Jump to content

Moto Zajednica

kawasaki zxr 750 L

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 171 postova

Ovako odavno planiram da kupim kawasaki zxr750 motor o kome sam jos sanjao kao klinaca. Danas sam slucajno naletio na zxr 750L iz 1993 godine u orginalnom stanju sa 38 hiljada km

zamolio bi da neko napise po koju rec dali se uopste isplati kupovina istog I na sta obratiti paznju povukla me nostalgija ebiga

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6789 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

To je fantastican motor, svrstao bih ga u jedne od najboljih iz te klase, Izgledao je fantasticno tada a i sada, odaje jak utisak.

 

Model "L'' je poslednja izvedba i verovatno najbolja, doduse zahteva nesto pedantnijeg vlasnika, tesko je naci kvalitetan primerak ali nemoj biti obeshrabljen.

 

Da li se isplati? Jebi ga, zavisi sa kog stanovista posmatras. Ako ti se svidja i izaziva ti emocije, kupi ga.

 

Obrati paznju na generalno stanje. Da li je u originalu, kako ti izgleda kao celokupna masina? Ako ti izgleda izmuceno, trazi dalje.

Ume da pati od karburatora, ali nista sto kvalitetan majstor ne moze da usteluje. Agregat sam po sebi, da li lupka, duva, izbacuje dim, trosi ulje i sl.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 647 postova
  • Lokacija: TEMERIN
  • Motocikl: ZXR 750 R

Radi kao krunjac ali to je normalna pojava .... jedina mana i to uglavnom kod modela 93 je usisna bregasta koja krene da se "kruni" zbog  cementacije i slabijeg podmazivanja  bregova .... osovina klackalice  nije fabricki dobro izdistancirana . Vruc malo se duze vergla zbog isparenja goriva iz karburatora u airbox. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7060 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Extra motor, burazer ga je imao, model iz '93 godine, motor je bio lepo ocuvan i za par godina koliko ga je imao nije imao nikakvih problema s njim, masina je perfektno radila, ponekad mi bude zao sto ga nisam uzeo od buraza, posto ga je prodao za bagatelu kad je odlazio u inostranstvo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6789 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Kliknes na "More Reply Options".

 

Dole pise ''Attach Files'', tu izaberes ''Choose file", potom kada izaberes slike kliknes na ''Attach this file'' i to je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja