Jump to content

Moto Zajednica

Auspuh za Malaguti Madison 250 ie 2007

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova

Ljudi pomagajte . . . vec 5 meseci trazim neki da tako nazovem "sportski" auspuh za moj skuter,kontaktirao sam i Hrvatsku firmu "SHACAL",dobio sam odgovor da ce mozda napraviti za moj model,a mozda ne . . dakle potpuno ne adekvaran odgovor od jedne uvazene firme,nasi poslodavci,da sad ne navodim imena tih firmi u kojima oni rade mi nude auspuh koji bi morao da preradjujem i obradjujem da bi fizicki stao na motor,pod izgovorom da tako treba,pritom taj auspuh nije predvidjen za landa sondu,totalno ne znanje prodavaca . . .

na sajtovima firmi kao sto su Leo Vince,nude 4 road za gileru nexus 250 2007 god . . ali ne i za moj,predpostavljam da naravno raspored srafova nije ni blizu isti . . .

da li stvarno moze nesto da se "nabuzdi" od drugog skutera ili moram da cekam da izbace bas za moj model?

 

Ili ako neko zna da postoji i gde . . .

 

Naravno,zelim savete sa vase strane,kritike,itd . . .

hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Beograd

ja ti mogu nabavati iz nemacke ili italije ali cena je vrhunska...GPR karbonski 500eura, LEO VINCE 450 eura, GPR aluminijumski 400 eura...evo ti slike

 

post-1652-12878994434793_thumb.jpg

post-1652-12878994434955_thumb.jpg

post-1652-12878994435526_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ovo gore navedeno su mnogo,mnogo jake cene. U zotechu imam leo 4road za oko 280e(ako se malo godis) i mora malo da se preprave nosaci, ali moze bez problema da se napasuje na bilo koju masinu te kubikaze. Ovaj gpr inox ne bi trebalo da bude skuplji od 330e koliko sam ja gledao u jednom polo katalogu,a karbon je nesto malo skuplji od ovog

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 489 postova
  • Lokacija: Kraljevo<->Beograd

Povrh toga.

Dobija se jako malo.

Uz to ti treba ili Malossi Multivar ili Pollini SpeedControl.

I TorqueControl.

Ako hoccesh izduv koji je kvalitet uzmi Malossi Wild Lion izgleda jako skrnavo ali je dobro prorachunat.

Jedan ortak ga ima na x9 i osetna je razlika uz gore navedene delove.

Montirao ga je on.

A ja sam mu nabavio Multivar.

Uz Multivar je dobio linearno ubrzanje.

A sa Malossi-em je dobio malo snage i zvuk.

Naravno treba i karburatore nashtelovati,vecca dizna, proshiriti usis....

A tebi je elektronsko ubrizgavanje. Tako da je to josh vecca gimnastika.

Nije to samo namontirash i vozish.

Uglavnom sreccno!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

Mnogo mi se svidja ovaj GPR karbonski,ali je cena zaista jaka . . . vidjao sam ovaj 4road na gileri runner 200vxr,ima odlican zvuk,ne znam da li ima vise snage,jer sam jednom prilikom krenuo sa semafora zajedno sa njim i vec sam ga gledao u retrovizoru . .. .

 

Imam pitanje za Muljaza,da li ce taj izduv 4road praviti probleme zbog landa sonde?isto vazi i za ovaj gpr karbonski ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Beograd

jesu cene vrhunske al tako je...i iskreno da ti kazem pre bi vozio fabricki auspuh nego da secem i prepravljam nov auspuh na novom skuteru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Na gileri i ne stoji bas najbolje zato sto je postavljen previse nisko, a dosta je dugacak, na nekom drugom, gde je podignutije, je vec druga prica. Nemam bas puno iskustva sa tim sondama, ali ako je sonda postavljena na izduvnoj grani tj. na cevi, a ne na loncu, onda sam ubedjen da nece nista da mu fali. I u sustini mislim da sonda ima veze samo sa eko normama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja