Jump to content

Moto Zajednica

Vuja

Priprema za putovanje

Recommended Posts

• Ne silazi, 5800 postova
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Pa nije bio rostilj, al bila su tri ovakva :

2vlvgnp.jpg

2udyntz.jpg

21e3mmt.jpg

I sve to napravila MZ ekipa !  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Drug član, 4874 postova
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

dobar si a di je roštilj?

Izdržali smo nekako bez roštilja. A da nam ne bi ražnja najebali bi totalno, ogladneli bi 100%.  ;D

Baš se mislim šta je sve prevukao taj motor.  :o :o :o Na prvom Skupu kafu ne bi popio da nije bila spakovana na tom motoru. I MZ zastava.  :)

A i ovo je čudo, lepo se vidi kombi što znači da ima čime da se vuče roba. I Zverinjak je došao pick up-om, mogli smo da tovarimo ihihiii... Ali eto, šta je dva džaka ćumura za taj motor. ;D

• Svrati ponekad, 450 postova
  • Motocikl: voshod 3m, moto guzzi falcone

citam nesto ove "bajate" teme pa mi dodje smesno... vozim najmanji motor po gabaritu i kubikazi u celoj ekipi, najtezi sam, kad pogledas na motoru najmanje stvari, a kad treba da se vadi... pitajte brata ts choppera ;)

dakle: u kaseti UVEK stoji alat (viljuskasti 8,9,10,13,17,19,22, cevasti 8-14, srafciger,glinerica 12v, NOZ (niko ga ne pomenu a mnogo bitna stavka) imbus 6, probojac, iz kompleta z101, kluc za svecicu, list bonseka, motorcangle ...) zatim selotejp siroki, izolir, dve svecice, kabli za svecicu, nekoliko buksni, srafovi i matice, rez filter za gorivo i rez crevo za gorivo, sijalice, krpa za ruke, par luster klema, spojnica za lanac, iglica za ventil... uf, ne znam vise ni sam :neznam: dalje, silikon, crevo za istakanje goriva i dve flasice po 100ml dvotaktol.

na put se nosi: sator, podmetac, vreca, satorsko krilo, zast ogrtac vojni (stoji u torbici za sator kao i neki konopci koji su tu za susenje vesa i jos kojesta), kisno odelo, i ranc na zadnjem sedistu. a u rancu: vojnicka porcija, kupace gace, majca, 2para carapa, neka kineska sintetik bluza koja greje ko smederevac, druge rukavice i marama, rezervni sat (mrzim kad sam bez sata), lekovi protiv glavobolje, alergije, mast protiv ujeda komaraca(!!!), mast za umirenje vec ujedenog mesta, gorivo za mene i bracu ( :zvizduk: ) i flasa vode. o, da, i par lula i duvan... mozda sam jos sta zaboravio trenutno, ali imam spisak u kompu i "sve po spisak" ;) od dodatnih delova u ranac ide rez guma, rez komutator i bobina, parce primarnog lanca i nesto zice za instalaciju. nekad sam nosio i plin, ali sam nabavio neki ruski primus na benzin koji radi kao letlampa, pa se po potrebi i on nosi (mada retko, sad uglavnom na svakom skupu ima uvek kuvane hrane)

iako ovde izgleda previse, verujte da se to tako lepo spakuje na zadnji nosac a ranac ide na sediste. da skroz rasturim masinu treba mi jos samo radapciger ;)

Pridruži nam se!

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja