Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSF600-1200S Bandit 95-99

Recommended Posts

  • Drug član, 2452 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

 

 

Pretrazih forum ali malo sta nadjoh o ovome modelu, cak ga ni u podforumu "Vozili smo" nema. Od nekih novijih modela koje sam gadjao morao sam odustati zbog trenutne finansijske situacije, a zelja za motorom iz dana u dan sve veca i veca. Tu pocinju da se prave neki kompromisi izmedju zelje i zdravog razuma. Potreban mi je allrounder. Nikada nisam ni seo na njega ali pak zanimljiv mi je zbog jednostavnosti konstrukcije, sve se vidi, sve je dostupno na njemu. Iako vec pregazen vremenskom linijom kojom napreduju motocikli, odaje mi neki kultni status kvalitetbog motora(a mozda se i varam sta ti ja znam). Razocaran tezinom tourera XJ900S koji sam posedovao pre par god, veliki i teski motori su mi postali odbojni. Preporodio sam se vozeciu GS500E, lakoca malog motora je cudo, radost u voznji se vratila. Bandit 1200, iako velika kubikaza, ista tezina kao i 600ccm mi ga cini primamljivim, ali mi je bezveze sto ga ne podarise 6tom brzinom. Setih se razgovora na tu temu sa kolegom svabom kaze Sa tom kubikazom 4tom vec gubis dozvolu, sta ce ti 6ta :D. Ali po meni brzina nikada dovoljno cak i kada sam vozio cbr1000rr uvek sam trazio 7dmu haha :D

 

Sve u svemu ima li koga da je aktivno vozio ovaj model, kakvi su utisci, sta je dobro a sta nije dobro na njemu?

post-5219-0-96843800-1434704113.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Ja imam bandita s model generaciju posle ove. Estetski mnogo unapredjen, tehnicki, gotovo nista nije promenjeno. Ovaj moj ima 6 brzina, ali su u njima isti motori, za menjace ne znam. Najavljen revolucionarnim modelom sa motorom koji ima vazdusno i uljano hladjenje, suzuki je nakon 3 generacije bandita, ipak odustao od sacs motora. Po meni su mu kocnice slabe, prednja je losa, zadnja je ok, slaba zastita od vetra iako je s model (jbg ja hteo stroma, ali mi falilo para), menjac je strasno grub, narocito kad saltas u mestu u 1. skace kao jarac i smeta mi sto nema merac goriva. Dobre strane su mu jednostavnost mehanike (nema neku elektroniku od koje se ja jezim), poprilicno izdrzljiv agregat, fine performanse, izuzetna lakoca upravljanja, meko ogibljenje (mnogima ovo smeta, ali sam ja miran vozac, a putevi u Srbiji i nisu nekog kvaliteta). Za neke troskove eksploatacije ti ne mogu nista reci, jer nisam dovoljno dugo vozio i posedovao ovaj motor. Ja sam otprilike znao sta kupujem i ovaj model ima dobar odnos ulozeno-dobijeno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja