Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc Oko Kacige

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Imao nekad apollo 250

Pozdrav.

 

Imam kacigu koju bi zeleo da prodam. E sad, problem je sto ja ne znam koji je model u pitanju. Na njoj ne pise, pise samo AGV. Shodno sa tim, cenu ne mogu da proverim. Ne znam nikog ko vozi motor i ko se razume da mi pomogne, pa eto reko da se obratim ovde.

 

Ako neko moze da pogleda, i da mi kaze koja je to kaciga, i koliko vredi otprilike?

 

Okacio sam par slika.

 

Ona se meni cini u ok stanju, nema ogrebotina nigde, jedino jedno malo udubljenje na vrhu.

 

Hvala unapred

post-37051-0-56800700-1432132072.jpg

post-37051-0-31531500-1432132074.jpg

post-37051-0-61911200-1432132075.jpg

post-37051-0-72631200-1432132076.jpg

post-37051-0-95333000-1432132077.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd - London
  • Motocikl: Honda CBR 600FS, KTM Adventure 990, Suzuki GSX-R 1000

Prijatelju kacigu sa "malim udubljenjem" nije red ni pokloniti. Model obicno pise ispod obrazina

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 392 postova
  • Lokacija: Milwaukee, WI
  • Motocikl: Prodat, do daljeg cetiri tocka :(

Ne pise matori, samo upozorenje neko, evo slikao sam.

http://imgur.com/ny68y0A

 

Ozbiljno jel vredi ovo nesto? Ja stvarno ne znam ne razumem se.

 

Vredi da das deci da se igraju ili da fiknes u kontejner. Ne mislis valjda da ce ti neko kupiti kacigu sa udubljenjem? 99.9% je kaciga neka kineska kopija AGV.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Nemoj da je "fiknes u kontejner".Neki "hindus" ce da je izvadi, i dospece nekom neukom vozacu na glavu, ugrozavajuci njegov zivot. Mozes da je polomis pre bacanja a vizir probas da prodas, ili je mozda cak i najbolja ideja da je ostavis na nekoj polici negde u sobi kao ukras.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7070 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Imao sam istu takvu i znam da to definitivno nije AGV, a ni kopija AGV, to je pametnjakovic koji ti je prodao samo zalepio nalepnice, a i nije dobro zalepio, jer ta sa trobojkom zastavom je noviji dizajn logoa i ona ide odma iznad vizira, a onaj veliki natpis sto je on stavio iznad vizira treba da ide sa strane i on je stari dizajn logoa.
U sustini , to je kineska no name kaciga, koju nazivaju VR-1, nova je kostala 2800din kad sam ja kupio pre 6-7 godina, znaci sad ne vredi mnogo, mada u moru kineskih kaciga ocajnog kvaliteta, ova je jos i solidna

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Imao nekad apollo 250

Imao sam istu takvu i znam da to definitivno nije AGV, a ni kopija AGV, to je pametnjakovic koji ti je prodao samo zalepio nalepnice, a i nije dobro zalepio, jer ta sa trobojkom zastavom je noviji dizajn logoa i ona ide odma iznad vizira, a onaj veliki natpis sto je on stavio iznad vizira treba da ide sa strane i on je stari dizajn logoa.

U sustini , to je kineska no name kaciga, koju nazivaju VR-1, nova je kostala 2800din kad sam ja kupio pre 6-7 godina, znaci sad ne vredi mnogo, mada u moru kineskih kaciga ocajnog kvaliteta, ova je jos i solidna

To matori, svaka cast i hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja