Jump to content

Moto Zajednica

kakve su jakne marke oxford

Recommended Posts

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ja uzeo pre 2 meseca...vrh.Oxford je najstariji brend u Engleskoj za moto opremu,vrhunski kvalitet,a nisu namunjene nenormalne cene.

post-13797-0-47404500-1431380322_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

@Joso - Da li si jaknu kupio u Markosu posto bi on trebalo da bude na toj adresi i da li mozda znas da li ima i ostalih modela? Ako si je platio 14700 dobro si prosao posto je u Yamaha Barel-u koji je uvoznik 15600.

 

Nego pitanje za sve vlasnike - kako se zadovoljni sa jaknama do sada? Da li imaju nekih mana, naznaka razasicanja i sl, kao i kako se ponasaju na vrucinama?

Mene generalno zanima model Melbourne ali pretpostavljam da je u pitanju isti materijal i kvalitet izrade.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Evo moje skromno iskustvo sa Jaknom Oxford MONTREAL jakna je 19800 u Yamaha Barelu  kupio sam je pre 10ak dana i isti dan je testirao na nekih 35c .

Skinuo sam zimski ulozak otvorio sve luftere i presao sa njom 140km , dok se vozi jakna je bila skroz ok .

Juce je temperatura vec lepo pala i ja sam i juce presao sa njom nekih 120 km naravno isto bez zimske postave i takodje mi je bilo ekstra prijatno .

E sad voznju po kisi nisam probao a i ne zelim , ja sam prezadovoljan i razmisljam da uzmem njihove pantalone "Oxford Wildfire" 12600 din

, sto se tice izgleda jos nisam video neke modele koje mi se vise svidjaju od OXFORDA .

Naravno pricam o ovom cenovnom rangu a mogu slobodno reci rangu sa cenama duplo skupljim od OXFORDA .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

@ Sasa S

Permutovao sam u prethodnom postu. Ljudi su uglavnom kupovali Melbourne a mene zanima bas model Montreal. Hvala na utiscima.

Ako je istestiras na kisi javi kako se pokazala.

 

Inace takodje planiram da je uparim sa pantalonama, ali se nadam da ce dobiti jos jedan model - Ranger, koji trenutno nemaju na stanju(bar po njihovom sajtu) koji je malo skuplji a ima luftere.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

@ Sasa S

Permutovao sam u prethodnom postu. Ljudi su uglavnom kupovali Melbourne a mene zanima bas model Montreal. Hvala na utiscima.

Ako je istestiras na kisi javi kako se pokazala.

 

Inace takodje planiram da je uparim sa pantalonama, ali se nadam da ce dobiti jos jedan model - Ranger, koji trenutno nemaju na stanju(bar po njihovom sajtu) koji je malo skuplji a ima luftere.

Kupio sam pre neki dan "Oxford Wildfire" pantalone ali cena im nije 12600 kako pise na sajtu Yamaha Barela vec 13900 sto se tice pantalona msm neznam sta bih rekao izgledaju i lepo i kvalitetno , vidim da u njima nema zime cak i bez zimskog uloska ali se plasim vrucine .

Toliko za sad .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Razmisljam da narucim Oxford Melbourne, pa bi mi pomoglo da cujem iskustva sa velicinama, posto je ovo Engleski brend, a njihove velicine nisu bas skroz iste kao evropske, ili jesu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Razmisljam da narucim Oxford Melbourne, pa bi mi pomoglo da cujem iskustva sa velicinama, posto je ovo Engleski brend, a njihove velicine nisu bas skroz iste kao evropske, ili jesu

Ja kasnim sa odgovorom jedno 4 meseca: ) . Imas ih u BG u Sava centru odeš vidiš probas koja ti odgovara veličina pa ne moras kod njih da uzmeš. Mada ja sam platio jefrinije OXFORD jaknu kod njih nego u Canadi sto sam je našao.

Mislim da su i kod nas cene dosle na realan nivo sa EU i ostatkom sveta.

 

 

Sent from my LG-D852 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

@Sasa S

Eto ako te ne mrzi mozes da izneses utiske i o jakni i pantalonama buduci da si imao vremena da ih istestiras.

Pre svega da li su pretopli na ovim vrucinama i kako se ponasaju na kisi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

@Sasa S

Eto ako te ne mrzi mozes da izneses utiske i o jakni i pantalonama buduci da si imao vremena da ih istestiras.

Pre svega da li su pretopli na ovim vrucinama i kako se ponasaju na kisi.

Znas kako sto se tiče kvaliteta jekne OXFORD MONTREAL stvarno je ekstra, ima dosta luftera, za leto moze ali ne po gradu gde se vise stoji. Dok vozis OK kad staneš onda vruće. Sto se tiče zime, zime nema, cak i bez uloška sam je vozio na 7c i bilo mi je sve samo ne hladno . Vozio po slabijoj kisi tako da ne znam sta bi bilo da me je uhvatio pljusak, nemam ideju deluje da bi izdrzala dosta.

E sto se tiče pantalona one već nemaju neku veliku ventilaciju i ne pada mi na pamet da ih nosim ako je napolju preko 25 stepeni a i to je previše, znaci nisu za leto nikako, pretople predebele možda imaju tanjih meni se ove bile svidele na slici a i bilo je hladno kad sam ih uzimao: ) . Mislim da zimski uložak nije ni potreban iznad nule .

Tako da od mene imaju preporuke uzeo bih ponovo, mislim da nemaju konkurenciju u tom cenovnom rangu.

Pozz.

 

Sent from my LG-D852 using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 336 postova
  • Lokacija: Čačak

Imam Melbourne jaknu, zamerka jedina je što budem mokar kao pokisao miš ako je napolju više od 20 stepeni. Odlična jakna za hladnije vreme.

U isto vreme žena ima jaknu Modeka koja ima rupičastu postavu, uvek suva i na 30 stepeni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja