Jump to content

Moto Zajednica

Piqadro torbica

Recommended Posts

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Torbica ne cini nikog srecnim.ako cini jadna mu je majka.Ali ima trenutaka kad ide kao moranje uz- dressing code  moments-(bisnis meeting).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Значи на bussines meeting-у се одма скенирате ко колико кошта? :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

U tom svetu to je najnormalnija stvar,tako da ne se uzbudjavas... :takoje: Privatno je nisam nikad poneo(pretendujem rock&roll stil) :vlajko:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Šta se iščuđavate koju pčku mtrnu......pun je svet precenjenih vrednosti,a vaš okidač ispada asesoar koji i jeste izmišljen za snobove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Šta se iščuđavate koju pčku mtrnu......pun je svet precenjenih vrednosti,a vaš okidač ispada asesoar koji i jeste izmišljen za snobove.

kakav ti je vokabular takvo ti je i razmisljanje.Ali to je vec tvoj problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 337 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Šta se iščuđavate koju pčku mtrnu......pun je svet precenjenih vrednosti,a vaš okidač ispada asesoar koji i jeste izmišljen za snobove.

Veruj mi da nije precenjena za onog ko zna sta je piquadro,imam novcanik i torbicu ove marke pa mi je ova visak,sem toga ne trazim cenu kao u prodavnici,a rekao sam da moze zamena(sam saberi koliko kostaju 2 gume za burgmana ili jakna),znaci ako ima kolege kome ovakva torbica treba a ima nesto opreme viska lako mozemo da se dogovormo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Raška
  • Motocikl: shadow 750 aero

 

Šta se iščuđavate koju pčku mtrnu......pun je svet precenjenih vrednosti,a vaš okidač ispada asesoar koji i jeste izmišljen za snobove.

Veruj mi da nije precenjena za onog ko zna sta je piquadro,imam novcanik i torbicu ove marke pa mi je ova visak,sem toga ne trazim cenu kao u prodavnici,a rekao sam da moze zamena(sam saberi koliko kostaju 2 gume za burgmana ili jakna),znaci ako ima kolege kome ovakva torbica treba a ima nesto opreme viska lako mozemo da se dogovormo

 

ja sam se izvinuo u prvom postu i verujem da ima likova kojima ovo treba i po ovoj ceni samo mislim da kupce tražiš na pogrešnom mestu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja