Jump to content

Moto Zajednica

Hyosung Comet 250 ?

Recommended Posts

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: NS

Pozdrav bjb bikeri,

video sam slike koje ste postavili sa puta na XII motofest u NS,

i cini mi se da sam prepoznao Hyosung Comet (nisam siguran da li je 125 ili 250, mislim da nije 650 jer on ima "dupli" ram)

Zanima me ciji je to motor i kakvi su utisci uopste o njemu,

izgled mi se jako svidja, a na stranim forumima sam nasao samo dobre komentare u vezi Cometa uopste.. Trenutno nemam motor i trebalo bi mi nesto slabije za pocetak i mislim da bi comet bio odlican (alternative koje sad gledam su GPZ500S i suzuki GS500e, ali su im kubikaze vece, a stariji su motori)

usput - ako neko naleti na neki polovan hyosung comet kod nas na prodaju - javite mi :)

Voleo bih da vidim opis ovog motora na vasem sajtu ako je to moguce..

Toliko za prvi post,

pozdrav, NemanjaNS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Pozdrav, drugar! Nateracemo mi Nevera da napise review cometa, ne brini :D

 

Nego, ajd ti lepo napisi par redova o sebi u rubrici 'Predstavljanje clanova', pa da nastavimo diskusiju ;):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Atina

Zdravo Nemanja i ostali, bice revjua narode! Pablo mi dobronamerno zavrce ruku za taj opis vec mesec dana :wink:

 

Doduse to je jedini motor koji sam vozio pa ne ocekujte neka interesantna poredjenja... Dobra stvar je da sad iza sebe imam i neku kilometrazu van grada, pa cu i to ukljuciti u sveukupni utisak.

 

I samo malo strpljenja, nisam pisao sastave jos od srednje skole :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Never je ispunio rec i napisao revju svog Cometa! Tekst je okacen, pa navalite :D

 

Inace, super je napisan tekst, svaka cast drugar ;)

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Atina

Inace, super je napisan tekst, svaka cast drugar ;)

 

 

Hvala! :oops:

 

Ako vas jos nesto interesuje o Comet-u ili je ostalo nejasno iz clanka slobodno pitajte 8)

 

Nisam hteo da stavljam u clanak, ali kod nas je uvoznik Hyosungovih motora Kart-In iz Panceva. Katalog motora i cene mozete videti na njihovom sajtu: http://www.kart-in.co.yu

 

Bacite pogled na Hyosung galeriju, 650 S mnogo dobro izgleda :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: NS

Svaka cast na textu i brzini :)

nasao sam par stranih reviewa ali je ovo mnogo bolje jer ima licnog iskustva dok se stranci baziraju samo na kataloskim podacima.. eto malo zabrinjava ono sto se far ljusti (mada sumnjam da je ostatak zavrsne obrade na tom nivou, mora biti bolje) ali generalno sad mi se motor vise svidja nego pre.

jedina greska je cena na kraju clanka - 250ccm je 3870eur nov (ne 3300).

 

PS - ako si zainteresovan za prodaju - ja sam zainteresovan za kupovinu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Mala napomena mozda zaboravljena slucajno, a mozda nedostatak info.. :? :oops:

Motor je jako lak za upravljanje i ulazak(zaleganje) u krivine i raskrsnice je stvarno uzitak koji nam obezbedjuju zavidne dimenzije pneumatika. Kombinacija: tezine, rastojanja od tla, visine fudastera i geometrije upravljaca, dozvoljavaju neverovatne uglove obaranja po gradu.

 

:wink: Iskustvo nekoga ko je vozio i choppera i R-a i ... Comet-a naravno :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Baj d vej, eksellent teks' maj'toree :) , Long tajm vejtid, den napokon! :lol:

Mislim sta reci ?!?!?!?!? :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Atina

Hvala na dodatnim informacijama dexterru, ovo je nesto sto nisam mogao da opisem s obzirom na nedostatak iskustva sa drugim motorima :oops:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Kum mi radi U Kart in-u tako ' date=' a i gazda mi je prijatelj , tako da svi koji ste zadovoljni mozete doboti informacije iz prve ruke.[/quote']

 

Pablo,admine,batice, :shock: proveri molim te kod nase seksetarice, :roll: da li je ovaj cika uplatio ovo reklamiranje 8):lol: :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Ne znam za vas' date=' ali ja planiram skori obilazak radnje... Da vidim nasta lice te 650-ke :P[/quote']

 

:roll: Razglednica s Irisskog venca kaze da ti je dosta i tih 250ccm, a kad vec ides u radnju, pitaj posto su zmigavci :wink: , stopaljke a bogami i vrhovi :lol: rucki :oops: 'nako usput :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Atina

Zapravo bi me najvise interesovao vizir, kako izgleda i koliko kosta originalni ako ga imaju. A ovo, rucice i sl, to je potrosni materijal :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Ne znam za vas' date=' ali ja planiram skori obilazak radnje... Da vidim nasta lice te 650-ke :P[/quote']

 

:roll: Razglednica s Irisskog venca kaze da ti je dosta i tih 250ccm, a kad vec ides u radnju, pitaj posto su zmigavci :wink: , stopaljke a bogami i vrhovi :lol: rucki :oops: 'nako usput :lol:

 

Secam se ja razglednice i ispred Vira, sa nekim zutim CTX-om :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Ne znam za vas' date=' ali ja planiram skori obilazak radnje... Da vidim nasta lice te 650-ke :P[/quote']

 

:roll: Razglednica s Irisskog venca kaze da ti je dosta i tih 250ccm, a kad vec ides u radnju, pitaj posto su zmigavci :wink: , stopaljke a bogami i vrhovi :lol: rucki :oops: 'nako usput :lol:

 

Secam se ja razglednice i ispred Vira, sa nekim zutim CTX-om :D

 

Secam se i ja mlogo kojecega :P8):lol: al' je naslov teme Hyo-sung Comet 250 GT :roll: :roll: :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Pa pomenuo si neke razglednice, pa rek'o aj da pomognem pri prisecanju uspomena :D:lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9

Interesuje me koliko comet najvise moze da se vozi na otvorenom, a da se ne muci? I interesuje me da li comet 250 bar nekako moze da se vozi na zadnjem tocku? Ova pitanja me interesuju pa ako nije problem da mi neko odgovori ko zna! Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Interesuje me koliko comet najvise moze da se vozi na otvorenom' date=' a da se ne muci? I interesuje me da li comet 250 bar nekako moze da se vozi na zadnjem tocku? Ova pitanja me interesuju pa ako nije problem da mi neko odgovori ko zna! Hvala unapred[/quote']

Evoti odgovora, Comet 250 na otvorenom sugurno moze dugo da traje ako ga nevozis konstantno preko 110, u prinsipu na svakom motornom vozilu ti je putna brzina odgovara dve trcine maksimalne.Sto se tice zadnjeg tocka, nema tog motora koji nemoze, prema tome stvar je u onome ko ga vozi :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9

Hvala dirty! Da li moze comet gt 250 da se nafrizira? i da li to mogu da urade ljudi iz kart-in-a? Mislim da dobije vise konja? I da li kod nas moze da se nadje polovan gt 650 na prodaju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Hvala dirty! Da li moze comet gt 250 da se nafrizira? i da li to mogu da urade ljudi iz kart-in-a? Mislim da dobije vise konja? I da li kod nas moze da se nadje polovan gt 650 na prodaju?

Svaki motor moze da se nafrizira, pa i taj.Da mogu to da uradi ljudi iz Kart ina, moj kum je tamo serviser i dugo se u zivotu bavio bas friziranjem motorcikalai automobila.Neznam da li ima plovan GT650 jna prodaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja