Jump to content

Moto Zajednica

Crna Gora, gde i kako

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: Kymco Xciting 250

Alekre posto zivim i radim u Budvi a odmor zamisljam slicno kao ti bez ludnice diskoteka i guzve preporucio bih ti Jaz . Predivna plaza kraj Budve,cista,pesak i lagani vetric tako da nikad nije previse vruce. Smestaj negde u privatnoj reziji u Lastvi koji je prejeftin a obicno su kuce sa dvoristem tako da ne brines motor ce ti biti pod prozorom ;) . Ukoliko se odlucis ili ti bude trebala neka pomoc javi se. maxi pozzz

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Honda PCX 125

Mislim da te razumem(u smislu nacina letovanja) :D Lepo otvoris google, ukucaj najlepse plaze u CG i biraj :D onda napravis spisak od nekoliko plaza ili sl. i odes i "pazaris" na licu mesta :) odmah vidis u kakvom je stanju i mozes da oboris cenu ako nema guzve :) Ulcinj se i meni svidja, lepa je plaza bas :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6711 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Krecemo nocas u 3am.

Nismo nista rezervisali, gde nam se svidi tu cemo se parkirati. Bitno je da smo dole i da stignemo bezbedno.

 

Pozdrav i hvala svima na predlozima i pomoci!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: XL 1000 V

Molimo vas da u ovoj temi date samo licna iskustva ili predlog. Direktno reklamiranje prelazi u komercijalu i zabranjeno je pravilima foruma.

Pozdrav

Uprava Bjb.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ...

Čitam o nekom prijavljivanju boravka kada se udje u CG.

   Sad... Posto planiram da spavam na Ostrogu i posle da se spustim do "vode", a pojma nemam gde cu da zavrsim i koliko cu da ostanem... Da li je dovoljno jednom da se prijavim i to je to ili moram u svakom mestu u kom nocim? 

I... Da li je istina da postoje redovne kontrole turista? Da to moras da nosis sa sobom kao da ti je nesto rodjeno ili samo preuvelicavaju?

 

Da budem iskren...bas me smara sve to...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2462 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Koliko sam ja shvatio ako iznajmljuješ smeštaj za prijavu je zadužen onaj ko izdaje ali ako spavaš kod rođaka, prijatelja tj za dž onda si dužan da se sam prijaviš. Sad koliko će to neko kontrolisati i proveravati ne znam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Traže ti na izlazu, pita koliko si dana bio, pa gdje ti je prijava boravka, bjeli karton. Kažeš došao prekjuče, neko(baba, strina, ćerka) se razbolio pa moraš nazad. Mene su par puta kontrolisali na izlazu iz Srbije, ja kažem došao juče, danas se vraćam i to je to. Inače bih kao student morao imati prijavu boravka, ali to rjetko ko kontroliše. A ako naletiš na nekog dokonog može da ti napravi problem, tačnije i ne može, al može da te zadržava i iznervira, bezveze da te cima, d uzme koji €uro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mistik, 297 postova
  • Lokacija: Beograd-Konjarnik
  • Motocikl: Honda CBF1000A 2007

Moje iskustvo od prošlog vikenda :

 

Pređoh u subotu popodne preko prelaza Jabuka između Pljevlje i Prijepolja.

Elem, carinik neki krenu da propituje, đe ste bili, kolko dana i ja lepo rekoh čoveku, Herceg Novi, 5 dana, smeštaj kod rodbine.

I krenu on meni da traži prijavu boravka, ja se tu napravih blesav i rekoh mu da je njihova ministarka poručila da ne treba nikakvih papira.

On tu krene trt, mrt, promeni priču i kao ovog puta ću vam progledati kroz prste. Ne znam ali možda samo ne voli bajkere  :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Yamaha fz 6

Ma kakva prijava boravka, ja sam prosle godine presao bajsom celu Crnogorsku obalu od Albanije do Hrvatske za dva dana, cak nisam nosio ni licnu kartu. Nikakvih problema nisam imao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

. Kažeš došao prekjuče, neko(baba, strina, ćerka) se razbolio pa moraš nazad. Mene su par puta kontrolisali na izlazu iz Srbije, ja kažem došao juče, danas se vraćam i to je to.

 

zar nema evidencije kad si usao, tj kad ti ubaci licnu ili pasos, vidi se kad si usao, ne?

 

inace, ja sutra idem iz tivta, smestaj skup,hrana pice skupo.... kako su dosli ovi rusi ovde, napravili porto montenegro cene su otisle do neba, o cenama nekretnina da ni ne spominjem. smestaj do plaze se krece od 120e po danu i to je MINIMUM takvog smestaja. ja sam na nekom brdu, po rodjackoj ceni od 25e po danu, i bez auta bih bio gluvo kuce.... ovogodisnje ne bas prijatno iskustvo.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

to su ciste gluposti da je more prljavo, da nije plavo (a plavo je kao u grckoj ili turskoj) i da nema sta da se vidi.... i vise od svega toga, super je jedino je skuplje nego na nekim drugim lokacijama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Miljakovac
  • Motocikl: Bio nekad Yamaha FZ6 Fazer S2

Skuplje i neusluznije... Imam kumove dole, Herceg Novi i Igalo, i bas volim do odem, Boka je prelepa. Ove godine 5 dana, kao zavrsetak Jadranske magistrale negde u septembru i dosta!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2808 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Ako neko ima informacije o cenema ležaljki pića hrane i ostalih vanpansionskih potrepština u Čanju.Petrovcu bio bi zahvalan za informacije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 292 postova
  • Lokacija: Nju nau
  • Motocikl: XF 650 freewind

to su ciste gluposti da je more prljavo, da nije plavo (a plavo je kao u grckoj ili turskoj) i da nema sta da se vidi.... i vise od svega toga, super je jedino je skuplje nego na nekim drugim lokacijama

Da si prosao kao moj sin i ja u Canju pre dve godine,bas zahvaljujuci "cistom" moru,ne bi ih tako hvalio :jok: zestoko trovanje,napustio sam hotel tri dana ranije.U svakom slucaju,moje finansije nece vise biti trosene kod njih ;) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

CG je lepa, putevi dobri, vrucina kad ima sunca, VRLO BAHATI za volanom. Nekoliko ekstremno rizicnih situacija koje sam video, srecom nisam ucestvovao. Preticanje kolone dok drugo vozilo dolazi u susret (u stilu: sklonice se drugi), divljacka voznja po nepreglednim krivinma... Cene kao i sve drugo, ponuda i potraznja. Nismo imali neke neprijatnosti na prelazu Jabuka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: TA 99' Dominator 95' Keeway exceed 125ccm

Jao ljudi moji kako je lepa Crna Gora ona zapadna strana, ja sam ostao bez teksta... Ako zna ko kako se zovu ova kristalno cista jezera pored Zabljaka neka javlja...

post-6328-0-63861900-1438080300.jpgpost-6328-0-93874700-1438080338.jpg

Mesto Provalija...

post-6328-0-36223600-1438080590.jpg

Inace sto su bezobrazni nema smisla... U Budvi lezaljke od 8e na Jazu do 30e na Svetom Stevi... Flasica vode 1-2e... Giros 4e... Na Sea Dance festivalu cene necu ni da spominjem... Ali uprkos tome ja sam se snasao za smestaj 5e Markovici 4-5km od Budve... Jos meni otisao zadnji zupcanik a opet sreca gazda kuce radi sa motorima i odma eto dogovora ja njemu sredim laptop on meni zameni lanac lancanike... Na slici se vidi novi i stari kome su pokidani par zupcanika a ostatak kao talasi ;) Ako treba kome broj neka se javi...

post-6328-0-53510100-1438080795.jpgpost-6328-0-77972700-1438081030.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

http://www.domadriatik.com/sr/nekretnine/nedvizhimost-v-chernogorii-s/iznajmljivanje/41-gabrijelova-kuca

 

Evo druze imam ja ponudu. Imas i ovde na bjb-u temu a mozes direktno da se raspitas kod onih koji su bili.

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/109085-apartmani-smestaj-herceg-novi/?hl=apartmani

 

ili na fejsu

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1268 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Jao ljudi moji kako je lepa Crna Gora ona zapadna strana, ja sam ostao bez teksta... Ako zna ko kako se zovu ova kristalno cista jezera pored Zabljaka neka javlja...

attachicon.gifIMG_2819.JPGattachicon.gifIMG_2818.JPG

Mesto Provalija...

attachicon.gifIMG_2810.JPG

Inace sto su bezobrazni nema smisla... U Budvi lezaljke od 8e na Jazu do 30e na Svetom Stevi... Flasica vode 1-2e... Giros 4e... Na Sea Dance festivalu cene necu ni da spominjem... Ali uprkos tome ja sam se snasao za smestaj 5e Markovici 4-5km od Budve... Jos meni otisao zadnji zupcanik a opet sreca gazda kuce radi sa motorima i odma eto dogovora ja njemu sredim laptop on meni zameni lanac lancanike... Na slici se vidi novi i stari kome su pokidani par zupcanika a ostatak kao talasi ;) Ako treba kome broj neka se javi...

attachicon.gifIMG_2773.JPGattachicon.gifIMG_2772.JPG

 

 

To ti je Vrazje Jezero na Durmitoru blizu Zabljaka. Voda je leti topla, dno je meko...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Novi Sad/Berlin
  • Motocikl: KTM 690SM

Ima jedna priča kako je nastalo Vrazje jezero i odakle mu taj naziv potice. Kad se setim te price, ne ulazi mi se u tu vodu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja