Jump to content

Moto Zajednica

Balansiranje guma

Recommended Posts

• Drug član, 1087 postova
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Svaka tebi čast čika Đunta, a druže Mile. Imaš vrlo opširno i respektabilno znanje iz više polja. Da si majstor i imaš svoj servis - vrlo rado bih došao za šegrta da učim i radim sa tobom.

Iako me svaki put grdiš zbog toga čiko što ti dodam, ali si stvarno po količini znanja, odnosu prema temi/objektu/subjektu, načinu na koji radiš i količini pedanterije i čiko i tata mata za neke koji imaju svoje servise.

Javljam ti se ovih dana, da prodiskutujemo nešto oko nekih ideja koje mi se vrzmaju po glavi.

Pozdrav.

Djole

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Ne silazi, 5742 postova
  • Motocikl: BMW R 1200 GS
Pre 9 sati, castor je napisao:

Svaka tebi čast čika Đunta, a druže Mile. Imaš vrlo opširno i respektabilno znanje iz više polja. Da si majstor i imaš svoj servis - vrlo rado bih došao za šegrta da učim i radim sa tobom.

Iako me svaki put grdiš zbog toga čiko što ti dodam, ali si stvarno po količini znanja, odnosu prema temi/objektu/subjektu, načinu na koji radiš i količini pedanterije i čiko i tata mata za neke koji imaju svoje servise.

Javljam ti se ovih dana, da prodiskutujemo nešto oko nekih ideja koje mi se vrzmaju po glavi.

Pozdrav.

Djole

"One man band" , to je servis, neugledno krajnje al nema veze, mada bi svakako reprezantivno nešto bilo celishodnije. Bilo je u par navrata pokušaja sa šegrtima, al ne mogaše da isprate, ne zato što je nešto pa teško, nego zato što u glavi nisu hteli da prihvate beskompromisan pristup. U BMW navodu stoji da debalans točka do 5gr ne mora da se balansira, to nije dobro ali je nužno tolerantno pre svega, jer u Nemačkoj to košta prilčno. Znam da većina ne oseća vibracije ni sa dvadeset trideset grama, pa i više, ali to ne znači da ne treba da se ispoštuje kriterijum  što neko ne može da vidi ili oseti, to je problem, ja vidim više od klijenta, pa je to još veći.;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja