Jump to content

Moto Zajednica

Amortizeri za Intruder VS800

Recommended Posts

  • U prolazu, 54 postova
  • Motocikl: VN 900

Zdravo svima. Ako moze pomoc vezano za moj problem. Otisli su mi amortizeri i sad jurim da kupim, a to ide tesko. Original su 615e, bas mnogo, na ebay-u oko 300e. I polovni dolaze u obzir ako su ok. Neki savet, ideja ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6805 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

HAGON amorti ne bi trebalo da su vise od 230 eur i dobri su. Ajmo reci najjeftinija varijanta a da radi. Sa onim kineskim nemoj da pokusavas. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Motocikl: Suzuki Intruder VS800

Pozdrav.

Najbolji odnos ulozeno/dobijeno su Progressive 412. Oni koji ih imaju kazu da su neuporedivo bolji od fabrickih. Imas ih na ebay-u od 220$, naravno bez postarine. Imaju i boljih modela, ali su znatno skuplji.

Na progressivesuspension.com mozes izabrati duzinu. Original su 12,5" ili ti 412-4207C. Mozes uzeti i Heavy Duty ako cesto vozis dvojku.

Ja trenutno imam one iz Louis-a od 50Eur/par i mnogo su mekani, cak i za jednu osobu, a pride su i kraci za 3,5-4 cm. Ali zato motor izgleda  :takoje:. Nema one rupe izmedju tocka i blatobrana.

Ja planiram da uzmem 412-4201C od 11,5", a takodje i Progressive prednje opruge, jer su fabricke kao sir. Jos samo da se pomirim sa postarinom (75$ za amortizere i opruge zajedno), a mozda i carinom. Ili da nadjem nekoga ko moze da ih donese,

Javi sta si uradio. Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Motocikl: VN 900

Pozdrav.

Najbolji odnos ulozeno/dobijeno su Progressive 412. Oni koji ih imaju kazu da su neuporedivo bolji od fabrickih. Imas ih na ebay-u od 220$, naravno bez postarine. Imaju i boljih modela, ali su znatno skuplji.

Na progressivesuspension.com mozes izabrati duzinu. Original su 12,5" ili ti 412-4207C. Mozes uzeti i Heavy Duty ako cesto vozis dvojku.

Ja trenutno imam one iz Louis-a od 50Eur/par i mnogo su mekani, cak i za jednu osobu, a pride su i kraci za 3,5-4 cm. Ali zato motor izgleda  :takoje:. Nema one rupe izmedju tocka i blatobrana.

Ja planiram da uzmem 412-4201C od 11,5", a takodje i Progressive prednje opruge, jer su fabricke kao sir. Jos samo da se pomirim sa postarinom (75$ za amortizere i opruge zajedno), a mozda i carinom. Ili da nadjem nekoga ko moze da ih donese,

Javi sta si uradio. Pozdrav.

Ja hteo one skuplje iz Louisa, ali sam i za njih cuo da su krs. Nisam skapirao-ako uzmem Progressive 412 da li su i kod njih opruge mekane? Vidim da vozimo iste motore. Ja imam problem kada udjem u krivinu da mi zadnji deo plese, ali bas plese. Ne znam kakva je kod tebe situacija? Cim nas je dvoje, tezi je zadnji deo i dosta je bolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Motocikl: Suzuki Intruder VS800

I meni zadnji deo po malo plese, ali su moji amortizeri bas meki i kratki. Standardni Progressive 412 su dovoljno kruti za jednu osobu, a ako cesto vozis dvojku ili dosta prtljaga, ili imas preko 115kg mozes uzeti HD (Heavy Duty) verziju 412-4214C.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja