu i tvoj Daewoo Lacetti se pretvori u Golf IV!

 

Bilo koja "kera" kad kreneš da bežiš ona krene da te juri... da si stao i okrenuo se,on bi otišao.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 135 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Ne znam da li da menjam prethodni post ili nastavim nov.

Slična situacija što se psovanja tiče. Stanem kod pošte kod železničke stanice, da nešto pokupim, kad izađem a taksi stoji iza mene.

Ja se pakujem i posmatram taksistu, gleda i on menem i ne mrda, misli da mogu da se izvučem i odem u pravcu u kojem je on naumio.

Ja ga gledam, gleda i on mene. Ja sednem i upalim, okrenem se i pogledam ga, a on meni onako "šta oćeš?", a ja sam mu onda sve po spisku "pomeri se pm..." i on se pomerio malo...

Stao čovek na put, u hladovinu, a sad oni što su parkirani nek se izvlače... nije me jurio... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Beverly 500ie Cruiser

Kao sto rece Cili, i trubljenje, kao i psovanje mi je u redu, mozda ja ne bih, a mozda bih i gore, ne znam zavisi od situacije i adrenalina itd. Ali, za razliku od nekih opasnih ovde, ne vidim da je covek bezao, po njegovom opisu i mom poznavanju te relacije pavijanko je vise nego imao sansi da ga pretekne, zaustavi, sta god. Dakle to meni vise deluje da je covek posle nekog vremena odlucio da zajebe budalu koja njega, sebe, i ostale ugrozava i napravi rastojanje (citaj skloni se) sto je, da je bezao, mogao da uradi ako nista, a ono celom duzinom Nemanjine. 

 

Cutati i gutati jeste pametnije, ali uz kolicinu situacija svaki dan eksponencijalno se povecava sansa za narusavanje zdravlja, kako svog, tako i onog jednog na kome ce da se slome kola i da popije za sve progutano i precutano, kako covek da bude pametan? Ovo je zemlja bahatih i bezobraznih, zakon se sprovodi selektivno, normalni (iako vecina) cute i smrde, a jajare se baskare.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Uuuuu, ala si se raspisao. Gledanje u mlečni put i ostale propratne stvari su te stvarno promenile! Duži ti ovaj post od putopisa :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja