Jump to content

Moto Zajednica

mozda resenje za iznenadna skretanja automobila

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

hahah jesu majke mi hahaha....kakva slucajnost...divan nacin za upoznavanje da joj dam retrovizor od Dacie za uspomenu i poklon umesto cvecca :D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Atina

Prosle subote pred pocetak voznje do avale isao sam od Solo-a do Arene, 50 na sat, ja iza zadnjeg desnog ugla taksiste. Jurija gagarina ima tri trake, taksista i ja u srednjoj. Taman razmisljam da ga zaobidjem sa desne strane kad budala ni pet ni sest skrece nadesno, maltene pod pravim uglom preseca krajnju desnu traku i staje stranci. :omfg:

 

Ista situacija u centru al sam bio u kolima i opet iza taksiste. Kako je krenulo, pocecu da obilazim samo sa leve strane pa makar bila avionska pista sa desne strane taxiste, opasni su po zivot majq im njihovu. :evil:

 

I posle treba da budem miran, da ne stajem taxisti, da se ne dernjam budali u uvo i da mu ne nabijam flajer u usta :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Never pazi sad ovo....hvala bogu isao sam pesske na 5 metara odatle. Terazije u pravcu Slavije preko puta Mek-a pa malo napred ispred semafora.2 trake desno, jel, obe ka Slaviji. Pun spic, u desnoj krajnjoj traci stoji kamionce i opravlja trolejbuske zice (2 lika u korpi na krovu kamioncceta), dakle zauzeta cela desna traka. Taksista zaobilazi kamion sa leve trake sa jedno 50km/h , iza njega masa vozila, skuteri itd. U tom trenutku, sa trotoara stranka masse, IDIJOT koci u TOJ LEVOJ traci i staaaaaaajeeeeeeeeee. EJ staje u levoj traci, stranka izlazi sa trotoara, ulazi u kola......

 

sta recci.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši vlasnik Super Tenere, Afrike i Varadera, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ADV 350
Never pazi sad ovo....hvala bogu isao sam pesske na 5 metara odatle. Terazije u pravcu Slavije preko puta Mek-a pa malo napred ispred semafora.2 trake desno' date=' jel, obe ka Slaviji. Pun spic, u desnoj krajnjoj traci stoji kamionce i opravlja trolejbuske zice (2 lika u korpi na krovu kamioncceta), dakle zauzeta cela desna traka. Taksista zaobilazi kamion sa leve trake sa jedno 50km/h , iza njega masa vozila, skuteri itd. U tom trenutku, sa trotoara stranka masse, IDIJOT koci u TOJ LEVOJ traci i staaaaaaajeeeeeeeeee. EJ staje u levoj traci, stranka izlazi na trotoar, ulazi u kola.

 

sta recci.....[/quote']

 

Treba upisati broj taksija, pa poslati prituzbu. Mislim da je Grad krenuo u obracun sa svim vrstama taksista, od legalnih do nelegalnih. A za ovog se nadam da mu je musterija rekla "do Beogradjanke, molim".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Prosle subote pred pocetak voznje do avale isao sam od Solo-a do Arene' date=' 50 na sat, ja iza zadnjeg desnog ugla taksiste. Jurija gagarina ima tri trake, taksista i ja u srednjoj. Taman razmisljam da ga zaobidjem sa desne strane kad budala ni pet ni sest skrece nadesno, maltene pod pravim uglom preseca krajnju desnu traku i staje stranci. :omfg:

 

Ista situacija u centru al sam bio u kolima i opet iza taksiste. Kako je krenulo, pocecu da obilazim samo sa leve strane pa makar bila avionska pista sa desne strane taxiste, opasni su po zivot majq im njihovu. :evil:

 

I posle treba da budem miran, da ne stajem taxisti, da se ne dernjam budali u uvo i da mu ne nabijam flajer u usta :([/quote']

 

Zar se kod nas bese ne obilazi sa leve strane? :roll: :misli:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Atina
Zar se kod nas bese ne obilazi sa leve strane? :roll: :misli:

 

Sto se mene tice, zavisi od situacije. A i sumnjam da je iko ovde okoreli postovalac tog pravila :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

nebi zeleo da me shvatite kao divljaka ali sto se mene tice svako ko me tako isece u najavi vrti oglase i trazi novi retrovizor! imam ih par komada na dusi ali treba uzeti u obzir guzve ovde (Paris)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Danas je neki pandur pricao u onoj jutarnjoj emisiji na "Prvom" kanalu.

Nadam se da ste vi slusali posto sam ja zurio da zavrsim prevod za auto i u skolu. :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Šta bi na kraju sa tim flajerima? Napravite ih tako da 4 komada stanu na a4 format i ja æu da ištampam 2000 komada (500 listova).

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Jos skupljamo ideje za flajere...

 

Nego, ja bih da imamo 2 po A4 strani, bice mnogo sitno ako bude 4 od jedne strane...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Nije problem' date=' 2000 flajera èim dobijem sliku. Za svaèije dobro...

najzli[/quote']

 

Bravo, care! Dogovoricemo se jos za sve to!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja