Jump to content

Moto Zajednica

Moto dan na NAVAK stazi - 12. Jul 2015.

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Evo linkova za besplatni download slika zvaničnog fotografa:

 

prvi link (1.2GB)

drugi link (900MB)

 

Meni se niko od fotografa nije javio da će doći na NAVAK da fotka, pa je to razlog zašto je NAVAK angažovao svog fotografa. Uvek ranije je postojalo pravilo da mi moramo najaviti fotografe NAVAK-u, da bi redari znali koga treba da voze na lokacije za fotkanje. Meni se niko nije javljao već dva TD-a unazad, tako da smo sada morali da nađemo način da ubuduće iza svakog TD-a ostanu kvalitetne fotografije učesnicima.

 

Koncept je da ukoliko neko od fotografa želi da volonterski slika, učesnici TD-a će dobiti slike za džabe (ali pune slike bez watermarkova i slično). Ali ukoliko ne bude fotografa volontera koji će pod tim uslovima fotkati, angažovaćemo fotografa koji će biti plaćen za fotkanje, ali će slike u tom slučaju biti naplaćivane da bi se isplatio taj trošak. Ovog puta su fotografije besplatne, ali ubuduće će biti naplaćivane ako budemo morali da angažujemo fotografa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Motocikl: YZF R6

Nisam jos nasao sta je sa motorom.Odmah u Nedelju sam oterao motor kod Nikole na servis.Verovatno do kraja nedelje ce zavrsiti nadam se da je neki manji kvar inace sam nagrabao jbg.Poz

Ma to je neka glupost ne brini nista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

Evo linkova za besplatni download slika zvaničnog fotografa:

 

prvi link (1.2GB)

drugi link (900MB)

 

Meni se niko od fotografa nije javio da će doći na NAVAK da fotka, pa je to razlog zašto je NAVAK angažovao svog fotografa. Uvek ranije je postojalo pravilo da mi moramo najaviti fotografe NAVAK-u, da bi redari znali koga treba da voze na lokacije za fotkanje. Meni se niko nije javljao već dva TD-a unazad, tako da smo sada morali da nađemo način da ubuduće iza svakog TD-a ostanu kvalitetne fotografije učesnicima.

 

Koncept je da ukoliko neko od fotografa želi da volonterski slika, učesnici TD-a će dobiti slike za džabe (ali pune slike bez watermarkova i slično). Ali ukoliko ne bude fotografa volontera koji će pod tim uslovima fotkati, angažovaćemo fotografa koji će biti plaćen za fotkanje, ali će slike u tom slučaju biti naplaćivane da bi se isplatio taj trošak. Ovog puta su fotografije besplatne, ali ubuduće će biti naplaćivane ako budemo morali da angažujemo fotografa.

 

Pozdravljam ideju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

Kosta majstore.....kad gledas snimak kako izgleda lako i kolko mi ostali to slabo radimo prosto neverovatno .....al neka polako sticcicemo te....xe,xe....pogotovo sad kad pokupimo putanje i PRECICE.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Nisam pravio neka vremena,nemam potencijal za to ali zato sam uzivao u svakom metru staze i u druzenju sa pozitivnim ljudima...vidimo se...  :sampion:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja