Jump to content

Moto Zajednica

Oglasi Tipa "sipaj I Vozi"

Recommended Posts

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

ja sam lično na forumu prodavao GPZ za 400e, registrovan , pali radi, ide. Bile loše gume, loš akumulator i pomalo regler, estetski , sve mu se drmusalo... sve vreme prodaje sam ga svakodnevno vozio. I onda gde sam sve napisao, kakvih sam se bisera naslušao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere

Ja ne razumem da neko vozi bajk desetak godina i nista pipnuo nije na njemu u vezi nekog sredjivanja,estetike,unapredjenja izgleda...ja sam na svim svojim stavljao rezonantne izduve,sedišta menjao pod obavezno,retrovizore,dizao kormane i jos 300 svasta...osim naravno ako nije profi preprodavac pa mu je to gubitak energije i novca...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 405 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ex GSX-750R
Ja ne razumem da neko vozi bajk desetak godina i nista pipnuo nije na njemu u vezi nekog sredjivanja,estetike,unapredjenja izgleda...ja sam na svim svojim stavljao rezonantne izduve,sedišta menjao pod obavezno,retrovizore,dizao kormane i jos 300 svasta...osim naravno ako nije profi preprodavac pa mu je to gubitak energije i novca...
Neko voli fabricke modele, tj.stanje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere
5 minutes ago, Dejan88 said:
36 minutes ago, Dex VFR said:
Ja ne razumem da neko vozi bajk desetak godina i nista pipnuo nije na njemu u vezi nekog sredjivanja,estetike,unapredjenja izgleda...ja sam na svim svojim stavljao rezonantne izduve,sedišta menjao pod obavezno,retrovizore,dizao kormane i jos 300 svasta...osim naravno ako nije profi preprodavac pa mu je to gubitak energije i novca...

Neko voli fabricke modele, tj.stanje

Fabrika gleda da uštedi na svakoj sitnici i to često narušava estetiku,udobnost i perfomanse....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
2 hours ago, Dex VFR said:

Fabrika gleda da uštedi na svakoj sitnici i to često narušava estetiku,udobnost i perfomanse....

Mozda danas, nekad bogami ne, do 2000te ne znam koji mi motor lepsi od kojeg, svi razliciti a prelepi. Ovo danas sve copy paste

Promenio član drmilan_
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator
Pre 3 sati, Dex VFR je napisao:

Ja ne razumem da neko vozi bajk desetak godina i nista pipnuo nije na njemu u vezi nekog sredjivanja,estetike,unapredjenja izgleda...ja sam na svim svojim stavljao rezonantne izduve,sedišta menjao pod obavezno,retrovizore,dizao kormane i jos 300 svasta...osim naravno ako nije profi preprodavac pa mu je to gubitak energije i novca...

  Kako ti to zamišljaš da je neko " profi preprodavac " , a prodaje svoj motor nakon desetak godina vožnje ? Ja bi takvog čoveka nazvao " poštenim čovekom ". A što se preprodavaca tiče, kolko se u to razumem oni gledaju da motor kupi danas što jeftinije, a da ga preproda već sutra za što veće novce . 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere
11 hours ago, drumskalisica said:

  Kako ti to zamišljaš da je neko " profi preprodavac " , a prodaje svoj motor nakon desetak godina vožnje ? Ja bi takvog čoveka nazvao " poštenim čovekom ". A što se preprodavaca tiče, kolko se u to razumem oni gledaju da motor kupi danas što jeftinije, a da ga preproda već sutra za što veće novce . 

Pa moguće je da nisi nikada čuo ali ako se raspitaš saznaćes da postoje ljudi čiji je posao i način da steknu sredstva za život da trguju robom..naprimer i motorima...ima takvih verovao ili ne...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator
pre 23 minuta, Dex VFR je napisao:

Pa moguće je da nisi nikada čuo ali ako se raspitaš saznaćes da postoje ljudi čiji je posao i način da steknu sredstva za život da trguju robom..naprimer i motorima...ima takvih verovao ili ne...

  Pa napisao sam, ti ljudi kupe da bi preprodali i zaradili, a ne da bi vozili motor 10 godina, pa onda kad ga prodaju, nisu preprodavci već jednostavno prodaju jer hoće nešto novije il da promene klasu . . . 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Iako sam prošle godine rešio nedostatak motora na najbolji mogući način (kupovinom novog) i dalje imam običaj da svaki drugi dan ispratim moto oglase na PA. 

Kod nas je situacija na tržištu blago rečeno komična. Cene većine motora su naduvane do te mere da čovek pomisli da je pravi način štekanja love upravo u motorima jer oni vremenom mogu samo da dobiju na ceni a nikako izgube. Kakvo crno zlato, platina, akcije i nekretnine. Svi da lepo kupimo po 5 motora i tako materijalno obezbedimo našu decu i unuke :D

Mali DT 125 star 30 godina za 1500 eura, ovaj TDM star 20 godina za 3000 eura, onaj beli Strom 650 prva generacija za 6300 i još gomila drugih primera.

Retki su primeri sa realnom cenom i oni se prodaju relativno brzo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7066 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Vec na prvi pogled mi je muka, pa za te pare motor treba da je kao iz fabrike, a ne sa tim sabanskim polugama za kocnicu-kvacilo, rucicama, retvorizorima i ostalim govnima sa alija....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4394 postova
11 minutes ago, Biker-Boy said:

Vec na prvi pogled mi je muka, pa za te pare motor treba da je kao iz fabrike, a ne sa tim sabanskim polugama za kocnicu-kvacilo, rucicama, retvorizorima i ostalim govnima sa alija....

Ja mislim da je motor udaren u zadnji kraj, otuda kriva felna, rep zinuo, dekla izgrebana a verovatno otuda i aftermarket rucice, poluge i retrovizori kao i auspuh. Verovatno uvezen iz CH za bagatelu a ovde nabio 3500evra, za koje moze da se kupi ninja 636 2005/6 godiste u boljem stanju.
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013
On 29.1.2021. at 11:03, ThePainkiller je napisao:

Mislim da imamo pobetnika meseca... :jee1:

 

e6c1dbbbd0e5-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Yamaha TDM 850, 2002. godište, Touring, vozilo prešlo 63000 km, Senta. Cena...

 

 

Ovi bocni koferi mi lice na one moje kineske sto imam u prodaji  :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013
On 29.1.2021. at 12:19, Motorcyclist je napisao:

Da ga zameni i spusti 500e i da stavi da nije fiksna :D

1000 a ne 500 !

Ja sam prodao pre nekih 4 godine moj TDM 1999-o kao NOV po stanju i izgledu, sa 3 GIVI kofera i Wingrack 2 za nesto preko 2000 eu.

Ovo po meni tesko da vredi vise od 2000 i nesto malo eu.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
54 minutes ago, Motorcyclist said:

Ja mislim da je motor udaren u zadnji kraj, otuda kriva felna, rep zinuo, dekla izgrebana a verovatno otuda i aftermarket rucice, poluge i retrovizori kao i auspuh. Verovatno uvezen iz CH za bagatelu a ovde nabio 3500evra, za koje moze da se kupi ninja 636 2005/6 godiste u boljem stanju.
 

Poslao sam mu poruku jel tako izasao iz fabrike :lol2:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7066 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
Pre 2 sati, Motorcyclist je napisao:

Ja mislim da je motor udaren u zadnji kraj, otuda kriva felna, rep zinuo, dekla izgrebana a verovatno otuda i aftermarket rucice, poluge i retrovizori kao i auspuh. Verovatno uvezen iz CH za bagatelu a ovde nabio 3500evra, za koje moze da se kupi ninja 636 2005/6 godiste u boljem stanju.
 

Ili CBR 600RR komotno uzmeš za tu lovu ako baš hoćeš CBR

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6294 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L
On 30.1.2021. at 2:12, baneBP je napisao:

Iako sam prošle godine rešio nedostatak motora na najbolji mogući način (kupovinom novog) i dalje imam običaj da svaki drugi dan ispratim moto oglase na PA. 

Kod nas je situacija na tržištu blago rečeno komična. Cene većine motora su naduvane do te mere da čovek pomisli da je pravi način štekanja love upravo u motorima jer oni vremenom mogu samo da dobiju na ceni a nikako izgube. Kakvo crno zlato, platina, akcije i nekretnine. Svi da lepo kupimo po 5 motora i tako materijalno obezbedimo našu decu i unuke :D

Mali DT 125 star 30 godina za 1500 eura, ovaj TDM star 20 godina za 3000 eura, onaj beli Strom 650 prva generacija za 6300 i još gomila drugih primera.

Retki su primeri sa realnom cenom i oni se prodaju relativno brzo.

Pratim redovno oglase poslednjih godinu dana (gledam samo enduro motore) i za to vreme se pojavilo par pristojnih motora, po relativno normalnoj ceni i otisli su u roku od par dana, kad se pojavi tako nesto treba da se reaguje u roku odmah ili motor odlazi. Ponuda je slaba, a ono sto se nudi je ili u katastrofalnom stanju (totalni krsevi) ili im je cena nenormalna. Na kraju sam se i ja odlucio za nov motor iako sam uvek bio protiv kupovine novog motora zbog prevelikog gubitka cene posle par godina. Trenutno stanje na trzistu je takvo da se po meni kupovina novog motora isplati, naravno ko to moze da isfinasira bilo kesom bilo kreditom.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre sat vremena, Motorcyclist je napisao:
57553402d201-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda CBR 600 F4i, 2001. godište, Sport / Super sport, vozilo prešlo 31344 km, Sremska Mitrovica. Cena 3.199 € - Motori - Polovni Automobili

 

Plastike krpljene, zevaju na sve strane, sedište pocepano... Al bitno je da je cena ˝momačka˝... :takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja