Jump to content

Moto Zajednica

REV'IT kod nas?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA, BMW R1200GS, Piaggio Beverly 500

Da li neko zna ko kod nas prodaje REV'IT opremu? Bio štand na ovogodišnjem sajmu, imali su solidan izbor i korektne cena. Jedini problem što sad ne mogu da se setim kako se firma zove a izgleda nemaju sajt ili bar ja ne mogu da ga nađem...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA, BMW R1200GS, Piaggio Beverly 500

Hvala, to mi je trebalo. Izgleda da nisu osvežavali sajt dugo, pošto od opreme na sajtu imaju samo LS2 kacige.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA, BMW R1200GS, Piaggio Beverly 500

Bio danas u Bellamoto, nisu oni bili na sajmu. Izbor garderobe prilično jadan, rasporadju ono što im je ostalo - po jedan, dva broja. Jedino što su cene super ali brojeva nema. Recimo odlična PGS jakna je bila oko 8300 din, ali nije bilo broja za mene. Rev'it pantalone oko 10.000 pa ko nije po JUS-u može da pazari jeftino.

 

Dakle potraga za firmom koja je bila na sajmu se nastavlja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 531 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug
  • Motocikl: Honda Hornet 600 2005

Ja trazio na sajmu Revit i nisam uspeo da nadjem..(obisao onaj deo gde su bili motori i oprema bar jedno 5 puta)sad ludim kad citam ovo da su bili ..a ja nisam uspeo da ih nadjem. >:( .odes na njihov sajt vidis dilere za srbiju i to je to..tako sam ja gledao za Italiju gde sam kupio njihove rukavice jaknu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Kikinda

Pazinimotors iz NS-a prodaje Revit a modele i brojeve mozes da narucis ukoliko nemaju, ceka se nekih nedelju dana...tak je bar bilo prosle godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

U pazzinimotors-u devojka koja radi nema pojma ni šta ima u radnji a kamoli da je angažujem da mi nešto naručuje.... bio sam pre dve nedelje razočaranje je bilo potpuno... na moje pitanje šta imate od fullface - fulfejs kaciga riba bez trunke blama vata flip-ap... na pitanje da li imaju nešto od XL ženskih jakni vadi očigledan S i traži veličinu.... iskustvo na nivou.... više tamo ni slučajno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA, BMW R1200GS, Piaggio Beverly 500

Na revitovom sajtu piše da su zastupnici za Srbiju www.bikerhouse.rs i www.pazinimotors.com. Proveri. :zdravo:

 

Bikerhouse, ako se misli na odu prodavničicu u Tošinom bunaru od Rev'it-a ima čitavu jednu jaknu, tako da ko planira da zbog toga ide tamo ne mora da gubi vreme.

 

Proveriću Pazinimotors, na sajtu nemaju ništa. Ako neko iz NS zna kako su opremljeni bilo bi dobro da se javi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA, BMW R1200GS, Piaggio Beverly 500

U pazzinimotors-u devojka koja radi nema pojma ni šta ima u radnji a kamoli da je angažujem da mi nešto naručuje.... bio sam pre dve nedelje razočaranje je bilo potpuno... na moje pitanje šta imate od fullface - fulfejs kaciga riba bez trunke blama vata flip-ap... na pitanje da li imaju nešto od XL ženskih jakni vadi očigledan S i traži veličinu.... iskustvo na nivou.... više tamo ni slučajno...

 

Dakle, bolje mi dođe da naručujem online od preko :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

U paziniju imaju jedno 5 jakni raznih proizvodjača i 5 pari pantalona i to je to.... ne gubi džaba vreme na šetnju do prodavnice....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Pravilo za Revit opremu je sledece: sednete u auto vas cetvorica i pravac TC Moto Ljubljana. Na svu robu 20% popusta plus oko 17-18% povracaj poreza u Raifaizen banci u Bgd ili Nisu. Sve ostalo je gubljenje vremena i zivaca.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Krnješevci
  • Motocikl: Keeway Speed 125

Bio danas u Bellamoto, nisu oni bili na sajmu. Izbor garderobe prilično jadan, rasporadju ono što im je ostalo - po jedan, dva broja. Jedino što su cene super ali brojeva nema. Recimo odlična PGS jakna je bila oko 8300 din, ali nije bilo broja za mene. Rev'it pantalone oko 10.000 pa ko nije po JUS-u može da pazari jeftino.

 

Dakle potraga za firmom koja je bila na sajmu se nastavlja...

A koji su to brojevi ostali? Ja sam planirao da se zaputim u bellamoto, ali posto vidim da si skoro bio, mozda mozes da mi pomognes. Na primer, ako sam 175cm i 75kg da li bi mogao naci jaknu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

nisu pi jusu samo ekstra niski i ekstra visoki preko 185cm tako su meni jednom rekli na rasprodaji u jednom butiku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GSA

Pravilo za Revit opremu je sledece: sednete u auto vas cetvorica i pravac TC Moto Ljubljana. Na svu robu 20% popusta plus oko 17-18% povracaj poreza u Raifaizen banci u Bgd ili Nisu. Sve ostalo je gubljenje vremena i zivaca.

 

 

12.5% je povracaj poreza iz Slovenije, kad se uzima kod nas u Raiffeisen banci (Global Blue).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Life Ain't A Fairytale, 239 postova
  • Lokacija: Iza Devet Brda iza Devet Mora!
  • Motocikl: Cudni

% povracaja  poreza zavisi od kolicine novca koja se vraca. Sto je veca suma veci je i procanat koji se vraca :). Ako vas zanima koliki ce refund biti kliknite na link

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Global uzima muški proviziju za ovaj povraćaj. To se isplati jedino onome ko se ne vraća nazad u neko dogledno vreme da naplati tamo gde je i kupio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA, BMW R1200GS, Piaggio Beverly 500

 

Bio danas u Bellamoto, nisu oni bili na sajmu. Izbor garderobe prilično jadan, rasporadju ono što im je ostalo - po jedan, dva broja. Jedino što su cene super ali brojeva nema. Recimo odlična PGS jakna je bila oko 8300 din, ali nije bilo broja za mene. Rev'it pantalone oko 10.000 pa ko nije po JUS-u može da pazari jeftino.

 

Dakle potraga za firmom koja je bila na sajmu se nastavlja...

A koji su to brojevi ostali? Ja sam planirao da se zaputim u bellamoto, ali posto vidim da si skoro bio, mozda mozes da mi pomognes. Na primer, ako sam 175cm i 75kg da li bi mogao naci jaknu?

 

 

Milane, mislim da je ostao jedan M i jedan XL te jakne koju sam gledao. Prošlo je neko vreme od tada, možda da ih nazoveš?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Za Revit, kao sto rece Debeljan, pravac TC motoshop Ljubljana, najveci izbor, svi moguci modeli i velicine na stanju! Sve pohvale za Bojana i ekipu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Zdravo svima. Kakva je danas situacija sa Revit opremom kod nas? Mogu li se gde nabaviti jakne pre svega?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja