Jump to content

Moto Zajednica

Honda Xl Varadero 125

Recommended Posts

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Posto je prodaja isla kilavo,odlucili smo da sredimo sinov Varadero,ali 100%.Imao sam sad priliku za duzu voznju sa njim(do Ade,gde smo posetili Dragon i namestili njihov auspuh),i moram vam reci da sam uzivao.Sa svojih 125 kubika,i zaista velikim ramom i slatkim V motorom,prosto klizi.Udoban je maximalno.Ofarbali smo ga komplet,uradili sediste,stavili nov poviseni vizir,Sebine crash barove,stavili Dunlop Trailmax gume,alarm,12v adapter.Na auto putu postize 130 km/h,sto je vise nego dovoljno,za uspesno i brzo preticanje kamiona,i sporijih vozila.Odustali smo od prodaje,i sad ga slatko vozi.Stvarno motorin za po gradu,i za putovanja.Zaista mali potrosac(oko 3.5 l).Skrenuh malko sa puta po njivi,i ide to odlicno.

https://www.facebook.com/salebrdar/videos/10206320384958925/?pnref=story

post-13797-0-21660900-1431710685.jpg

post-13797-0-94556900-1431710694.jpg

post-13797-0-55472600-1431710710.jpg

post-13797-0-37380500-1431710723.jpg

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

Prelep motor. Stvarno si ga lepo sredio.

 

Ja sam vozio malog varadera 3 godine i odusevljen sam bio. Prodat pocetkom ove godine. Fenomenalan gradski motor ali meni nije bio za putovanja neka. Ide on 130 ali vec na 12000-13000 obrtaja a meni bilo zao da ga mucim tako na nekim duzim putovanjima. Jeste to V2 motor, neunistiv, ali 12000 obrtaja je njemu vec crveno.

Inace,jako udoban motor, stabilan, lako se vozi...

 

Neka vas lepo sluzi jos dugo  :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Pa problem je po autoputu,cim dodje do 130,vec je u crvenom,tu si u pravu.Ali drzis ga na 120,i on zakuca na 11000 i extra.Za magistralne puteve,bukvalno ne treba bolji.Naravno ovo vazi za pocetnike u voznji,a ne za nekog ko vozi hiljadarku pa sedne na njega... :)U njegovoj klasi,mislim da zaista ne postoji podvozniji,udobniji,veci i lepsi motorin od Varadera 125...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

Pa problem je po autoputu,cim dodje do 130,vec je u crvenom,tu si u pravu.Ali drzis ga na 120,i on zakuca na 11000 i extra.Za magistralne puteve,bukvalno ne treba bolji.Naravno ovo vazi za pocetnike u voznji,a ne za nekog ko vozi hiljadarku pa sedne na njega... :)U njegovoj klasi,mislim da zaista ne postoji podvozniji,udobniji,veci i lepsi motorin od Varadera 125...

 

Na 120km/h ne padne na 11000, bude na oko 11500-12000... Ali i da ga drzis na 120 (probao naravno) zna ogroman problem da bude kada te pretice neki kreten sa autobusom koji vozi i 130-140. Nije ni malo prijatno, zna da me baci skroz u zaustavnu traku. Naravno ovo vazi za autoput.

Za magistralne puteve kakva je nasa Ibarska, Dunavska magistrala, puteve po Vojvodini... kao stvoren za voznju i uzovanje.

I to da ne postoji udobniji, veci i lepsi za voznju motor u njegovoj klasi se potpuno slazem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

 

Pa problem je po autoputu,cim dodje do 130,vec je u crvenom,tu si u pravu.Ali drzis ga na 120,i on zakuca na 11000 i extra.Za magistralne puteve,bukvalno ne treba bolji.Naravno ovo vazi za pocetnike u voznji,a ne za nekog ko vozi hiljadarku pa sedne na njega... :)U njegovoj klasi,mislim da zaista ne postoji podvozniji,udobniji,veci i lepsi motorin od Varadera 125...

 

Na 120km/h ne padne na 11000, bude na oko 11500-12000... Ali i da ga drzis na 120 (probao naravno) zna ogroman problem da bude kada te pretice neki kreten sa autobusom koji vozi i 130-140. Nije ni malo prijatno, zna da me baci skroz u zaustavnu traku. Naravno ovo vazi za autoput.

Za magistralne puteve kakva je nasa Ibarska, Dunavska magistrala, puteve po Vojvodini... kao stvoren za voznju i uzovanje.

I to da ne postoji udobniji, veci i lepsi za voznju motor u njegovoj klasi se potpuno slazem

 

Slazem se,verovatno mi je vetar u ledja pomogao,ali to je to...kao sto si i rekao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Honda PCX 125

Super motor, izgleda mnogo "ozbiljnije" :) ako se dobro secam, decko je imao udes u Pozeskoj i nesto zeznuo nogu..jel sve okej ispalo na kraju? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda nc700x

Vozio sam se sa tvojim sinom i tad je motor bio lep, mal'tene isti kao moj prosli :). Mnogo ste ga lepo sredili, sad izgleda prelepo i zelim mu da se lepo navoza i puno sigurnih kilometara :takoje:  :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Duki polaze za a2,pa vec gledamo sta bi sledece vozio.U obzir dolaze Kle500 ,yamaha xt,bmw gs do 35 kw,yamaha mt.u cenovnom rangu oko 3000-3500 evrica i posle 2007-me godine proizvodnje.Bez ikakve hice,ako neko ima nesto tako za zamenu,uz doplatu pa da razmatramo lagano.Varadera vec svi dobro poznajete. :takoje: Ili ako ima neki kupac,neka priprema lagano parice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda nc700x

Izbor je maltene isti kao moj koji sam napravio kada sam prelazio sa Varaderica :) I meni se mt03 svidjala mada kada sam video uzivo delovala mi je nekako malo. Ja sam 186 i imam oko 85 kg, Dule je jos visi od mene tako da mi se cini da bi mu to bilo mozda malo. Svakako srecna potraga kao i kupovina a i prodaja :). Prelepo motorce, jako pouzdano a i sredjeno sa stilom! 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Da,i nama je mt otpao kao opcija.Po meni najbolji izbor je Kle,a mogli bi da se cujete vas dvojica,i taman da vidi kako mu pase xt.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda nc700x

@sashac Naravno, reci mu da mi se javi, ima on moj broj. Doduse narednih 10 dana nisam tu, ali slobodno moze da zvrcne. 

 

P.S. Mislim da sam video tvog fazera sinoc na Ski stazi, ali nisam siguran da li je to tvoj :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Posle malo duze analize izbor je pao na KLE 500.Ako neko ima neki dobar primerak,posle 2007-me(noviji tip)pa jos hoce Varadera 125 uz doplatu...:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja