Jump to content

Moto Zajednica

Zdravo ekipo.. Netko za pivo?

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Pula

Lijep pozdrav svima. Zovem se Amanda, 88' i živim u Puli. Studiram u Institutu Ruđer Bošković, smjer 'Znanost o moru' i nakon mojih silnih predavanja radim kao kozmetičar, te povremeno dajem instrukcije iz matematike i kemije. Što se tiče motora; ako ide sve po planu, iduće godine kupujem ''novog'' ljubimca :D.. Uglavnom, ovdje sam da pročitam i naučim nešto iz tuđih iskustava, da tu i tamo pitam za savjet, a najviše me zanima tema ENDURO. Veselim upoznavanju novih ljudi pa tako stoji i za druženje. Ne znam šta više da kažem o sebi. Ako imate pitanja ili nešto slično, znate šta Vam je činiti...  :)

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Dobrodosla! Imam jako lepe uspomene iz Pule od pre nekih 10 godina. Pulska arena i more i lepe devojke :) Naredne godine bio u Varazdinu i to mi sve pokvarilo..nazalost ima budala i tu i tamo ali svakog coveka (pogotovo zensko celjade) iz Pule u kucu pustam bez pitanja. Ako ikada navratis na sever u Vojvodinu i treba ti pomoc ili smestaj slobodno reci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Pula

Dobrodosla! Imam jako lepe uspomene iz Pule od pre nekih 10 godina. Pulska arena i more i lepe devojke :) Naredne godine bio u Varazdinu i to mi sve pokvarilo..nazalost ima budala i tu i tamo ali svakog coveka (pogotovo zensko celjade) iz Pule u kucu pustam bez pitanja. Ako ikada navratis na sever u Vojvodinu i treba ti pomoc ili smestaj slobodno reci.

Navratit ću možda u 9 mj. jer planiram otići na neki susret, a dobro bi mi došao drinking-buddy  :cirka2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Pula

Dobrodosla!

Moze pivo, a ako dolazis ponesi buteljku Poreckog Chardone-a, od mene pivo neograniceno!

Imamo mi dobrog domaćeg vina, mješavina borgonje i terana.  :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilija Pegaso 650 Cube, MZ TS 125, BMW R 65

Dobro dosla Amanda ! Da si kojim slucajem musko ne bi dobila vise od jedne do dve dobrodoslice,ovako, vec si popularna kao sve dame na forumu :)...Inace,obozavam i dan danas Atomsko skloniste,kad njih cujem setim se Pule :takoje:  :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Pula

Dobro dosla Amanda ! Da si kojim slucajem musko ne bi dobila vise od jedne do dve dobrodoslice,ovako, vec si popularna kao sve dame na forumu :)...Inace,obozavam i dan danas Atomsko skloniste,kad njih cujem setim se Pule :takoje:  :jee1:

Pih, popularna sam jer sam pitala dal će netko pivo. Mislim, pivo nitko ne odbija ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 853 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Sta ti je zensko :)   Ako te put nanaese u Bg  bicu ti znanstvenik povjesti grada i dobrih lokala :P

   :cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Pula

Sta ti je zensko :)   Ako te put nanaese u Bg  bicu ti znanstvenik povjesti grada i dobrih lokala :P

   :cirka1:

Planiram doć dolje, ali samo ako mi nešto drugo ne iskrsne :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja