Jump to content

Moto Zajednica

Mladost,ludost i neiskustvo

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125

Pa sve ovo jos postavili i na fejs,najverovatnije da se pohvale ....a tek ovi sto su lajk-ovali da im se svidja...ccc,ma  :motka: bre...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd - Cukarica
  • Motocikl: Stromcic

Posle oporavka ovaj iz punta motku pa drugu nogu da mu uredi. Super je to i ja sam mlad (20 god.) pa kad god sam jurcao (do duse sa kolima za posedovanje motora se polako borim) znao sam i gde i kad a ne da ugrozavam druge u saobracaju. Staza je za kurcenje, put za voznju.  >:(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Gledam ove komentare i vidim da svi imaju svoju tacku gledista. I svaka je ispravna i mozemo do besvesti da se natezemo sa tim, a zaboravljate ono najvaznije. Krenula je nova sezona, dosli su novi vozaci(uglavnom oko 18-22 godine). Dobili su nove motore (nebitno, ko je kome kupio) i dosli su u saobracaj, potpuno ne iskusni, a usijanih glava, neki sa jakim masinama, neki presli na skutera na motore sa menjacem od 500+ccm... I svi hoce malo da osete brzinu.., a ne znaju da to ne moze u saobracaju, pa tako cesto dolazi do ovakvih, vec tradicionalnih dogadjaja. Mislim da bi se trebali organizovati i namamiti te mlade vozace na NAVAK, da prvo tamo osete sta je motor, jer moraju negde da ohlade usijane glave, a najbolje je onda prvo tamo, tj. najblaze

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Bogme sta je ostalo od motora motociklista je ubo bingo, da nije spao sa istog pre udara svasta bi bilo, traumu na vozacu punta ne mogu ni da zamislim, vidi se da ima manjak iskustva i sto pomenu neko da nije naisao auto zavrsio bi u livadi, veliki procenat je klinaca zagrize na veliku masinu odmah, to je po meni najvise propust roditelja, nek' je brz oporavak svima i nadam se da je mladi kolega naucio lekciju, pre no bude prekasno. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

post-26509-0-80104700-1429862957_thumb.jpgpost-26509-0-21425300-1429863000_thumb.jpgE ovako je mene jedan mamlaz na motoru pokupio,isao je slicnom brzinom kao i ovaj konj ako ne i brze,jedino sto je na njegovu srecu udario u mene a ne u auto,takodje je polomio nogu,otvoreni prelomi a meni je napravio ovo...

p.s NE OTVARAJTE SLIKU AKO STE GADLJIVI,ALI PREPORUCUJEM SVIMA DA POGLEDAJU POGOTOVU NA POCETKU NOVE SEZONE

 

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Mamlazu zelim brz oporavak i zelim mu da nikada vise ne pozeli da sedne na motor,jer ne bitno sto ugrozava samog sebe,vec je problem sto moze da sjebe zivot nekome ko je ni kriv ni duzan postao zrtva tudje gluposti.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Posle oporavka ovaj iz punta motku pa drugu nogu da mu uredi. Super je to i ja sam mlad (20 god.) pa kad god sam jurcao (do duse sa kolima za posedovanje motora se polako borim) znao sam i gde i kad a ne da ugrozavam druge u saobracaju. Staza je za kurcenje, put za voznju.  >:(

 

  Pogrešna adresa ! Ovaj iz punta treba da zajaši roditelje ovog što ga udario, pa da da im naplati sve i to debelo. Kad su mogli svom sinu da kupe motor - sad nek plaćaju i štetu što im je njihov " pametni "  sin napravio !

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Momak se bacio sa motora prije udara, kao profesionalac ... svaa mu cast. Vjerovatno je to uradio nesvjesno,odnosno instiktivno... mnogi od nas se mozda nebi snasli. Sada ce bolje postovati zivot nadam se.

 

MA mali je skroz profi, rodjeni talenat, to su roditelji prepoznali pa su mu i zato kupili 1000 jer za slabije i nije a i ne bi mogao u potpunosti da pokaze talenat...ja bih sigurno poginuo.

A i ovi sto su profi snimatelji...mozda je to bio set za neki akcioni film....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 792 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Jel mozes staviti na "public". Mislim da nije toliko lose videti ovakve snimke, pogotovu novi klinci koji bi isto.

 

Sreca u nesreci je da su zivi i van zivotne opasnosti. Brz oporavak, a bajkeru pored oporavka i da nauci nesto iz ovoga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 792 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Ok, nema problema.

 

Mada, kakva tuzba, otvoren put, snimanje... ali sa druge strane, cudni su putevi zakona nasih ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Ne razumem za šta će da te tuže? Nisam video snimak ali ako si ti snimao a na snimku se ne vidi lice aktera, mogu da te povuku za onu stvar. To i treba objaviti da svi vide budalu! Isto važi i ako si na bilo koji drugi način došao do snimka (snimao drugar pa ti dao itd...)

Promenio član icatenej
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 792 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Na sudu, da. Klinac je kriv 101%. Vozac punta nije nista pogresno uradio. Ali dobro je da su zivi, noga ce zarasti.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Beograd/Temerin

Mislim da mu ja ovo mali motor i veoma slab. Treba neko da posavetuje njegove roditelje kako bi znali sledeci put da izaberu i da mu kupe ipak neki jaci i pravi motor a ne ovaj za devojcice. Kada nema nista u glavi bar neka ima ljutu metalnu masinu medju nogama!

 

poslato sa plaze pored ladnog piva

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Ima onih koji se u životu (pa i u saobraćaju) ponašaju bahato i bezobzirno i uglavnom takav "stil" ponašanja zadrže za celi život (bez obzira na posledice takvog ponašanja). Takvi ljudi za sve svoje greške nalaze opravdanje (ili okrivljuju druge) i jedina briga im je da lično nemaju posledica zbog takvog ponašanja, a za druge ih baš briga.

Upravo zbog ovoga imamo situaciju da pojedini vozači ni tokom višedecenijskog aktivnog vozačkog staža ne skrive (ili čak i ne dožive) ni najmanji incident, a da istovremeno neki drugi vozač gotovo redovno bude učesnik u ponekom incidentu. A uz one bahate i bezobrazne ima i onih kojima jjednostavno vožnja "ne ide" pa kao takvi ni uz najbolju nameru ne mogu mnogo da se oprave i smanje rizik ni po druge ni po sebe.

Iz navedenog sledi da su naša razmišljanja (i komentari) da će krivac da izvuče neke pouke i promeni ponašanje uglavnom bez osnova.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Nije prvi koji je ispeglao krivinu.Dobro je odreagovao.Na srecu njegovu,ali i na srecu drugog ucesnika(nicim izazvanog) posledice su minimalne.Valjda ce iz ovoga da izadje pametniji.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja