Jump to content

Moto Zajednica

Petorica Čačana pretučena u Sarajevu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: MaxSym 400i

i...nista novo,ko nije znao da nas mrze sada valjda zna !

 

"Bio sam u Sarajevu više puta i smatram da nismo trebali da se svađamo, nikad pre 90-tih nije postojao problem sa tim ljudima. Al sve u svemu izbegavam isticanje naših nacionalnih oznaka (sem registarske tablice i burme) u bivšim republikama."

Pre 90-tih su bile '40-te a ako ne znas sta su doticni radili tih godina raspitaj se.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: Harley big twin

Samo da mi je znati kakvi li su ti cevapi od cega ih prave. Ima li ko recept da nemoraju ljudi da idu u Sarajevo. Mislim da je pecenje kod Pega bolja solucija.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Ljudi neću mnogo pisati samo ću reći ovo: Ja sam jedan od te petorice pretučenih bajkera.Mi u Srbiji nismo uopšte svesni šta se tamo radi.Mediji lažu, nisu nas napali navijači nego oni ljudi - momci što sede ispred lokala na baš čaršiji.Ovo je sve bilo na nacionalnoj osnovi.Mi nismo mladići kako kažu nego ljudi ja 60 godina dvojca 56 godina jedan 45 i jedan 40godina.Sve se zataškava da bi se smirili duhovi na Palama da narod ne bi reagovao.Samo tolilo da znate pravu istinu.Pozdrav

E moj napaćeni brate Cicko, znam ja to dobro i ako nisam bio tamo, dzaba je komunjarama ovdje objašnjavati, dzaba, najgore mi je što ih poistovjećuju sa nama, kao isti smo, pa ovo pa ono, ova tema je ogledalo patriotizma u majčici Srbiji, tuga velika, na našu žalost, jad i čemer, ma sve najgore o pojedincima, samo da mi je neku moć, sve bih ih protjerao iz Srbije ! Ovi naši su najveći problem ! Ako sam sebe ne poštuješ, neće te niko poštovati.

  • Podržavam 17

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ljudi, ne znam šta u stvari mislite da postignete ovom diskusijom, ali svakako to ne može biti ništa dobro. Ko hoće da isteruje pravdu, neka lepo ode na mesto događaja i raspravlja se tamo sa ljudima. Ovde na forumu samo možemo da se posvađamo, a to opet nikome neće doneti dobro.

 

Temu zaključavam!

 

Hvala na razumevanju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja