Jump to content

Moto Zajednica

BJB vikend voznja 20 i 21. jun 2015, Kopaonik

Recommended Posts

  • Mistik, 297 postova
  • Lokacija: Beograd-Konjarnik
  • Motocikl: Honda CBF1000A 2007

Pozdrav organizatorima i učesnicima ove super avanturističko-kišne vožnjice.

Baš je bilo dobro  :jee:

Brankor i ja smo se sa lepšim polovinama odvojili na Kopaoniku pa smo napravili super turu preko Golije do Ivanjice pa posle malo kroz Guču do

Čačka i preko Rudnika lagano kući. Naravno i drugi dan smo vozili po kiši deonicu od Studenice do Ivanjice.

Sjajan put , gomila krivina, voda i odroni na sve strane, ali dobra škola za buduće avanture  :na_glavi:

 

PS:

Kad je sledeća vožnjica ?

 

PPS:

Bruno druže popravi taj ler  :P

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT1200ZE World Traveler

Svaka cast Vladi i celoj ekipi na odlicnoj organizaciji i super voznjici. Mnogo je bilo dobro,jedno lepo kisno iskustvo. :) Ovo je kurs bezbedne voznje u grupi,po svim vremenskim uslovima,razlicitim krivinama,putevima. Jedva cekam sledecu voznju i druzenje sa fenomenalnom ekipom. Imam i ja nesto slicica i snimaka pa kada obradim postavljam ovde. Nadam se da se vidimo i vozimo uskoro opet.  :jee1:  :sampion:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Hvala i u moje ime organizaciji i svim ucesnicima, stvarno je bilo odlicno. Super smo se proveli uprkos nedostatku kisnih odela(pojedinci) i prilicno varljivom vremenu. :jee1:

 

Jos jednom, hvala Vladi na pelerini prvi dan i Brunu na folijama od kojih sam skrojio svoje prve kisne pantalone. :jee:

I dalje stoji da castim pice prvom prilikom iako je Vlada bio istrajan u tome da nema potrebe. :takoje:

 

P.S. Brankor, jeste, sad sam shvatio da ste to bili vi. Mislio sam da nisi nosio prsluk kad smo krenuli. Posle neko da kaze da mi ne valja pojas, da ga nije bilo, ne bi nas ni video. :D

 

Edit: Sad sam gledao sve slike, legendarne su. Hvala vam obojici sto ste ih okacili. Punisa, kad gledam slike, ti si mi novi omiljeni lik. :D

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 853 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Hahaha!  cuti zamalo su me bacili djubretari u Krusevcu mislili su da sam dzak za smece  :D Mada bi i ti prosao u maxiju kao dve butke u celofanu   :Bokilic:   Fotke su odlicne!  

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Asanja (Srem, Obedska bara)
  • Motocikl: Honda Vfr 1200xd

Odlicna voznja i  pre svega lepo druzenje sa svim ucesnicima, sve pohvale za Vladu na organizaciji celokupnog dogadjaja i Milenku na odrzavanju bezbednosti u koloni...  :takoje:  Veliko iskustvo za nas mladje vozace, voznja po kisi, suncu, klizavom, rizli...   :jee1:   

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

Hvala svima na divnom iskustvu. Pre svega hvala Vladi na fenomenalnoj organizaciji i odabranoj maršuti a onda i svima ostalima na druženju i divnoj vožnji. Osim one kiše kada sam bio mokar do gole koze ja sam oduševljen vožnjom i avanturom.

 

Za slike nemam reči. Plakao sam od smeha gledajući ove, na kvarno uhvaćene, kadrove kada pojedinci stvaraju svoje kreacije i spremaju se za putešetstvije :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Jos uvek sabiram utiske i pokusavam da se izborim sa zdravstvenim problemima, koje sam zahvatio odmah po dolasku u nedelju uvece.

 

Sto se voznje tice...ja sam prezadovoljan, jer sem mog gumi-defekta, nismo imali vece probleme, kvarove ili ...pu , pu , pu...daleko bilo....padove.

 

Moram da pohvalim sve ucesnike, jako revnosno i odgovorno su se svi ponasali u koloni...ponosan sam sto sam bio na celu takve kolone motora.

 

Sto se tice vremenskih prilika....bile su takve, kakve mozes pozeleti za kapitalno sticanje iskustva u voznji. 

 

Mozda se pitate, odakle to...pa imali smo skoro 4 godisnja doba, borili smo se sa skoro svim uslovima na putu, sem offroada..(kisa, vlazan kolovoz, rizla, uski putevi, kratke krivine, pravci, suv put, dugacke krivine za brze ulaske, magla, velika nadmorska visina, BUDALE u putnickim vozilima.... itd).

 

Nismo izbegli nista , i sve smo savladali sa manje ili vise uspeha.....ono sa manje - bice sa vise uspeha za ubuduce, jel ovim iskustvom smo naucili sta da ispravimo i /ili sta da pribavimo od opreme za sledece prilike.

 

Moram da napomenem , da nam kreativnost nije manjkala ni u jednom pogledu..... a o snalazljivosti i da ne pisem.

 

Ova voznja...k'o voznja, je po meni bila bolja nego prosla, i za sve koji nemaju neke ceste izlaske iz urbanih sredina, veoma je znacila.

 

Drzuzenje je bilo na ocekivanom nivou, ja jedva cekam sledecu....nadam se da ce nas biti jos vise.

 

Pozdrav svim ucesnicima voznje, svima koji iz raznih razloga nisu uspeli da nam se pridruze i svima koji su ispratili nasu temu i voznju.

 

VladaSD  :zdravo:

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013
Drustvo, hvala na predivno provedena 2 dana. Uz ovakvo drustvo i ovako slozne vozace, ni kisa, ni mokre noge nisu imali sanse da mi pokvare raspolozenje! Imali smo neplanirani kurs bezbedne voznje po kisi, a ja sam naucio vaznu lekciju: pantalone (bilo kisne, bilo obicne) idu PREKO kisnih navlaka za cizme  :grr:   :lol:

Do iduceg druzenja !

101_0001.jpg

 

101_0002.jpg

 

101_0003.jpg

 

101_0004.jpg

 

101_0005.jpg

 

101_0007.jpg

 

101_0008.jpg

 

101_0009.jpg

 

101_0010.jpg

 

101_0012.jpg

 

101_0014.jpg

 

101_0016.jpg

 

101_0017.jpg

 

101_0018.jpg
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Naleteh na ovu temu i uz slike se prisetih koliko mi je bila lepa voznja, iako nas vreme nije posluzilo. Drugari, jos jednom hvala na dva prelepa dana !

 

  :zdravo:   :zdravo:   :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ8N

I ja se pridružujem.

 

1. Vlada SD i VesnaSD  :tras1:
2. drilling ltd
3. bocca  :jee1:
4. markoizkule sa curom (ako ne bude kise  :D)
5. VuleTigar + suvozačica
6. Milan Bandit 1250
7. astral i gospa
8. Sargeras
9. Vuk991
10. Totomoto sa gospodžom
11. Darko Versys  :jee5:
12. Bruno 68
13. Punisa 16 (+ cura sigurno)  :jee1:
14. Brzotrz & Sanja
15. Boki.64 i gospodža (verovatno)
16. brankor
17. Dusan (Boccin kum)
18. Fikacu (prenociste na Kopu i 2. dan)
19. Heavy D (prenociste na Kopu i 2. dan)
20. Malo_nj (prenociste na Kopu i 2. dan)
21. tatkonadzeja  :takoje:
22. Rasha XL 
23. Mario Burgman ( jedini sa skuterom, nadam se da necu smetati)  :zbunjen:
24. Lucky Vladano

25. Nikola 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 345 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzana je stroj ...

Au izvinjavam se nisam video da su radni dani, nemogu. :ups:

Nikola druze ovo je voznja od prosle godine :)

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

:lol3:   :lol3:   :lol3:

 

@Zeka: duplo lepo: toplo oko srca, i toplo u novcaniku  :P  :hej:   :lol:   :zdravo:

@Nikola 13: osim sto me je slatko nasmejala, tvoja reakcija je samo pokazala koliko smo se svi uzeleli BJB voznji.

Nadlezni, hoce li biti nesto ove godine?   :Mina: 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja