Jump to content

Moto Zajednica

Crna Gora, gde i kako

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6803 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Devojka i ja bi isli u CG na more od 14 - 21 jula.

 

Sta nam je bitno? Jeftin smestaj. Do sada najbolje sto smo nasli je u Petrovcu, za 15000, doduse nekih 2.5 km od plaze.

 

 

Generalno gde su cene najpovoljnije i koliko je realno iskopati nesto oko 15 eur po danu?

 

Da li juriti smestaj na booking.com, na licu mesta, neka nasa preporuka bajkerska?

 

Bitno nam je da imamo gde motor da parkiramo i da prespavamo. Kafici, nocni provod i sl. nas ne interesuje. Samo more i plaza.

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

Devojka i ja trazimo u tivtu u istom terminu, tamo je 25e apartman i to im je kazu tamo najjeftinije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

jel samo petrovac  u opticaju, najbolje  je  otici tamo i na  licu mjesta  naci smjestaj i naravno pogadjati se  sa  njima, neki oce  i da spuste  cijenu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6803 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Nije samo Petrovac, mogu i druga mesta gde nadjemo povoljnu ponudu.

 

Iskreno, nisam izbirljiv jer poslednji put kada sam bio na moru imao sam 7 godina, devojka nikada nije bila. Svakako ce nam sve biti novo.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Irig
  • Motocikl: Suzuki SV 650N

Mi smo bili u Prznom prosle godine placali smo 7e ,to je izmedju sv.stefana i budve. Smestaj je malo dalje od mora na recimo kilometar ipo dva ali je dosta povoljno...ako te interesuje mozda mogu iskopati br negde...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: bor

ja sam u Budvi prosle godine u julu placao 7 eura blizu plaze i parking za motor ali nemam broj od ljudi najbolje odes pa nadjes sta ti odgovara

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

U julu jos uvek nema guzve i mozes naci smestaj na licu mesta. Posto ides motorom predlozio bi ti da potrazis smestaj kod skretanja za Jazz plazu, jeftino je a lokacija dobra, plaza odlicna a Budva na 5 km.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • suzuki rider, 365 postova
  • Lokacija: okolina Šapca

Prosle godine bili u Krasicima, isli na Plave horizonte, Tivat, Budvu, Sutomore, Jazz, Ploce... U Sutomoru je najjeftinije, jeftinije nego kod nas. Pice, klopa... Ali prevelika guzva i najvise ima omladine, klinaca... Licno bih izbegao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Петровац је прелеп ако вам нису изласци приоритет. Чиста вода и лепа плажа, са крупнијим и већим камењем. Али мало скупљи. Пре 3 године плаћали 9е.

 

У Сутомору било пар другара, провод, журке, ноћни живот све. Генерално јефтинији. Једино замерка да је доста прљав што се тиче плаже и мора.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Црна Гора- Бар
  • Motocikl: Suzuki V-Strom DL-650 L0

Ako ćete baš odmor onda predlažem Utjehu (val maslina, paljuskovo itd) tu nema puno nocnog života u 22h je sve gotovo, malo šetalište i sve je blizu.

Glavna plaža je super a ima i još dosta malih plažica za uživanje. Tu se može naći smještaj za male pare a da bude super.

Blizu je "velki pijesak" super plaža (5 min motorom) Bar je na 10 min a Ulcinj na 15 min od Utjehe.

 

Što se hrane tiče ima dosta brze hrane a i par finih restorana, sve vam je blizu tako da motorom mozete do Bara na sladoled i šetnju.

 

Najvažnija stvar po meni je to što nema guzve u saobracaju kao u Ulcinju, Sutomoru, Budvi i ostalim gradovima, mada kad ste motorom onda nema frke za guzvu.

 

"Velika plaža" ( Ulcinj) vam je na 20-ak min voznje, ako volite sitan pijesak i prostrane plaže, manje guzve, onda vrijedi poci do tamo.

 

Sent from my GT-I9195

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7065 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Za 15 eura po danu imas kamp na Tassosu za 2 osobe , ajte s nama, i mi palimo 14-og :)
 

http://www.montenegro-sea.com/ru/%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%86/Sobe-Mihaljevic-Petrovac

Ovde smo bili prosle godine, ok je smestaj, prijatni ljudi, cena je bila 10eur/dan po osobi.

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6803 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Za sada CG :)

 

Najjeftinije sto smo nasli je 10 eur po osobi sa taksom. 

Razmisljao sam i da zapalimo pa da nadjemo smestaj od kuce do kuce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Draganici, Raška
  • Motocikl: BMW R 850 R

Sigurno najjeftinije Ulcinj, za pravi odmor i najbolje. Velika plaza, sve do Ada Bojane naci ces smestaj za 5 e sigurno .  :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Moze to I jeftinije,samo zavisi po koju cjenu. Wireless I tv vam nisu o glavu, kao pretpostavljam I kuhinja, zato vam n trebaju apartmani. Klima bi bila pozeljna da se uvece mozete naspavati, ako je izolacija kao kod mene, nepostojeca. Bjezte od kreveta na izvacenje, pijte flasiranu vodu I obratite paznju sta jedete, pitajte mjestane dje je dobra klopa I kao u svemu, rjec jedne osob nije nikakva garancija, dobro se raspitajte. Ne morate biti paranoicni, ispada ko da vas plasim, samo nemojte biti neoprezni pa sebi pokvariti odmor. Sretan put I ljepo se provedite.

 

P.S. Sto ste dalje od guzve I naselja to je more cistije, osim ako ima vjetra pa nanese plutajuci otpad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Црна Гора- Бар
  • Motocikl: Suzuki V-Strom DL-650 L0
Sigurno najjeftinije Ulcinj, za pravi odmor i najbolje. Velika plaza, sve do Ada Bojane naci ces smestaj za 5 e sigurno .  :takoje:

 

Možda i najljepše ako želiš samo kuća-plaža-kuća.

Hrana je sigurno najjeftinija a i smještaj se može naći jeftino.

 

Sent from my GT-I9195

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Mataruska Banja-Klina Metohija
  • Motocikl: MZ ETZ150,Suzuki Bandit 650N

Jedan od razloga sto sam preporucio Baosic pored mira i tisine koji pruza, je i to da kad dosadi kupanje ima vrlo blizu prelepe puteve za voznju motorom.Sama deonica kroz Bokokotorski zaliv je prelepa, a stari put do Cetinja je nesto sto nebi smelo da se propusti a da se ne odvoza motorom.

 

Pozdrav i lepo se provedite gde god da letujete :moto1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Црна Гора- Бар
  • Motocikl: Suzuki V-Strom DL-650 L0

Javi se ti da pijemo pivo ako budeš đe blizu ;-)

 

A i da se provozamo ako se ufati slobodnog vremena, jer mi crnogorci radimo jun, jul i avgust :-)

 

Sent from my GT-I9195

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Limenko daj broj na PP, skoknucu ovih dsana na cetiri , pet noci sa zenom i dva klinca a volim Crvenu plazu pa mi je Susanj odlican.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Alekre imam ako hoces preporuku za Ulcinj. Negde na oko 1 km od centra grada i oko 1.5 km od plaze (U Ulcinju ne postoje apartmani blizu plaze, zabranjena je gradnja na 800m od iste tako da je sigurno najcistija u CG. Ja i cura smo nasli smestaj za 15e za apartman od 3 kreveta u Avgustu! Ima klima i frizider u sobama, besplatno. Kuhinja se deli.  Ima mesto za parking, prodavnica je tu blizu. Domacini su Albanci al govore srpski, normalni stariji ljudi imaju mladog sina koji ima cerkicu od 2 godine. Ako idete zajedno a necete da lumpujete i jeftino da prodjete, definitivno Ulcinj! Ja sam do sad u CG isao dva puta motorom, sve obisao. Ako neces Ulcinj imam i preporuku u Sutomoru, jako bilzu plaze al ne znam tacno koja je cena u Julu, vrv 10e po osobi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja